Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(tiklis @ 2011 01 14, 10:20)
matre-as tiesiog ''ismeciau gabaliuka didziosios pynes ir vsio mirksiukas.gif ...as pamezgiau pradzia-koriuka ir pyne,tada nuleidau-uzbaigiau puse didziosios pynes,ir mezgiau toliau...kai gryzti atgal-gryzti iki nuleistu akiu-puses pynes,apsisuki ir vel mezgi mirksiukas.gif ...cia kaip su megstinio kaklu panasiai biggrin.gif ...kai jau pabaigsi skiltele,tai mezgi ta palikt biggrin.gif  pyne ir koriuka mirksiukas.gif ..irgi iki tol,kol pabaigsi skiltele...o jau paskui reik ziuret -as koriuka ir pynute prisiuvau vietoj pecio-o kitos gal kitaip daret?pasidalinkit blush2.gif


net as... mokanti megzti... ir mezgusi rankoviu isemima siam megztukui... nelabai supratau ka cia prirasei lotuliukas.gif lotuliukas.gif

siaip as irgi... viska mezgiau, kaip ir visas skilteles - tik vidurines pynes nedejau mirksiukas.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 14, 12:35)
Aciu uz pagyrimus.
Jei galima, as savo paltuka kas kazkiek laiko pademonstruosiu (kiek padariau),


ne tik galima - bet ir butina !!!! bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
šiek tiek klausimų...Koriukas lieka, po jo einanti pynė irgi. O didžiosios pynės akis nuleidžiat(kiek tų akių gaunas? ), ir per kiek eilių į viršų darot tą skylę rankovei? O sekančias pynes už didžiosios pynės mezgant pagal schemą su kitu kamuoliukų siūlų ar kai baigiat koriuką ir pynę grįžtat prie jų? Man jei galima paprastais žodžiais ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš dariau taip: koriuką išmezgiau, pynę irgi, tada nuleidau 12 akių ir toliau numezgiau. Į viršų skylę dariau per visą skiltelę. Vienu kamuoliuku numezgiau visas siaurojo krašto (koriukas ir pynė) skiltelės akis. Paskui iš atskiro numezgiau visas pagal schemą esančias akis plačiojoj daly. Tada kur skylė uždėjau 12 akių ir vėl pradėjau megzti 6 skiltelę mirksiukas.gif viską kartojau 8oje skiltelėje. Tik gale jau akių neuždėjinėjau, o tiesiog prisiuvau, nes skritulys baigėsi smile.gif

Mano rankovė iš pusės didžiosios pynės smile.gif
Papildyta:
Pavydėkit, šiandien jau pabaigsiu rolleyes.gif

mano kraštas labai platus, 15 cm, nes man kitaip per krūtinę nesueina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 14 sausio 2011 - 14:39
QUOTE(Forget @ 2011 01 14, 14:41)
Aš dariau taip: koriuką išmezgiau, pynę irgi, tada nuleidau 12 akių ir toliau numezgiau. Į viršų skylę dariau per visą skiltelę. Vienu kamuoliuku numezgiau visas siaurojo krašto (koriukas ir pynė) skiltelės akis. Paskui iš atskiro numezgiau visas pagal schemą esančias akis plačiojoj daly. Tada kur skylė uždėjau 12 akių ir vėl pradėjau megzti 6 skiltelę  mirksiukas.gif  viską kartojau 8oje skiltelėje. Tik gale jau akių neuždėjinėjau, o tiesiog prisiuvau, nes skritulys baigėsi  smile.gif

Mano rankovė iš pusės didžiosios pynės  smile.gif
Papildyta:
Pavydėkit, šiandien jau pabaigsiu  rolleyes.gif

mano kraštas labai platus, 15 cm,  nes man kitaip per krūtinę nesueina  doh.gif


Ačiū,viską supratau 4u.gif

Eik tu sau kokia tu šaunuolė, jau baiginėji... bigsmile.gif x
Atsakyti
Žinokit, kaip man patiko jį megzti rolleyes.gif Su malonumu dar kartočiau. Kaip koks galvosūkis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 14, 14:41)

Pavydėkit, šiandien jau pabaigsiu  rolleyes.gif



bigsmile.gif
tai jau tikrai pavydim wub.gif

o mano varksiukas guli visa savaite kamputyje... laukia, kol seimininke su tom skarom baigs zaist ir prie jo grys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 13, 19:38)
Atsiprasau uz nuotrauku kokybe-telefonu ir prie prasto apsvietimo. Va, mano margoji.

Waaaauuu bigsmile.gif Koks fainas wub.gif As siandien buvau pardej, labai norejau megzta suknele nusipirkt, issimatavau begales, jei grazu irkaina normali, tai per mazos, jei tinka - tai arba baisios arba kaina kosmine doh.gif Tokia panasia tunika be rankoviu pasimatavau, tai 185 lt swoon.gif Tik nesakykit - nusimegzk, be sansu unsure.gif Nieko nemoku virbalais, o vaseliu bus iki kitosziemos tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 14, 15:41)

Pavydėkit, šiandien jau pabaigsiu  rolleyes.gif

Jau pradedu blush2.gif Greiciau duokit vaizdu atsilikusiems asmenims bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 14, 16:56)
Waaaauuu  bigsmile.gif Koks fainas  wub.gif As siandien buvau pardej, labai norejau megzta suknele nusipirkt, issimatavau begales, jei grazu irkaina normali, tai per mazos, jei tinka - tai arba baisios arba kaina kosmine  doh.gif Tokia panasia tunika be rankoviu pasimatavau, tai 185 lt  swoon.gif Tik nesakykit - nusimegzk, be sansu  unsure.gif Nieko nemoku virbalais, o vaseliu bus iki kitosziemos tongue.gif

Pasižadėjau sau, kad jeigu suplonėsiu iki pavasario būtinai nusipirksiu suknelę... Megztą... ir dar kitą vasarai nusimegsiu ar nusinersiu ax.gif

nejuda medaljoninis ir mamai skara nejuda - sergu (panašu, kad gripas ir dar rimta forma prikibus) ir niekaip negaliu pasveikt doh.gif Bet jau tuoj, tuoj pasveiksiu ir tada bandysiu atsigriebt biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi Viksė mane užkabino su tuo free form nėrimu, tai štai kokį blogą atradau bigsmile.gif
http://www.woolandte...8/01/index.html

Tinka ir mūsų medaliams kai kas rolleyes.gif
Atsakyti
Forget, po tos pynės dar palikai tas 2 blogas akis ir tada nuleidai 12akių smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 14 sausio 2011 - 18:00
QUOTE(matre @ 2011 01 14, 18:59)
Forget, po tos pynės dar palikai tas 2 blogas akis ir tada nuleidai 12akių smile.gif ?


Aš nepalikau, bijojau, kad nugara labai tempsis
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 14, 18:04)
Aš nepalikau, bijojau, kad nugara labai tempsis


Tai tada tau liko pusė tos sudėtingos pynės? Nu durni gal mano klausimai,bet neapsisprendžiu kaip čia ką daryt...
Atsakyti