Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(matre @ 2011 01 14, 19:34)
Tai tada tau liko pusė tos sudėtingos pynės? Nu durni gal mano klausimai,bet neapsisprendžiu kaip čia ką daryt...


Nedurni. Taip būtent liko puse didelės pynės mirksiukas.gif
Atsakyti
paskui rodysiuos reciau. Cia tik kol smagi pradzia smile.gif

user posted image

Abi dalys vienodo dydzio, tik nuotraukoje viena puse kiek pasikelusi, todel atrodo mazesne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 14 sausio 2011 - 19:35
Nugis, neblogai tau sekasi bigsmile.gif
Atsakyti
matau nekokybes smile.gif Bet gal kai bus bendras vaizdas, issiskalbs, apsirengsiu-atrodys viskas kitaip-geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 14, 14:25)
net as... mokanti megzti... ir mezgusi rankoviu isemima siam megztukui... nelabai supratau ka cia prirasei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

siaip as irgi... viska mezgiau, kaip ir visas skilteles - tik vidurines pynes nedejau  mirksiukas.gif
ne tik galima - bet ir butina !!!!  bigsmile.gif  bigsmile.gif

bebe.gif zvenk zvenk...skubejau labai..norejau paaiskint kaip aiskiau-o isejo kaip visad doh.gif ...forget-aciu mirksiukas.gif ..labai aiskiai paaiskinai blush2.gif ...

vikse-nu bliaaam grazuuu wub.gif ...nu negundyk-ommmm...ommmmmm....ommm.... man dabar laaabai su laiku prastai...ommm... reik kazkaip laikytis neapsikretus freee form virusu unsure.gif ...nes jaucia mano sirdis-jei pabandysiu bus bliuogai doh.gif ...

aaagnut-nu laikykis ir sveik mirksiukas.gif ...nepasiduok jokiems virusams box.gif
Atsakyti
Forget,laukiam vaizdųųųųų bigsmile.gif

Dabar dar keletas durnų klausimų. 6 skiltelėj reikia toliau megzt koriuką ir pynę? Aš numezgiau koriuką ir pynę per visą skiltelę.Tai nežinau ar man tas akis nuleist ar dar palikt,ar jų reiks g.gif

Apsilankiau šiandien ABC siūlų pardėj.O kiek Vernito spalvų ten bigsmile.gif Tik man reikiamos baltos nebuvo,teko grįžt į savo tašką,kur irgi viso reikiamo kiekio negavau. Taigi šalia megztuko ir medalius narpliosiu... biggrin.gif
Atsakyti
Nelabai supratau ko klausi g.gif
6 ir 7 skiltelės yra be jokių nuleidimų, o pagal schemą. Užsidaro tavo skylė su 6os
pradžia. Tai bus nugara. 8oje skiltelėje vėl nuleidinėji taip kaip 5oje


O aš nuardžiau visą kraštą doh.gif doh.gif jau užbaigiau, net siūlus paslėpiau, kraštas visas banguojasi doh.gif per platus. Surinkinėjau po 2 akis į vieną, nes bijojau, jog tempsis, tai gavau balerinos sijoną doh.gif . Bjauriausia, kad mezgant pasimatuot tai neišeina, nes žilkiniai virbalai tokio ilgio neturi. Tiesiog garbiniuojasi visa apačia. Ryškiai per daug akių doh.gif
Jau nuardžiau...
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 15, 16:35)
Nelabai supratau ko klausi  g.gif
6 ir 7 skiltelės yra be jokių nuleidimų, o pagal schemą. Užsidaro tavo skylė su 6os
pradžia. Tai bus nugara. 8oje skiltelėje vėl nuleidinėji taip kaip 5oje
O aš nuardžiau visą kraštą  doh.gif  doh.gif  jau užbaigiau, net siūlus paslėpiau, kraštas visas banguojasi  doh.gif  per platus. Surinkinėjau po 2 akis į vieną, nes bijojau, jog tempsis, tai gavau balerinos sijoną  doh.gif . Bjauriausia, kad mezgant pasimatuot tai neišeina, nes žilkiniai virbalai tokio ilgio neturi. Tiesiog garbiniuojasi visa apačia. Ryškiai per daug akių  doh.gif
Jau nuardžiau...


Ar 6 ir kitose skiltelėse mezgasi kraštinis koriukas ir pynė?Žiūrėjau osinkoj,tai man rodos ten nėra. g.gif
Atsakyti
ahoy zuikiai cool.gif ...as jau pabaigiau rankoves blush2.gif ...r blush2.gif yt apmezginesiu biggrin.gif ...matre-toj TBC pardej ar yra baklazanines spalvikes blush2.gif ..nu tokios kaip bielros ax.gif ... blush2.gif ...

astut-kaip skaros?tyli kokia unsure.gif ...laaabai dirbi? mirksiukas.gif

forget-tai tu dabar i kas antra po 2 darysi? g.gif



Papildyta:
QUOTE(matre @ 2011 01 15, 17:55)
Ar 6 ir kitose skiltelėse mezgasi kraštinis koriukas ir pynė?Žiūrėjau osinkoj,tai man rodos ten nėra.  g.gif

as tai tik koriuko nemezgiau mirksiukas.gif ...nes man norejosi ilgesnio jo biggrin.gif ...forget-o tu?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 16, 00:23)
ahoy zuikiai cool.gif ...as jau pabaigiau rankoves blush2.gif ...r blush2.gif yt apmezginesiu biggrin.gif ...matre-toj TBC pardej ar yra baklazanines spalvikes blush2.gif ..nu tokios kaip bielros ax.gif ... blush2.gif ...



Nu žinok baklažaninės nemačiau smile.gif

Merginos įdėkit vaizdų savo megztukų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 16 sausio 2011 - 11:38
na va-rodausi jau ant saves smile.gif

user posted image

user posted image

Kazin, kokia apykakle daryti g.gif Stacia? atverciama? Kaklo iskirpimo forma galima dar koreguoti-pamazinti arba padaryti trikampe. Kaip manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 16 sausio 2011 - 13:16
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 14, 17:07)
nejuda medaljoninis ir mamai skara nejuda - sergu (panašu, kad gripas ir dar rimta forma prikibus) ir niekaip negaliu pasveikt  doh.gif Bet jau tuoj, tuoj pasveiksiu ir tada bandysiu atsigriebt biggrin.gif

Vaje vaje, gerk daug arbatu, medaus valgyk console.gif

Forget kur vaizdai????? Uzsipavydejau negyvai smoke.gif

Vikse nu ir tempai bigsmile.gif O jau grozis - krisk negyvas swoon.gif Apykakle sakyciau atverciama g.gif Man graziau nei stacia tongue.gif
Atsakyti