Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(asta30a @ 2011 01 18, 15:25)
nu cia dabar ?!?! kas per nusiteikimai  blink.gif
kas gi taip nuliudino ? kas nors nesigavo ar aplamai ''perdegei'' kol numezgei ?  unsure.gif


Visų pirma, kažkaip platina pečius rolleyes.gif ir per storas jis man, karšta doh.gif perdegiau matyt biggrin.gif

Gal dukterėčiai perleisiu, o gal dar apsigalvosiu g.gif Ryt padėsit man apsispręst rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 18, 15:26)
Visų pirma, kažkaip platina pečius  rolleyes.gif ir per storas jis man, karšta  doh.gif perdegiau matyt  biggrin.gif

Gal dukterėčiai perleisiu, o gal dar apsigalvosiu  g.gif Ryt padėsit man apsispręst  rolleyes.gif


Nu nekantrauju pamatyt vaizda bigsmile.gif , netikiu, kad ten taip jau blogai kas nors g.gif Manau, kad viskas ok, tik reik duot akims nuo mezginio pailset keleta dienu, o paskui pazvelgt is naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
panos, o nei viena nebandet rankoviu isiminet pagal sita rusaiciu schema?
user posted image Gal butu geriau? Neapsisprendziu kaip daryt, tai sedziu ir nemezgu visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 18, 15:26)
Visų pirma, kažkaip platina pečius  rolleyes.gif ir per storas jis man, karšta  doh.gif perdegiau matyt  biggrin.gif
Gal dukterėčiai perleisiu, o gal dar apsigalvosiu  g.gif Ryt padėsit man apsispręst  rolleyes.gif

Va jey unsure.gif Nu greiciau tas rytojus tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 18, 15:13)
rodausi, kad visgi dyyyrbu  biggrin.gif  nors ir girtas vaizdas

thumbup.gif
O spalva smėlinė? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 18, 16:09)
panos, o nei viena nebandet rankoviu isiminet pagal sita rusaiciu schema?



aš tai čia nesuprantu g.gif tai kokio pločio nugara gaunasi? Jei vienoje skiltelėje abi rankovės g.gif ar aš čia kažkaip ne taip žiūriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 18, 15:09)
panos, o nei viena nebandet rankoviu isiminet pagal sita rusaiciu schema?



as ta schemute pirma kart matau rolleyes.gif
gal ir buciau bandzius megzt rankoviu isemima pagal jei, jai buciau kur uzmacius anksciau cool.gif
Atsakyti
taigi sita schema is rusaiciu temos kur mezgamas toks pat megztukas kaip cia musu pirmunes nemate g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 18, 17:24)
taigi sita schema is rusaiciu temos kur mezgamas toks pat megztukas kaip cia musu pirmunes nemate g.gif


mes tiek skubejom megzti, kad nespejom rusaiciu forumo perskaityti tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 18, 13:40)
Aciu 4u.gif  As darysiu 5toj, mano 4 skilteles gaunasi daugiau negu puse apskritimo.
Oko cia tokia ramuma-tyluma? Visos taip smarkiai mezga? bigsmile.gif  Nu bus vaizdu artimiausiu metu thumbup.gif Tikli, forget, nu ikelkit ir jus kokia foto mums pasigrozet jusu megztukais mirksiukas.gif  4u.gif


Aš irgi darau rankoves 5 skiltelėj. Bet žiūrėjau žiūrėjau į astos megztuką ir skylę darau didžiojoj pynės po 3gerų akių(mezgu koriuką, pynę,tada tą iš 3gerų akių) Palieku 12akių išėmimui ir pradedu megzt vėl ties 2blogom akim. smile.gif Kažin vietoj bus rankovės? g.gif Jau kaip ir 6 skiltelę galėčiau daryt,bet va vėl klaidelę radau,teks ardyt.
Bet va kol apsisprendžiau ką su rankovėm daryt,tai pradėjau medalius nert, nepilnai 3 heksagonus turiu biggrin.gif
Atsakyti
labuka, kokio dydzio jusu madalioniniai saliai gavosi? ir kliek motyvu is viso sunaudojote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 18, 23:30)
labuka, kokio dydzio jusu madalioniniai saliai gavosi? ir kliek motyvu is viso sunaudojote?  ax.gif


1.70 m x 1.10 m - didoookas rolleyes.gif .... motyvu... tiksliai nebepamenu... jei neklystu - 32 g.gif
Atsakyti
Nu ką, ateinu ax.gif

iš priekio:
user posted image

šonu:
user posted image

nugara:
user posted image

rankovės įstatymas:
user posted image


500g teksrenos siūlių. 70 proc vilnos, 100g- 200m.

Spalvą derinau prie tapetų ir nagų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Pagalvojau, kad aš tai pirmūnė bigsmile.gif
Atsakyti