Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Babi* @ 2011 01 11, 19:39)
Pamenu vienintelį EA, kurį ir pati turėjau, bet dėl kvapo padovanojau: salierų sėklų smile.gif


aciu 4u.gif

QUOTE(oxidem @ 2011 01 11, 20:21)
Sveika, su pigmentinėm dėmėm man padėjo kovoti pagal Baudoux pagamintas mišinukas:

bazilikų ae1 ml
salierų ae 2 ml
morkų ae1 ml
erškėtuogių al. 20ml.
nakvišų al 10ml
simodsijų al 50ml.
Rezultatai pasimatė po kokiu trijų savaičių. Sekmes kovojant su tom zarazom smile.gif

aciu 4u.gif ne sau, patarimo paprase pazistama, tad ir uzklausiau. tikrai nepuosia jos veido verysad.gif

QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 20:36)
Koks fainulka kremas, spalva liuksinė thumbup.gif ir sudėtis labai įdomi, kažkas naujo drinks_cheers.gif

Jei labai nenusikalbėsiu, tai petražolių EA g.gif , aišku, ir citrinų EA. erškėtrožių aliejus?

aha man ir patiko, o ypac jo lengvumas, matyt didele itaka padare pasirinkti aliejai wub.gif

reikes perduot visa info, gal ka prisitaikys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 11, 20:49)
retai beuzsuku, tad ta proga pasirodau su nauju kremuku.

Ir man spalva labai patiko, labai tinka prie to apelsino bigsmile.gif
Atsakyti
Užėjau receptų psl. rusų kalba, dar neskaičiau, eisiu vartytis: aromashka.ru.
Prancūziškai, apie gamybą ir ingredientus čia.
Angliškai, nemažai įv. receptų čia, keletas receptų ir šiaip info (mačiau ir apie emulsiklius rašo) čia. Keletas receptų čia (mačiau kažkur gamino skystą muilą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 11 sausio 2011 - 23:29
va bazinis gamybos video smile.gif

Man reiktų agurkų-na, ekstrakto ar pan. kokiais pavidalais naudojat, kur perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 12 sausio 2011 - 00:54
gaminausi vakar krema is levandu ir dumbliu hidrolatu, alavijo gelio, kolageno ir alieju, dar kelis lasus frankincenso EA ilasinau, nu bet jau kvapas gavosi doh.gif tai siandien dar ilasinau kelis lasus pelargoniju EA, sakau gal bent kiek pagerins situacija g.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 19:23)
Pareklmauosiu, va yra Palominos bloge


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 23:53)
Angliškai, nemažai įv. receptų čia

paziurejau.. tiesa tik kelis receptus - apie sampuna ir savaimini.. tai uzkliuvo phenoexytanol'is.. na bet ji pakeisti galima kokiu kitokiu ekokonservantu..
va.. dar uztikau polyquaternium-10.. paraben irgi radau sudetyje.. kiek zinau vengiam tokiu g.gif ... va tas "turtingas" cheminem medziagom sampunas --> CIA

mano posto papildymas biggrin.gif --> nurasau as si puslapi, nes sudetys tai baisios.. chemijos pilna.. siaip ideju pasisemti galima, pakeiciant bloguosius ingridientus i geruosius, bet tai ne visi gi geba daryti...
va dar ispudinga sudetis doh.gif krempudros.. yra ir PEG, EDTA, phenoexytanol.. gal dar koks vienas kitas "blogiukas"...

QUOTE(MaGre @ 2011 01 12, 09:59)
gaminausi vakar krema is levandu ir dumbliu hidrolatu, alavijo gelio, kolageno ir alieju, dar  kelis lasus frankincenso EA ilasinau,  nu bet jau kvapas gavosi  doh.gif   tai siandien dar ilasinau kelis lasus pelargoniju EA, sakau gal bent kiek pagerins situacija  g.gif

o taip, dumbliai ispudinga kvapa turi biggrin.gif atsimenu as buvau pasidarius krema su juo, tai jau stengiausi labai suderinti kvapus, kad tai neriestu nosies... o taviskiame kreme neisivaizduoju koks frankinsenso, pelargoniju ir dumbliu derinys kvapo atzvilgiu g.gif biggrin.gif
tai ar pegerejo kvapas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 12 sausio 2011 - 09:46
QUOTE(Palomina @ 2011 01 12, 10:38)
o taip, dumbliai ispudinga kvapa turi  biggrin.gif  atsimenu as buvau pasidarius krema su juo, tai jau stengiausi labai suderinti kvapus, kad tai neriestu nosies... o taviskiame kreme neisivaizduoju koks frankinsenso, pelargoniju ir dumbliu derinys kvapo atzvilgiu  g.gif  biggrin.gif
tai ar pegerejo kvapas?


nepagerejo doh.gif derinukas "ispudingas" is tikruju (nekokia is manes eksperimentatore) lotuliukas.gif
o kokius ingredientus rinkaisi salia dumbliu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 01 12, 10:50)
o kokius ingredientus rinkaisi salia dumbliu ?  ax.gif

kiek pamenu naudojau apelsinu EA ir gal dar kazkoki g.gif tik nepamenu koki ir ar tikrai buvo tas antras EA.. bet apelsinus tikrai naudojau..
Atsakyti
o gal esat bandziusios kvapo reduktoriu (naikintoja) is AN, ar veiksmingas ? nesinori ismest kremo doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, o jūs šaltalankių aliejų perkat vaistinėse?
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 01 12, 11:16)
o gal esat bandziusios kvapo reduktoriu (naikintoja) is AN, ar veiksmingas ? nesinori ismest kremo  doh.gif

kiek girdejau, tai ne visus kvapus naikina.. kazkaip abejoju kad dumbliu kvapa panaikintu g.gif

QUOTE(rytorasa @ 2011 01 12, 11:19)
Mergaitės, o jūs šaltalankių aliejų perkat vaistinėse?

as pirkau KN gryna saltalankiu alieju.. vaistinese man atrod buna skiestas (t.y. maisytas su kitais aliejais)
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 12, 11:19)
Mergaitės, o jūs šaltalankių aliejų perkat vaistinėse?


esu pirkus vaistineje, sudetis: Saltalankiu vaisiu aliejus, saulegrazu aliejus mirksiukas.gif

QUOTE(Palomina @ 2011 01 12, 11:23)
kiek girdejau, tai ne visus kvapus naikina.. kazkaip abejoju kad dumbliu kvapa panaikintu  g.gif


aciu 4u.gif na gal vistik reiks pabandyti griebtis uz siaudo biggrin.gif
Atsakyti