Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 11:43)
Pagalvojau, kad aš tai pirmūnė  bigsmile.gif


nius krasata kokia wub.gif a va cia sveikinimaiuz pirma vieta first.gif first.gif thumbup.gif
Atsakyti
už pirmą vietą first.gif biggrin.gif
Dabar nuomonė mano tokia ax.gif
Spalva labai graži ir tau labai tinka rolleyes.gif
Megztinis gražus wub.gif , idealiai numegztas, bet man nelabai patinka rankovės... Ten kur tik įstatytos - lyg platokos atrodo ir šiek tiek pečius platina ax.gif Iš nugaros žiūrint... Iš priekio viskas idealu... Nors gal tik foto taip atrodo g.gif o gal tik man doh.gif

pagyrimas plaukams, spalvai ir šukuosenai wub.gif Kiba reiks tavo kirpėją aplankyt pavasarį cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 sausio 2011 - 12:17
Ačiū už pagyrimu 4u.gif
Dėl rankovių, pati pastebėjau foto. Žinau kodėl taip atrodo, nes kažkodėl ją patempus laikiau doh.gif kad pynės geriau matytųsi lotuliukas.gif Siauresnės jau veržtų. Dar su mano tokiu fotografu, tai pusėje foto atrodau kaip nėščia, o kitoje pusėje kažkas kabo lotuliukas.gif O veiksmas vyko ryte, prieš einant į darbą.
Atsakyti
Sveikos panos 4u.gif
Nu as jau pavydziu Forget sito grozio wub.gif Is priekio atrodo idealiai, tiktum zurnalui bigsmile.gif Rankoves ir man pasirode platokos, bet jei sakai, kad laikei patempus, tai viskas ok tada 4u.gif biggrin.gif Bet taip nuo virsaus megztos rankoves manau platina siek tiek, o ir turi platinti, nes tos pynes papucia visa mezgini, todel pati tikriausiai megsiu paprastas rankoves ir siusiu. Bet tas platinimas tikrai nezymus, bent foto, visumoj megztukas atrodo sauniai thumbup.gif 4u.gif Forget, kas toliau? ka megsi, nersi?

Dabar del tos schemos su rankoviu isemimais. Cia ta rusaite ja dare, jei gerai pamenu, kaip ir asta30a sestoj skiltelej, o visas mezginys buvo is 9 skilteliu. Bet ir ji, ir asta30a mezge zymiai storesniais virbalais negu mes(asta30a-6nr, o rusaite berods net 7,5nr), taigi ju ir apskritimas didesnis, o mes kai darom is 8 skilteliu, gali ir netikt ta schema arba ja reik persidaryt pagal save g.gif Atsispauzdinau, einu skaiciuot eiliu, ar tikrai ten, kaip Forget sako, abieju rankoviu isemimai vienoj skiltelej. Manau negali buti g.gif As kaip uzstrigau prie 5 skilteles, taip ir stoviu doh.gif , vakar ne 2ju eiliu nepamezgiau doh.gif , vis reikalu visokiu atsiranda blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 19, 13:49)
  Forget, kas toliau? ka megsi, nersi?



man reikia iššūkių Kavos atspalvių (nuo balintos iki šokoladinės) paltą free-form, su Vikse nail.gif

Kokius siūlus pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 13:54)
man reikia iššūkių Kavos atspalvių (nuo balintos iki šokoladinės) paltą free-form, su Vikse  nail.gif

Kokius siūlus pirkt?  g.gif

Taigi čia tinka skirtingų faktūrų, storių siūlai, tai pirk visokių pagal spava ax.gif Tik imčiau vilną arba pusvilnę, nes visgi paltas cool.gif

o beje taviškis megztinis jeigu per šiltas, tai pavasarį, vietoj striukės nešiok, kai nelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 13:54)
man reikia iššūkių Kavos atspalvių (nuo balintos iki šokoladinės) paltą free-form, su Vikse  nail.gif

Kokius siūlus pirkt?  g.gif


Kaip fainai bigsmile.gif jau ir vel pavydziu biggrin.gif

paltui manau kazkokius is storesniu g.gif ne visai plonycius, ir bent vienus kazkokius nelygius, ar tai bukle, ar plaukuotus kokius ar su kokiais burbulais. Geriausiai manau vietoj ziuret, ar tu zadi sakytis internetu?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 19, 13:58)

o beje taviškis megztinis jeigu per šiltas, tai pavasarį, vietoj striukės nešiok, kai nelis  mirksiukas.gif


va taip ir galvoju mirksiukas.gif

Siūlus vietoj žiūrėsiu, noriu kuo storesnių ax.gif ir slidus vienas kitas tiktų g.gif turiu kanapinių 100g nuo medalioninio likusių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 19 sausio 2011 - 13:15
labu dienu biggrin.gif .

forget-nu pamaciau ir susilydziau bigsmile.gif ...o istirpus vos pro duris neisbegau doh.gif -jezus kaip gra doh.gif zu blink.gif ...viskas-ir spalva ir plaukuosena,ir viskas viskas tau tinka blink.gif ...

astut-nu tu pas mumis virbalu virtuoze-ir skara idealiai numegsta ir istampyta,ir megstuks-nu gal ir as kadu nors pasieksiu tokius aukstumus blush2.gif

kas klauset apie sali? g.gif as kiek pamenu, g.gif netoli 90 vnt medaliuku sunaudojau ax.gif ..o dydis mazesnis nei astulkos mirksiukas.gif

dabar de mirksiukas.gif l mano vaizdu-prasom-tik sori uz nuotraukas-pati savi su taimeriu fotkinau blush2.gif

dar nepabaigta mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
tiesa-forget blink.gif as jau dabar 700 gr sunaudojau-ir man tikrai kokiu 200 dar reiks blink.gif ...bliam kaip nevienodai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 19, 14:19)
dabar de mirksiukas.gif l mano vaizdu-prasom-tik sori uz nuotraukas-pati savi su taimeriu fotkinau blush2.gif

dar nepabaigta mirksiukas.gif

Papildyta:
tiesa-forget blink.gif as jau dabar 700 gr sunaudojau-ir man tikrai kokiu 200 dar reiks blink.gif ...bliam kaip nevienodai unsure.gif


Tikli, oi laukem laukem... nu atrodo super wub.gif wub.gif thumbup.gif Nors ant tokiu manekeniu manau bet kas gerai atrodytu 4u.gif Tas megztinis ir ziurisi geriausiai "ant ypac lieknu modeliu" drinks_cheers.gif O kas dar ten nepabaigta?

O del siulu sunaudojimo, turbut mezgi tampriau g.gif Mano 4 skiltelem reikejo vos daugiau negu 100g, o turiu 700g doh.gif Jau ziurejau sarafanus pas rusaites, tai man irgi reikia doh.gif jei liks siulu
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 19, 14:33)
Jau ziurejau sarafanus pas rusaites, tai man irgi reikia doh.gif jei liks siulu

kas per sarafanai? Man sarafano reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 19, 14:19)

tiesa-forget blink.gif as jau dabar 700 gr sunaudojau-ir man tikrai kokiu 200 dar reiks blink.gif ...bliam kaip nevienodai unsure.gif


Labai gražus 4u.gif man tavo kraštas labai patinka ir spalva wub.gif

Bet matai kaip nevienodai g.gif tarkim rankovėm, tu dar papildomų akių pridėjai, o aš ne, ir mano vis tiek platesnės g.gif Bent jau foto, nes kai šian ryte savo pamačiau, tai pati nustebau unsure.gif paskui tik atsiminiau, kad patempiau doh.gif
Atsakyti