Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(tiklis @ 2011 01 16, 00:23)
astut-kaip skaros?tyli kokia unsure.gif ...laaabai dirbi? mirksiukas.gif



siaip as dar ir dirbanti tongue.gif
o su skarom... vaje vaje... kiek letai einasi paskutines Haruni eiles doh.gif mezgi mezgi - o jos atrodo taip ir nesibaigia schmoll.gif bet jau jau... beliko vos kelios eiles pirmosios skarytes rolleyes.gif
o cia dar reikejo ant greituju drauges mergytei gimtadinio proga zuikuli nunerti ( 1 metukai) ax.gif ...

user posted image

o megztukas taip ir guli... be vienos rankoves blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 16, 14:08)

o megztukas taip ir guli... be vienos rankoves  blush2.gif


O kaip tu 6 skiltelę mezgei? Visas akis ar kažko nemezgei?
Oj koks gražus zuikutis biggrin.gif

Vikse, nuostabu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 16, 14:57)
O kaip tu 6 skiltelę mezgei? Visas akis ar kažko nemezgei?
Oj koks gražus zuikutis biggrin.gif



sestoje skilteleje as vietoj didziosios pynes (12 akiu) dariau skyle rankovems... ir tas skyle dariau butent per visa didziaja pyne (kur dvi pynes tris kartus persisuka)... ant desiniojo virbalo palikau koriuka ir pyne... rolleyes.gif

user posted image
user posted image
user posted image

ir rankoviu isemimas nebuvo per didelis, kaip as bijojau... kai isistate rankoves - labai graziai patempe rastuka nugaroje ir pynes apskritimas tapo graziai apvalus rolleyes.gif

tik... platesni apnerima darysiu... noriu, kad apykakle siek tiek atsilenktu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 16, 01:23)


as tai tik koriuko nemezgiau mirksiukas.gif ...nes man norejosi ilgesnio jo biggrin.gif ...forget-o tu?


aš mezgiau viską (dabar gailiuosi), nes norėjau didelio atverčiamo kaklo.

Vikse, man labai labai 4u.gif

asta30a labai gražiai žiūrisi. Mano kraštas dar platesnis bus, nes kitaip per krūtinę nesueina rolleyes.gif
Atsakyti
wacko.gif jau kiek grožių bigsmile.gif sukasi galva
asta,o krašto(to kreizi megztuko) kooks ten raštas g.gif nuostabiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2011 01 16, 17:30)
wacko.gif jau kiek grožių bigsmile.gif sukasi galva
asta,o krašto(to kreizi megztuko) kooks ten raštas g.gif nuostabiai atrodo bigsmile.gif


krasta su vaseliu apnerineju rolleyes.gif ...
apkabinami stulpeliai su uzmetimais... vienas apkabinamas is isores, kitas is kitos puses... mirksiukas.gif
Atsakyti
eik tu sau astrulka-kaip grazuuuuuuuuuuuu cray.gif ...ir kaip tu sugebi isiut taip graziai rankoves unsure.gif ?...nu as mezgiau nuo virsaus ir todel man rankoves pazastis gavos daug zemiau nei tau unsure.gif ....ech-ir dar unsure.gif iau pyne ir koriuka,pyne ir koriuka-tai tokia marga rankove g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 16, 18:21)
eik tu sau astrulka-kaip grazuuuuuuuuuuuu cray.gif ...ir kaip tu sugebi isiut taip graziai rankoves unsure.gif ?...nu as mezgiau nuo virsaus ir todel man rankoves pazastis gavos daug zemiau nei tau unsure.gif ....ech-ir dar unsure.gif iau pyne ir koriuka,pyne ir koriuka-tai tokia marga rankove g.gif ...


as negalejau megzti nuo virsaus prikabindama... kadangi mano rankoviu isemimas buvo ganetinai didelis - tai istatydama rankoves as ji galejau koreguoti - mazinti ax.gif

o cia pasivaisinkit, kol dar karstos ax.gif ...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 16, 16:17)
sestoje skilteleje as vietoj didziosios pynes (12 akiu) dariau skyle rankovems... ir tas skyle dariau butent per visa didziaja pyne (kur dvi pynes tris kartus persisuka)... ant desiniojo virbalo palikau koriuka ir pyne...  rolleyes.gif



Tai kaip suprantu, po rankovių išėmimo koriuko ir pynės megzt nebereikia?

Asta30a, pasivaišinčiau,bet ką tik spurgyčių priryjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 16 sausio 2011 - 19:36
QUOTE(asta30a @ 2011 01 16, 19:32)
o cia pasivaisinkit, kol dar karstos  ax.gif ...

A grazu zmones erzint?????????? cray.gif Jau visa savaite kudinuosi, nes nuo svenciu kokie 5kg prisidejo, net baisu ant svarstykliu uzlipt doh.gif


Nu bet jau megztukas first.gif karsta.gif swoon.gif mega_shok.gif Jau toks grazus, toks grazus ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 16 sausio 2011 - 21:08
asta30a jau koks grožis first.gif
nuostabiai atrodo swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
aciu aciu, mergaites 4u.gif
tik, kad jis dar varksiukas neuzbaigtas ax.gif
Atsakyti