Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 13, 13:49)
ne, neslidu

aš šaunuolė, vakar 2 skyles užkišau(čia apie šalį jeigu ką) , nu pasakykit kad šaunuolė  biggrin.gif


Tikrai šaunuolė! Tolsti nuo gėdos stulpo biggrin.gif
Atsakyti
Laba, neriu medaliona is tu kur papildomos schemos yra duotos (nes baronkinis nelabai iseina blush2.gif ) tai nesuprantu zenklo tokio kaip kabliukas ten manau su uzmetimu bet atrodo kaip apvestas klaustukas.. gal galit pasakyt kaip jis neriamas? aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 13, 14:28)
Laba, neriu medaliona is tu kur papildomos schemos yra duotos (nes baronkinis nelabai iseina  blush2.gif  ) tai nesuprantu zenklo tokio kaip kabliukas ten manau su uzmetimu bet atrodo kaip apvestas klaustukas.. gal galit pasakyt kaip jis neriamas? aciu  ax.gif

turbut kalbi apie apkabinta stulpeli... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 13, 14:32)
turbut kalbi apie apkabinta stulpeli... ax.gif

turbut apie ji tik kad nezinau kaip jis neriamas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 13, 14:35)
turbut apie ji tik kad nezinau kaip jis neriamas..  doh.gif

kazkur tikrai buvo kalbeta... pavartyk pirmas temas - labai tingiu dabar ieskot... ax.gif
Gal kas turit issisaugoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 13, 13:35)
turbut apie ji tik kad nezinau kaip jis neriamas..  doh.gif


gal bus aiskiau mirksiukas.gif

user posted image

siula kabini ne per pynute, o apkabindama apatini stulpeli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 13 sausio 2011 - 13:40
QUOTE(smina @ 2011 01 12, 17:44)
Poeme, labai graziai atrodo tavo medaliai wub.gif Tokie purus, svelnus, bus puikus salis thumbup.gif

Labai labai ACIU visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip nuotaika pasitaise po pagyru flirt.gif
Ojus visos su rankovem mezgat ta megztinuka, mane tai bolero labai sudomino ax.gif Tiklis buvo imetusi nuoroda osinkoj, atsidariau bigsmile.gif o siandien atsidarau ir nerodo bash.gif
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 13, 14:39)
gal bus aiskiau  mirksiukas.gif 

user posted image

siula kabini ne per pynute, o apkabindama apatini stulpeli smile.gif

Nu bliam kaip faina, o as net nezinau kaip neriau, savo technika mastau.gif Dabar ir as zinosiu kaip teisingai reikai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 13, 13:44)
Nu bliam kaip faina, o as net nezinau kaip neriau, savo technika  mastau.gif Dabar ir as zinosiu kaip teisingai reikai  rolleyes.gif


a tai ko neklausi ??? ko eksperementuoji rolleyes.gif
nors... tau ir taip labai sauniai gaunasi - gali ir toliau ekperimentais varyt tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 13, 14:46)
a tai ko neklausi ??? ko eksperementuoji  rolleyes.gif
nors... tau ir taip labai sauniai gaunasi - gali ir toliau ekperimentais varyt  tongue.gif  mirksiukas.gif

Ziauriai daug nesupratau lotuliukas.gif Buciau uzknisus savo klausimais mirksiukas.gif Pabandziau taip kaip suprantu, ziuriu vaizdas panasus i jusu, taip ir palikau hihihi.gif
Dabar kita taisyklingai nunersiu, bus vel kitoks irnesakyk.gif
Atsakyti
vakare, jei namie turesiu interneta, parodysiu ir margaja (siandien pirma diena su ja ejau i darba), ir kaip gaunasi freeform sujungtos detales
Papildyta:
[quote=carnitaster,2011 01 13, 08:03]
[quote=tiklis,2011 01 12, 11:39]
aš ir pamiršau padėkoti VIKSEI 4u.gif už mintį, kaip megzti statytas rankoves, dabar tik tokiu būdu ir megsiu. Pirmas blynas buvo suknelė, gavosi puikiai thumbup.gif
[/quote]

labai smagu, kad is as buvau "naudinga". O tai vis tik pati is kitu idejas semiuosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 13:23)
Vikse, aš jau skubu baigti megztinį, nes visiems kam parodžiau, labai ragina paltuką pradėti  biggrin.gif Vyras ypatingai  rolleyes.gif


Maniskis dar nemate-rytoj gris. Turbut sakys: O kas cia per kilimas? I koridoriu? doh.gif
Atsakyti