Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Oi labai noriu margutę pamatyt bigsmile.gif

O toks kilimas iš tiesų kol neužaigtas dažnai atrodo ne kaip biggrin.gif bet paskui būna wauuw biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 13, 12:51)
group.gif  siauniuole siaunuole...ateik nosytem pasitrinsim tongue.gif


nelysk prie mano nosies ph34r.gif užkrėsiu zarazom (sloga ir pusleline) geriau soniukais pasitrinam biggrin.gif
QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 12:52)
Tikrai šaunuolė! Tolsti nuo gėdos stulpo biggrin.gif

aga, išsigandau stulpo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 13, 15:54)
nelysk prie mano nosies  ph34r.gif  užkrėsiu zarazom (sloga ir pusleline) geriau soniukais pasitrinam  biggrin.gif

aga, išsigandau stulpo  cool.gif

irnesakyk.gif ''zaraza k zaraze neprilepaet...''' dirol.gif

prie manes tik ''siuliniai'' virusai greit limpa,o visi kiti-tfu tfu tfu....
Atsakyti
Atsiprasau uz nuotrauku kokybe-telefonu ir prie prasto apsvietimo. Va, mano margoji. Kadangi uzsikreciau paltuko virusu, tai suradau begale priezasciu nenerti rankoviu smile.gif : neuzteks siulu, nemokesiu graziai padaryti rankoves galvutes ir t.t Liko sarafas

user posted image

o cia sujungti motyvai. Realiai atrodo gerokai graziau

user posted image
Atsakyti
Vikse, saunus sarafanas isejo, toks elegantiskas thumbup.gif
Papildyta:
O ir paltuko gabalas gerai atrodo g.gif nieko neprikisi 4u.gif
Atsakyti
aciu. Tik labai letai neriasi, ardau daug, nes tai banguojasi, tai tempia, tai siaip negraziai atrodo doh.gif O ir kitoje puseje stengiuosi visus galiukus is karto sutvarkyti, nes ju labai daug...
Atsakyti
o aš paltuką gal atidėsiu geresniem laikam. man dabar biskiuką depresija
Atsakyti
Sarafanas tai labai labai gražus 4u.gif nereik tų rankovių schmoll.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 13, 21:36)
aciu. Tik labai letai neriasi, ardau daug, nes tai banguojasi, tai tempia, tai siaip negraziai atrodo  doh.gif O ir kitoje puseje stengiuosi visus galiukus is karto sutvarkyti, nes ju labai daug...


Aš galvoju, gal pamušalą daryt reikia g.gif nes tuos visus galus suslėpt visus tai doh.gif
Atsakyti
manau, kad pamusaliukas butinas. Nes daug mazgeliu, o dar ir galiukus palieku gal po 0.5 cm, kad neatsiraisiotu


Negi paliksite su situo krapstaliuku mane viena-nera norinciu prisijungti?

Meskute231, nedepresuok group.gif Tokie darbeliai ramina smile.gif
Forget, laukiu prisijungiant drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 13 sausio 2011 - 21:52
Vikse, labai gražus sarafanas 4u.gif O paltukas irgi bus nerealus. smile.gif

Turiu megztuko,jau 4 skilteles.Dabar jūs man tundrai paaiškinkit,kaip tom rankovėm palikt skyles. smile.gif
Atsakyti
laaaba dien...vikse-nu liuks thumbup.gif ..sarafaniukas idealiai tau tinka wub.gif ...na grazia moter wub.gif i viskas puosia mirksiukas.gif ...o grazus daiktas ipatingai biggrin.gif ..

matre-as tiesiog ''ismeciau gabaliuka didziosios pynes ir vsio mirksiukas.gif ...as pamezgiau pradzia-koriuka ir pyne,tada nuleidau-uzbaigiau puse didziosios pynes,ir mezgiau toliau...kai gryzti atgal-gryzti iki nuleistu akiu-puses pynes,apsisuki ir vel mezgi mirksiukas.gif ...cia kaip su megstinio kaklu panasiai biggrin.gif ...kai jau pabaigsi skiltele,tai mezgi ta palikt biggrin.gif pyne ir koriuka mirksiukas.gif ..irgi iki tol,kol pabaigsi skiltele...o jau paskui reik ziuret -as koriuka ir pynute prisiuvau vietoj pecio-o kitos gal kitaip daret?pasidalinkit blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus.
Jei galima, as savo paltuka kas kazkiek laiko pademonstruosiu (kiek padariau), nes bijau, kad gali kantrybe mane apleisti... blush2.gif Gal pastabu turesite, o ir tikiu, kad palaikymo susilauksiu smile.gif
Atsakyti