Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Čia dar prie paltuko radau
http://kru4ok.ru/ber...khnike-friform/
My Webpage
Ups
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 16 sausio 2011 - 23:40
ui... kaip tylu cia g.gif

na... imesiu foto - patersiu temuke tongue.gif

viena jau nurezgiau mamai thumbup.gif ... dabar pabaigsiu savojo megztuko rankove ir tadu... tokia pacia tik balta regsiu uosvinikei cool.gif

cia toks darbinis variantas... dar neisdziuves ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
kokia grazuole wub.gif

vikse, a vikse kaip tu ten ta paltuka darai a ax.gif pabandziau vasiuka i siaudeli kisti doh.gif vejai kaskokie,nemoku paaiskinti, bet tokiu budu darant negaliu i salia esancia akyte ikisti, nesusilenkia kiek reik,reik kelias praleisti, vienzo nesekasi, tu kaip darai, papasakok savo technologija, nes visai noreciau si mena ivaldyti ax.gif ax.gif rutulini vaselini savo reikala biski nutrenkiau doh.gif nedziugina kotais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2011 01 17, 17:34)
kokia grazuole  wub.gif

vikse, a vikse kaip tu ten ta paltuka darai a  ax.gif pabandziau vasiuka i siaudeli kisti  doh.gif  vejai kaskokie,nemoku paaiskinti, bet tokiu budu darant negaliu i salia esancia akyte ikisti, nesusilenkia kiek reik,reik kelias praleisti, vienzo nesekasi, tu kaip darai, papasakok savo technologija, nes visai noreciau si mena ivaldyti  ax.gif  ax.gif rutulini vaselini savo reikala biski nutrenkiau  doh.gif nedziugina kotais  cool.gif


Nesigavo ir man schmoll.gif Todel nusprendziau tu elementu, kurie man "vezi varo", is viso nedaryti. Nesigauna ir nereikia... smile.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif

Keleta dienu pagastroliavau, vakar dar sveciu turejau, tai mano megztukas taip ir "ant vietos". Turiu 4 skilteles, dabar jau reikia rankoves isiminet. O ar teisingai suprantu, kad isimant rankoves, reikia tiesiog palikt skyle, sakykim is 12 akiu, o abiejose pusese megzt rasta toliau - vienoj pusej didziaja dali, o kitoj - pyne ir koriuka? O tarpe tarp rankoviu skyliu jau pynes ir koriuko megzt nebereikia? Kaip daret?

Asta30a, tavo megztukas nuostabus wub.gif 4u.gif Negi ir man taip pavyktu rolleyes.gif Ech, bet dar toli sviecia biggrin.gif O skara irgi labai daili, labai kruopsciai numegzta thumbup.gif

Dabar taip, Vikse, labai puikiai atrodo thumbup.gif drinks_cheers.gif O kakla tai daryciau taip, kaip megstu labiausiai ir kitu drabuziu. Jei desi salika kazkoki, galima ir gilesne iskirpte ir trikampe. As kazkodel irgi stacios nenoreciau sau g.gif Vakar kai sveciai isejo, iki nakties ziurinejau ta freeform technika, nu ir taip uzsikabliavau, jau vos nepradejau kuistis po savo siulu maisus, kad pabandyt doh.gif Bet siaip taip nuejau miegot ir visa nakti sapnavau visokiu spalvu derinius. Sugalvojau, kad man butinai reik rankinuko sia technika padaryto doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smina: 18 sausio 2011 - 13:11
QUOTE(smina @ 2011 01 18, 13:08)
Keleta dienu pagastroliavau, vakar dar sveciu turejau, tai mano megztukas taip ir "ant vietos". Turiu 4 skilteles, dabar jau reikia rankoves isiminet. O ar teisingai suprantu, kad isimant rankoves, reikia tiesiog palikt skyle, sakykim is 12 akiu, o abiejose pusese megzt rasta toliau - vienoj pusej didziaja dali, o kitoj - pyne ir koriuka? O tarpe tarp rankoviu skyliu jau pynes ir koriuko megzt nebereikia? Kaip daret?



labai teisingai viska supratai mirksiukas.gif
tik... na nezinau kaip kitos, bet as rankoves pradejau isimineti nuo sestos skilteles, ne nuo penktos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 18, 14:23)
labai teisingai viska supratai  mirksiukas.gif
tik... na nezinau kaip kitos, bet as rankoves pradejau isimineti nuo sestos skilteles, ne nuo penktos  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif As darysiu 5toj, mano 4 skilteles gaunasi daugiau negu puse apskritimo.
Oko cia tokia ramuma-tyluma? Visos taip smarkiai mezga? bigsmile.gif Nu bus vaizdu artimiausiu metu thumbup.gif Tikli, forget, nu ikelkit ir jus kokia foto mums pasigrozet jusu megztukais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
rodausi, kad visgi dyyyrbu biggrin.gif nors ir girtas vaizdas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 18, 15:13)
rodausi, kad visgi dyyyrbu  biggrin.gif  nors ir girtas vaizdas
user posted image


Kolekcioniere, nu dailiai, gaunasi thumbup.gif , ir nebe tiek daug beliko mirksiukas.gif



erossa, junkis prie musu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 18, 14:40)
Tikli, forget, nu ikelkit ir jus kokia foto mums pasigrozet jusu megztukais mirksiukas.gif  4u.gif


Ai neklausk...pabaigiau, bet nedžiugina visai schmoll.gif jaučiu nenešiosiu. Ryt įdėsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 18, 15:13)
rodausi, kad visgi dyyyrbu  biggrin.gif  nors ir girtas vaizdas



Užskaitom biggrin.gif išvengei stulpo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 18, 14:20)
Kolekcioniere, nu dailiai, gaunasi thumbup.gif , ir nebe tiek daug beliko mirksiukas.gif
erossa, junkis prie musu mirksiukas.gif  biggrin.gif

girtas vaizdas tai ir nesimato broko hihihi.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 18, 14:20)
Ai neklausk...pabaigiau, bet nedžiugina visai  schmoll.gif jaučiu nenešiosiu. Ryt įdėsiu  mirksiukas.gif
Užskaitom  biggrin.gif išvengei stulpo  biggrin.gif

angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 18, 14:20)
Ai neklausk...pabaigiau, bet nedžiugina visai  schmoll.gif jaučiu nenešiosiu. Ryt įdėsiu  mirksiukas.gif



nu cia dabar ?!?! kas per nusiteikimai blink.gif
kas gi taip nuliudino ? kas nors nesigavo ar aplamai ''perdegei'' kol numezgei ? unsure.gif
Atsakyti