Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Kad aš vernitą tik ABC perku g.gif tai ten 5 lt 100g dažniausia kaina.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 11:59)
Kad aš vernitą tik ABC perku  g.gif  tai ten 5 lt 100g dažniausia kaina.


Tai pigiau,nes paskutinį kartą savo taške mokėjau 6,5lt. 100g.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 13, 13:07)
Tai pigiau,nes paskutinį kartą savo taške mokėjau 6,5lt. 100g.


Tikrai pigiau. Man rodos kažkurie yra po 6lt, bet ten 70 proc vilnos g.gif yra ir po 4 vernito.

Vikse, aš jau skubu baigti megztinį, nes visiems kam parodžiau, labai ragina paltuką pradėti biggrin.gif Vyras ypatingai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 13 sausio 2011 - 12:24
QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 11:30)
teksrenos atstovo parduotuvė yra Dainavos turguje, tam kaip prekybos centre (sesuo sakė labai daug)



O kokia kain nežinai?

QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 11:59)
Kad aš vernitą tik ABC perku  g.gif  tai ten 5 lt 100g dažniausia kaina.

O kažkada po 3,5lt pirkom...echhhh

QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 12:23)
visiems kam parodžiau, labai ragina paltuką pradėti  biggrin.gif Vyras ypatingai  rolleyes.gif

Kaip faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 13, 13:26)
O kokia kain nežinai?



schmoll.gif prie soboro mokėjau po 4 litus, tai tikrai pigia, manau.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Na as vakar iveikiau pirma skiltele. Kol kas i megztini nepanasu lotuliukas.gif O jus jau rankoves baiginejat bigsmile.gif Oi bus jauciu reikalu su jom doh.gif man tos megztos nuo virsaus kol kas kaip kinu kalba skamba doh.gif unsure.gif Nu bet studijuosiu kai proeisiu iki ju biggrin.gif

Tas paltukas is mazu gabaliuku man ir kazkaip uzstrigo, technika super, tik kad jau ilgai labai uztruks tas jo mezgimas g.gifN ezinau, nezinau, gal sijonuka pasibandymui geriau reiktu pradziai g.gif Bet labai dar tos vasarines suknutes rusvos norisi, kur Tiklis uzrode, vienu zodziu, visko reik doh.gif nors nusisauk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 13, 13:34)
Sveikutes 4u.gif
Na as vakar iveikiau pirma skiltele. Kol kas i megztini nepanasu lotuliukas.gif O jus jau rankoves baiginejat bigsmile.gif Oi bus jauciu reikalu su jom doh.gif  man tos megztos nuo virsaus  kol kas kaip kinu kalba skamba doh.gif unsure.gif  Nu bet studijuosiu kai proeisiu iki ju biggrin.gif



Žinok, aš rankovių labiausiai bijojau, o jos lengviausiai gavosi iš karto rolleyes.gif Buvau pečiui nuleidus 12 akių, tai jas surinkau ir kiekvienos eilės gale prisikabindavau dar po vieną akį. Tik reikia pynes pasiskaičiuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 12:23)
Tikrai pigiau. Man rodos kažkurie yra po 6lt, bet ten 70 proc vilnos  g.gif  yra ir po 4 vernito.



Nu ko gero reiks pavažiuot kada. smile.gif

QUOTE(smina @ 2011 01 13, 12:34)
Sveikutes 4u.gif
Na as vakar iveikiau pirma skiltele. Kol kas i megztini nepanasu lotuliukas.gif O jus jau rankoves baiginejat bigsmile.gif Oi bus jauciu reikalu su jom doh.gif  man tos megztos nuo virsaus  kol kas kaip kinu kalba skamba doh.gif unsure.gif  Nu bet studijuosiu kai proeisiu iki ju biggrin.gif



Aš dvi skilteles turiu biggrin.gif Apie rankoves kol kas negalvoju,kai prieisiu prie jų,tada galesiu verk čia,nes kol kas ir man aukštasis pilotažas jos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 13, 13:41)
Žinok, aš rankovių labiausiai bijojau, o jos lengviausiai gavosi iš karto  rolleyes.gif  Buvau pečiui nuleidus 12 akių, tai jas surinkau ir kiekvienos eilės gale prisikabindavau dar po vieną akį. Tik reikia pynes pasiskaičiuot  mirksiukas.gif

o tu kiek plocio turi jau susirinkus visas? as tai pridejau dar ir papildomu akiu kaip kur,nes man labai ties mentim trauke,tai dariau platesnes rankoves blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 13, 11:24)
llabas rytas...FORGET- tu kauniete,ania?kur pirkai teksrenos siulus?

smile.gif ..slidu siandien,ania?

ne, neslidu

aš šaunuolė, vakar 2 skyles užkišau(čia apie šalį jeigu ką) , nu pasakykit kad šaunuolė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 13, 13:45)
o tu kiek plocio turi jau susirinkus visas? as tai pridejau dar ir papildomu akiu kaip kur,nes man labai ties mentim trauke,tai dariau platesnes rankoves blush2.gif ...


Man kaip tik, mano akim žiūrint idealiai gavosi, nieko nieks netraukė, surinkau visas kiek leido mezginys gavau 50 akių. Tik aš vis tiek siūlę darysiu, nemezgu apvaliai. Visų pirma, neturiu 5 virbalų ir labai man nepatogu pynes apvaliai megzti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 13, 13:49)
ne, neslidu

aš šaunuolė, vakar 2 skyles užkišau(čia apie šalį jeigu ką) , nu pasakykit kad šaunuolė  biggrin.gif

group.gif siauniuole siaunuole...ateik nosytem pasitrinsim tongue.gif
Atsakyti