Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(kristinkag @ 2011 01 10, 16:14)
Monika, darant sampuna galima vietoj pieno rugsties deti citrinos sulciu?

merginos gal kuri zinot?
Atsakyti
Aš buvau esu irgi kremuką su DHA pasidariusi, po vieno užtepimo jau sveiką spalvą įgaunu, tačiau pastebėjau, jog jei tą pačią dieną vakare plaunu veidą rasulu, mano "įdegis" nusiplauna :/ dabar apstabdžiau kremą su DHA, nes pirma noriu odą apsigydyti tai vengiu papildomų "fintų".
Atsakyti
apsiplauna kad ir ta pacia diena ir mano idegis po prausimo rasulu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 05:58)
apsiplauna kad ir ta pacia diena ir mano idegis po prausimo rasulu doh.gif

vadinasi man viskas gerai biggrin.gif kazkodel labai daznai man sauna į galvą rasulu po išsitepimo nusiprausti smile.gif savos gamybos įdegio kremas man tikrai nepalyginamai geresnis nei kažkada pirkti garnier, Johnsons ir pan, nuo anų ir smirdėdavo oda, ir plėmai nueidavo, ir dar veido negalėjau tepti, nes išprotėdavo jis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 01:14)
as tai nuo pirmo karto, tik baigusi, gaminuosi nauja ax.gif labai patinka veido oda kai pasitepu juo, pradejau gudrauti-tepu ryte, kazkaip graziai veidas atrodo dar ir idienojus, toks minkstas, lygesnis gal net smile.gif kazkoki nebloga vizualu efekta suteikia.
as tai gaminu su tokiu kaip AZ No 1 vasku, dist. vand., sezamu al. ir DHA su citrn.r.del tolygumo veidui neturiu priekaistu ir as thumbup.gif spalva taip pat patinka. bet va visam kunui noretusi lengvesnes priemones, na tokios greiciau pasiskirstancios g.gif kiek pritingiu purskalioti po viena pshyka ir teplioti nuo iki unsure.gif


gal galetumete parasyti receptuka su proporcijomis kaip darot pieneli 4u.gif
Atsakyti
Norečiau pasigaminti kremą (pirmą kartą)- ir norėčiau ten įdėti alantoino. Tai man klausimas - jei vandenines ir aliejines fazes reikia pašildyti iki 60 laips ir tada sumaišyti, kaip ir kada įdėti alantoino, jeigu:
AN: "Gaminant kosmetines priemones, geriausia dėti į vandens fazę, nekaitinti daugiau nei iki 40 laipsnių. "
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 01 11, 14:52)
Norečiau pasigaminti kremą (pirmą kartą)- ir norėčiau ten įdėti alantoino. Tai man klausimas - jei vandenines ir aliejines fazes reikia pašildyti iki 60 laips ir tada sumaišyti, kaip ir kada įdėti alantoino, jeigu:
AN: "Gaminant kosmetines priemones, geriausia dėti į vandens fazę, nekaitinti daugiau nei iki 40 laipsnių. "

vandeni sildyciau ne daugiau 40 laipsniu, o aliejus su vaskais iki normalios temperaturos (nes kitaip neissilydys vaskai), ir po to palaukciau kol praves aliejine faze.. tada maisyciau.. jau abi fazes..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 11, 12:29)
vadinasi man viskas gerai biggrin.gif kazkodel labai daznai man sauna į galvą rasulu po išsitepimo nusiprausti smile.gif savos gamybos įdegio kremas man tikrai nepalyginamai geresnis nei kažkada pirkti garnier, Johnsons ir pan, nuo anų ir smirdėdavo oda, ir plėmai nueidavo, ir dar veido negalėjau tepti, nes išprotėdavo jis  doh.gif
man tai nesauna, tik siaip tenka kai kada smile.gif) pritarsiu tikrai, kad nepalyginamai geresnis. tolygiai tepasi, spalva puiki, man oda labai grazi po jo, tik issitepus. noreciau tokio efekto ir siaip is kremo biggrin.gif
dabartinis mano pienelis turi toki kaip grybu kvapa, labai lengva, bet kai dejau maziau DHA, visiskai jokio kvapo nesijaute schmoll.gif
QUOTE(MaGre @ 2011 01 11, 12:47)
gal galetumete parasyti receptuka su proporcijomis kaip darot pieneli  4u.gif
Pareklmauosiu, va yra Palominos bloge zemiau kiek pavarius, bet jei dar reikes, pasiknisiu ir po savo uzrasus, dariau kiek kitoki 4u.gif
Atsakyti
retai beuzsuku, tad ta proga pasirodau su nauju kremuku. Kaip tik baigineju Argital roziu, kuris tiek savo konsistencija, tiek poveikiu labai patiko. Tai ir bandziau kazka lengvo susukti ir manau pavyko, labai gerai susigeria, nepalieka riebumo jausmo, priduoda gyvuma veidui (emiau pavyzdi is Palominos ir ilasinau i kremuka saltalankiu aliejaus)
Sudetis: baobab al., buriti al., melionu al., nerolio eliksyras, saltalankiu al., tucuma sviestas, campaku hidrolatas, laukiniu morku seklu hidrolatas, emulsinis vaskas, campaku vaskas, naticidas ir morku EA smile.gif

user posted image

Gal zinot, kokie aliejai ir kokie EA padeda kovot su pigmentinem demem, ar is vis imanoma jas pasviesinti, o gal net isnaikinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 11, 19:49)
Gal zinot, kokie aliejai ir kokie EA padeda kovot su pigmentinem demem, ar is vis imanoma jas pasviesinti, o gal net isnaikinti g.gif

Pamenu vienintelį EA, kurį ir pati turėjau, bet dėl kvapo padovanojau: salierų sėklų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 11, 19:49)

Gal zinot, kokie aliejai ir kokie EA padeda kovot su pigmentinem demem, ar is vis imanoma jas pasviesinti, o gal net isnaikinti g.gif


Sveika, su pigmentinėm dėmėm man padėjo kovoti pagal Baudoux pagamintas mišinukas:

bazilikų ae1 ml
salierų ae 2 ml
morkų ae1 ml
erškėtuogių al. 20ml.
nakvišų al 10ml
simodsijų al 50ml.
Rezultatai pasimatė po kokiu trijų savaičių. Sekmes kovojant su tom zarazom smile.gif

Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 11, 18:49)
retai beuzsuku, tad ta proga pasirodau su nauju kremuku.
Sudetis: baobab al., buriti al., melionu al., nerolio eliksyras, saltalankiu al., tucuma sviestas, campaku hidrolatas, laukiniu morku seklu hidrolatas, emulsinis vaskas, campaku vaskas, naticidas ir morku EA smile.gif

Gal zinot, kokie aliejai ir kokie EA padeda kovot su pigmentinem demem, ar is vis imanoma jas pasviesinti, o gal net isnaikinti g.gif
Koks fainulka kremas, spalva liuksinė thumbup.gif ir sudėtis labai įdomi, kažkas naujo drinks_cheers.gif

Jei labai nenusikalbėsiu, tai petražolių EA g.gif , aišku, ir citrinų EA. erškėtrožių aliejus?
Atsakyti