Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 17:09)
as irgi mezgu pynem ax.gif ..bet nuo virsaus unsure.gif ...tik nedejau tos dideles pynes- doh.gif  nes labai trauke ,o man ties mentimis to nereik unsure.gif ...ech-papuoliau su tuo megstiniu doh.gif ...


Gal ir gera mintis nuo viršaus megzt g.gif kiek akių uždėjai?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 16:09)
...ech-papuoliau su tuo megstiniu doh.gif ...


Nu jau kai tokios mezgėjos pradeda dejuot,tai man belieka slėptis po lapais... doh.gif
Atsakyti
biski vaizdu-pozuotojas mano sunus,tai biggrin.gif ne ta svorio kategorija biggrin.gif ...

pynes nugaroje neatitaikytos doh.gif ...nepatinka man tas vaizdas,bet jau nebeturiu jegu ardyt doh.gif doh.gif ...ir nervu doh.gif

user posted image

o cia is priekio
user posted image

verysad.gif
Atsakyti
O kas negerai? Man tai gražiai čia viskas rolleyes.gif


Aš tai net be jokio taikymo ar koriuko darysiu. Tiesiog pynes įmesiu su tarpukais ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
ai, schmoll.gif nelabai man tas vaizdas....o pradejau nuo 8 akiu virsuj ax.gif ...susirinkau ant virbalu ir mezgiau zemyn,vis eiles gale pridedama viena aki surinkta sone blush2.gif ...ir dar kartais pridedavau po papildama aki ,kad rankove platesne butu ir netemptu taip nugaros unsure.gif ...bandziau ir didele pyne det- verysad.gif man netinka...ir tik pyne is 6-kazko truksta...taip kad pasilikau prie koriuko ir pynes blush2.gif ...nes apmezgima ir riesines galvoju koriuku daryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 sausio 2011 - 16:25
QUOTE(matre @ 2011 01 07, 17:14)
Nu jau kai tokios mezgėjos pradeda dejuot,tai man belieka slėptis po lapais... doh.gif

huh.gif net springtelejau-nu tu duodi doh.gif ...mezgeja-as? lotuliukas.gif ..as tik pradedancioji mergyt lotuliukas.gif ...as save ''tik mokancia laikyt virbalus rankose'' laikau unsure.gif .ir mokinuos....ir laaabai noriu biggrin.gif .visko grazaus biggrin.gif ...uztai ir stengiuos biggrin.gif ....
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 15:09)
visa diena ardau ir mezgu,ardau ir mezgu karsta.gif .

Kantrybės 4u.gif tu jį įveiksi ir viskas bus ok drinks_cheers.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 15:36)
Ei - ne apie ta pati kalbam cool.gif As gi dar viena medaljonini sali nert pradedu siandien blush2.gif

Wau bigsmile.gif va čia tai super thumbup.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 15:46)
Pagaliau pribrendau kovot su lasiniais 

Išduok paslaptį kokiu būdu g.gif man ir reikia..mirtinai reikia doh.gif

Aš šiandien nuo pat ryto mojavau virbalais.Ir numezgiau savo mažajai kalytei megztuliuką,kad lauke lakstydama nesušaltų...Sakyčiau žaidimas ir visai man nepatiko jį žaist,bet reikės kada susikaupus numegzt dar vieną,savo kitai,senajai kalei cool.gif Po pietų porą valandų su sūnum pamojavom kastuvais,bet nenukasėm nei pusės kiemo doh.gif sniego gal ir nėra daug,bet jmj koks jis sunkuuuuuus ir dar lyja gun_rifle.gif


Tiklis,o man visai neblogai atrodo tavo megztuliukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 07 sausio 2011 - 16:52
QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 16:45)
huh.gif  net springtelejau-nu tu duodi doh.gif ...mezgeja-as? lotuliukas.gif ..as tik pradedancioji mergyt lotuliukas.gif ...as save ''tik mokancia laikyt virbalus rankose'' laikau unsure.gif .ir mokinuos....ir laaabai noriu  biggrin.gif .visko grazaus biggrin.gif ...uztai ir stengiuos biggrin.gif ....


Tai tada kuo man save laikyt? blink.gif Sakyčiau,net virbalų rankose nemokanti laikyt,bet laikyt moku.Dar akis uždėt moku,o gal ir tas neteisingai dedu lotuliukas.gif Šitokius grožius mezgi, o ji, mat tik mokosi... nejuokink...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 07, 17:50)
Wau  bigsmile.gif  va čia tai super  thumbup.gif
Išduok paslaptį kokiu būdu  g.gif  man ir reikia..mirtinai reikia  doh.gif


Paslapties nera. Maziau valgyt, skaiciuot kiekviena kasni rolleyes.gif , daryt iskrovos dienas, maziausiai 1 karta per savaite... Aisku reiktu dar pasportuot, bet iki sito dar nepribrendau... as mazdaug primetu kiek kaloriju suvartoju...

Nors dar tik pradejau, bet jau minimaliai matau, kad rezultatai bus bigsmile.gif

Placiau apie tai cia: http://www.supermama...?...683053&st=0


Dabar i tema. Baigiu heksagona. pamatuot neradau kuo, bet is akies baisiai didelis atrodo rolleyes.gif atsikels mazoji gal ir pamatuosiu... kol kas tai jis man siaubas baubas, o dar siulu kiek surijo, kad bijau, kad ir 1800g neuzteks cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 17:10
QUOTE(@asta @ 2011 01 07, 17:50)
Kantrybės  4u.gif  tu jį įveiksi ir viskas bus ok  drinks_cheers.gif


Aš šiandien nuo pat ryto mojavau virbalais.Ir numezgiau savo mažajai kalytei megztuliuką,kad lauke lakstydama nesušaltų...Sakyčiau žaidimas ir visai man nepatiko jį žaist,bet reikės kada susikaupus numegzt dar vieną,savo kitai,senajai kalei  cool.gif  Po pietų porą valandų su sūnum pamojavom kastuvais,bet nenukasėm nei pusės kiemo  doh.gif  sniego gal ir nėra daug,bet jmj koks jis sunkuuuuuus  ir dar lyja gun_rifle.gif
Tiklis,o man visai neblogai atrodo tavo megztuliukas  g.gif

nu jo unsure.gif ..sita ziema trumpakailiams suniukams tikras isbandymas unsure.gif ...o mano haskiams tai-rojus. cool.gif .. vat vasara jiems- doh.gif ...o dabar- irnesakyk.gif
nu su sniegu ir as siais metais box.gif kariauju kaip reikiant,jau atsibodo karsta.gif..o dar ir teriorija blink.gif oho kokia reik atkast kad isvaziuotum doh.gif ...

o del megstuko-nu kolkas jis mane laaabai nervavuoja ir neteikia dziaugsmo. schmoll.gif jau buvau pasiryzus palikt liemene unsure.gif ...tik rankoviu skyles truputi apmegst ir vsio ax.gif ...nu bet kazkaip uzsispyrimas nugalejo-pabaigt gun_bandana.gif kaip nors....


Papildyta:
vat ne i tema,bet jei prasnekot apie iskrovos dienas-mano gydytoja kazkada anksciau,patare daryt tokias iskrovos dienas:

1 kg bulviu SU LUPENA iskepam ORKAITEJE ARBA (idealiausia) PECIUJ.. ir per diena jas suvalgome su 1 L RUGPIENIO AR KEFYRO... organizmas issivalo plius gaunam taip reikalingo kalio kalcio ,mineralu ir t.t..... thumbup.gif super dalykas nuo visokiu skysciu kaupimusi ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ikeiu foto - kaip foto ir man atrodo visai neblogai, o tikrovej - gigantas, ne kitaip bigsmile.gif

Beje - dydis irgi 31cm - reiskias einu teisinga linkme cool.gif
user posted image

spalva siek tiek svelnesne - foto patamsinta del netinkamo apsvietimo doh.gif

ai ir dar - siulo suvalge 92g blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 18:08
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 17:09)
Nors dar tik pradejau, bet jau minimaliai matau, kad rezultatai bus bigsmile.gif

Placiau apie tai cia: http://www.supermama...?...683053&st=0[/color]

Dabar i tema. Baigiu heksagona. pamatuot neradau kuo, bet is akies baisiai didelis atrodo rolleyes.gif atsikels mazoji gal ir pamatuosiu... kol kas tai jis man siaubas baubas, o dar siulu kiek surijo, kad bijau, kad ir 1800g neuzteks cool.gif

Jei tik noras bus,tikslą pasieksi,to ir linkiu drinks_cheers.gif Reikia gal ir man ton temon eit g.gif daug lengviau kažką daryti,kai palaikymo iš šono sulauki ax.gif

Heksagonas ir būna didelis,po ramunės sekantis...ir siūlo tikrai daug "suvalgo" bet be jo medaljoninis tokiu negali vadintis ax.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 17:25)

Bokseriai apskritai nėra šalčiui pakantūs,o vieną maža,kita jau sena pas mane gyvena smile.gif tai turiu rūpestėlį 2in1 rolleyes.gif

Kefyras labai gerai iškrovai,bet dar geriau raugintos pasukos smile.gif o dėl bulvių pirmą kartą tokią teoriją girdžiu g.gif

Pagaliau baigėm kast sniegą...jei tokie sniegingi bus ir kiti mėnesiai,tai gyvensiu kaip apkasuose doh.gif

Einu karpyt laikraščių ir vyniot vyteles pynimui... rolleyes.gif


Atsakyti