Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

o mane kazko bert pradejo. Ar cia alergizuoja kazkas ar brendimas po 35 prasidejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 18:03)
ok lotuliukas.gif
ojej, jei garantija, tai plaksiu ir juoksiuos sau iki subyrejimo ploja.gif nebuvau macius info del garantijos


Etama, turiu ir aš toki daikciuka. Man labai patinka. Kokybe aisku jo pacio ne itin , bet kol kas maiso ir patinka rezultatas. Saukstu man taip nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2011 01 10, 19:09)
Etama, turiu ir aš toki daikciuka. Man labai patinka. Kokybe aisku jo pacio ne itin , bet kol kas maiso ir patinka rezultatas. Saukstu man taip nesigauna  doh.gif

kiek laiko jau tarnauja? 4u.gif
keliu: plakiklio lankstinukas,
siame psl. vos kiek zemiau vidurio: A-Z plakiklis. 5,50EUR
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 19:35)
kiek laiko jau tarnauja? 4u.gif
keliu: plakiklio lankstinukas,
siame psl. vos kiek zemiau vidurio: A-Z plakiklis. 5,50EUR


Pirkau, atrodo, 2010 metu vidury. Bet naudoju neintensyviai, t.y. negaminu kiekviena diena rolleyes.gif , be to- nedidelius kiekius. Kadangi jis veikia su AA elementais, tai didesniu kiekiu gali "nepavezti".
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 21:35)
kiek laiko jau tarnauja? 4u.gif
keliu: plakiklio lankstinukas,
siame psl. vos kiek zemiau vidurio: A-Z plakiklis. 5,50EUR

ačiū - aš anglišką var skaičiau, tai ir neradau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2011 01 10, 19:43)
Pirkau, atrodo, 2010 metu vidury. Bet naudoju neintensyviai, t.y. negaminu kiekviena diena  rolleyes.gif , be to- nedidelius kiekius. Kadangi jis veikia su AA elementais, tai didesniu kiekiu gali "nepavezti".
as po puse litro irgi negaminu irnesakyk.gif
o AA tai cia tos standratines, norm. dydzio, ar ne? g.gif

QUOTE(Scurry @ 2011 01 10, 19:51)
ačiū - aš anglišką var skaičiau, tai ir  neradau smile.gif 4u.gif
as tai su google verteju skaitau originalo kalba, angliskam var. daug ko nerodo, baisu, kad vdrug ko nepraleisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 10, 19:47)
kaip idomiai.. tai gal tada vasko per mazai, jei sakai kad minkstas balzamas.. g.gif

tas minkstas visvien tubelej buvo, gal tiksliau butu buve apibudint lengvai tirpus ant lupu smile.gif na perlydziau, bisk vasko dadejau, nuosirdziau pamakalavau, idejau i kamera ziuresiu kas bus. o ir kakavinis ir geriau apziurejus tas pats tik ne vientisai o demelem tie grumuliukai, tad manau, kad suva pakastas issukime smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 20:05)
as po puse litro irgi negaminu irnesakyk.gif
o AA tai cia tos standratines, norm. dydzio, ar ne? g.gif



Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2011 01 10, 22:14)

tai dar nebus silpniausias variantas irnesakyk.gif jau galvojau kalbi apie tas mazasias wink.gif

Sedziu issitepusi veida savaiminiu ir galvoju. ar nebutu paprasciau tolygiai issitepti kuna ne sav. idegio pieneliu, o putomis? dar nesu dariusi jokiu putu, kokios salygos joms isgauti?
kiek atsibodo tik veida ir dekolte teptis. visam kunui atrodo perdaug terlioines zaisti su pieneliu,o jei dar nelygiai gausis doh.gif i baseina einu ir t.t. vaizdas ne koks butu biggrin.gif putos man atrodo zymiai greiciau, paprasciau ir saugiau smile.gif kokiu minciu?
beje, kaip jusu pasigaminti savaiminio idegio kremukai? kas kiek laiko tepates, kiek vienu tepimu issilaiko spalva ant odos? siaip patenkintos, tolygiai gaunasi?
uzejo idegio banga man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 00:19)
beje, kaip jusu pasigaminti savaiminio idegio kremukai? kas kiek laiko tepates, kiek vienu tepimu issilaiko spalva ant odos? siaip patenkintos, tolygiai gaunasi?
uzejo idegio banga man biggrin.gif

as tada kai buvau prisidarius savaiminio idegio priemoniu - pieneli ir krema, tai po to sau daugiau nedariau.. bet va, vel turiu DHA, tai vasario menesi planuoju darytis.. Greiciausiai darysiu pieneli kaip dariau, nes lygiai issitepa, ir susigeria gan greitai.. kremas (su daug aliejaus, mazai vandens + biciu vaskas) kuri buvau dariusi irgi fainas buvo, tik kad atsibosdavo laukti kol susigers i oda.. bet uztai lygiai issitepti pavykdavo.. jokiu demiu nebudavo net ant mano baltu koju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 10, 23:37)
as tada kai buvau prisidarius savaiminio idegio priemoniu - pieneli ir krema, tai po to sau daugiau nedariau..

as tai nuo pirmo karto, tik baigusi, gaminuosi nauja ax.gif labai patinka veido oda kai pasitepu juo, pradejau gudrauti-tepu ryte, kazkaip graziai veidas atrodo dar ir idienojus, toks minkstas, lygesnis gal net smile.gif kazkoki nebloga vizualu efekta suteikia.
as tai gaminu su tokiu kaip AZ No 1 vasku, dist. vand., sezamu al. ir DHA su citrn.r.del tolygumo veidui neturiu priekaistu ir as thumbup.gif spalva taip pat patinka. bet va visam kunui noretusi lengvesnes priemones, na tokios greiciau pasiskirstancios g.gif kiek pritingiu purskalioti po viena pshyka ir teplioti nuo iki unsure.gif
rytoj jauciu eisiu guglinti ir sulaukus plakiklio, gaminsiu idegio putas. taip netiketai toptelejo mintis, negali buti apgaulinga biggrin.gif

kiek tau siaip issilaiko tas idegis? po vieno uztepimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 11, 01:14)
kiek tau siaip issilaiko tas idegis? po vieno uztepimo smile.gif

as darau taip (cia tinka taip daryti savaitgali biggrin.gif ) jei naudoju pieneli (kur pirma kart dariau) --> nusiprausiu (+ pylingas), issitepu pieneliu, palaukiu kelias valandas kol pradeda rysketi rudumas, tada vel palendu po dusu (tik jau be pylingo) ir nusiprausiu, tada vel pakartoju savaiminio idegio priemones tepima.. taip darau todel, kad pieneli buvau pasidarius su mazesne DHA koncentracija.. o man norisi daugiau rudumo biggrin.gif per savaite nusiplauna..
su didesne koncentracija (tas kremas) duoda man jau pakankama ryskuma, tai tik viena karta tepu.. irgi panasiai nusiplauna.. is tikruju net neatkreipiau demesio kiek tiksliai dienu issilaiko idegis.. nedaznai naudoju..
Atsakyti