Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(smina @ 2011 01 12, 17:30)
Aciu merginos 4u.gif , tikrai klausiu, nes be jusu pagalbos neapsieisiu. Bus ir durnu klausimu doh.gif , nes tokiu pyniu gyvenime nesu mezgus blush2.gif Kolkas numezgiau 4 eiles. Kryziuoju paprastai, kaip nupiesta, ziuresiu kas gausis. Pasiemiau 4 dydzio virbalus, nors ant siulu parasyta 4,5 - 5. Bet mano mezgimas gana laisvas, tai ir dabar atrodo platu, bet gal tik pradzioj, tikiu, kad pynes patrauks.


Susigaudysi, aš irgi beveik nuo nulio pradėjau. Ir man kol kas gaunasi smile.gif
Atsakyti
Panos, o 13toj eilej reikia kryziuot vietoj 14tos? Kad nereiketu blogojoj eilej kryziuot ar kaip? Ar cia ne tas atvejis?
Atsakyti
smina-cia reik 14 KRYZIUOT...nu bet galim ir 13 mirksiukas.gif ...bet as 14 dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 12, 20:31)
smina-cia reik 14 KRYZIUOT...nu bet galim ir 13 mirksiukas.gif ...bet as 14 dariau 4u.gif

Aciu 4u.gif sukryziavau 14-toj
Atsakyti
Sveikos merginos, nersiu jau baronkini medaliona, ir skaiciau kaip jis neriamas.. bet nemoku to pusinio stulpelio nerti.. kazin nieko tokio jei nersiu tiesiog stulpeliu be uzmetimo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 12, 23:10)
Sveikos merginos, nersiu jau baronkini medaliona, ir skaiciau kaip jis neriamas.. bet nemoku to pusinio stulpelio nerti.. kazin nieko tokio jei nersiu tiesiog stulpeliu be uzmetimo? blush2.gif


pusinis stulpelis mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 13, 00:18)
pusinis stulpelis  mirksiukas.gif

user posted image

labai aciu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=tiklis,2011 01 12, 11:39]
:assa:jeeeee...tai liuks...lengva visai ,ania?vat tik sita buda mums vikse(jei neklystu mirksiukas.gif ) pakiso -apie primezgamas ''statytas'' rankoves nuo virsaus biggrin.gif . aciuks.gif vikse-nes zinok jauc niekaip as tokiu rankoviu nebuciau pasiryzus ismokti megsti mirksiukas.gif ...


aš ir pamiršau padėkoti VIKSEI 4u.gif už mintį, kaip megzti statytas rankoves, dabar tik tokiu būdu ir megsiu. Pirmas blynas buvo suknelė, gavosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
llabas rytas...FORGET- tu kauniete,ania?kur pirkai teksrenos siulus?

smile.gif ..slidu siandien,ania?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 13 sausio 2011 - 11:24
QUOTE(tiklis @ 2011 01 13, 12:24)
llabas rytas...FORGET- tu kauniete,ania?kur pirkai teksrenos siulus?

smile.gif ..slidu siandien,ania?


Yra prie soboro nesenai atsidariusi sagų ir siūlų parduotuvė, tai ten yra. Bet mažai spalvų schmoll.gif
Dar nebuvau, bet teksrenos atstovo parduotuvė yra Dainavos turguje, tam kaip prekybos centre (sesuo sakė labai daug)

Aš jau antrą rankovę mezgu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 13 sausio 2011 - 11:30
as irgi biggrin.gif ...v biggrin.gif t tik nezinau ka su apmezgimu reiks d biggrin.gif ryt lotuliukas.gif ...is kur lotuliukas.gif dar vienus valinius virbalus tokio storio reiks gaut lotuliukas.gif ...ant vieno schmoll.gif jauciu netilps schmoll.gif
Atsakyti
Nu jūs pavarot merginos bigsmile.gif

Forget,o kaip kitose vietose Vernito pusvilnės kaina? smile.gif
Atsakyti