Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

ar kas nors dar ko nors iš AZ norės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 10, 16:58)
ar kas nors dar ko nors iš AZ norės  ax.gif


Aš noriu, bet dar neissirinkau, ruošiaus iki rytojaus parasyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 10, 11:06)
Uz 5.50 bent jau dabar biggrin.gif kol kas, kas ten nepatikimiausia, tai kad visi plasmasiniai antgaliai maunasi ant geleziuko, nzn kaip pavadint, ir su laiku manau tikrai, kad arba suskilines arba prasitampys ir nesilaikys. Bet kada tai atsitiks negaliu bandyti spet..kai sulus parasysiu kad jau biggrin.gif
biggrin.gif manau, kad neislauksiu! bandysiu jamti, gal atlaikys bent kiek ax.gif
QUOTE(zuzu @ 2011 01 10, 15:58)
taip, būtų gerai. bet jūs turbūt kitoms negaminat, tik sau?
as šviežia dar čia, su mažium be to, nespėju skaityt psl tike daug. iš kur pvz, dominyyka ir kitos, siunciatės visokių aliejų ir mgų? ar tik iš jav ar yr ir čia? aš iš kauno.  4u.gif

noriu pradėt viską savo turėt, sau ir vaikams, net eko man kartais netinka, geriau natūr....
taip 4u.gif yra kas ir kitoms gamina, kiek tenka pamatyti, bet pati neskubeciau pirkti is bet kuriu ranku smile.gif
geras kainos ir kokybes santykis lietuvoje, aromanatural.lt (galima pirkti internetu arba atsiimti vietoje, Vilniuje)


QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 10, 16:58)
ar kas nors dar ko nors iš AZ norės  ax.gif
jetau, tik nepalik manes ant ledo blink.gif as ne namie dar, atsiusiu tau vakare sarasiuka, kuri turiu susidariusi jau is anksto biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(zuzu @ 2011 01 09, 14:48)
1.mano plaukai: tarp riebių ir normalių. taigi, reikia ŠAMPŪNO. sos. nei margaritos tinka, nei NEUTRAL, esu net du eko išbandžius, vienas berods buvo rožių.  verysad.gif (galvos oda linkusi pleiskanotis)

2. baiginėjas mano prausiklis. visa veido kosmetika mano ANNOS LOTAN. todėl ir noriu pereit prie natūr. MANO VEIDO ODA: MIŠRI, KAIP VISAD:riebiau smakras, žandai, bet šiaip linkusi sausėt, na, mano kosmetologė sako, mano odą reik drėkint drėkint drėkint...nors ji ir riebesnė...

3. kremo reikia. naudoju anos lotan drėkiklį. l geras man. bet noris jūsų kažko. ar taukmedžio sviestas gerai, ar kažką galit pasiūlyt.
taigi, reikia: šampūno, prausiklio ir kremo/drėkiklio.
reikėtų ir toniko, bet be jo galiu apseit.  bigsmile.gif
rašyt galit ir į až, jei ką.
ačiū. biggrin.gif

sampuna patarciau pirkti firmini, gatava smile.gif klausti gali cia NKG, paskaityk pirma temos zinute, joje daug info. paskaitinek blog'a su atsiliepimais apie prekes (nuoroda pirmoj NKG zinutej).
pati naudoju rasulo molio kosele prausimuisi, bet jei tavo oda sausa, net ir su aliejum moli maisant manau nelabai patiktu. gal aliejinis valymas sudomintu? apie ji taip pat rasi NKG pirmoj zinutej

nilinis taukmedis l. geras var. viskam smile.gif bet ziemai reiktu kremuko kogero. irgi yra pirktiniu, bet ne stebuklas paciai susimaisyti. ka cia ir patarsiu, jei pati nesiruosi gaminti, manau sulauksi pasiulymu pagaminti tau i AZ:)
QUOTE(alfa @ 2011 01 09, 21:06)
Ar galėtumėt patarti, ką tokio susimakaluoti išdavikams PMS-iniams spuogams. Šiaip mano oda sausa, o jie zarazos išlenda ne vietoj ir ne laiku.
nori kad jie neisdygtu ar greiciau isdziovintu? nebogas var. uzsitepti molio kosele pvz. nakciai, gintaro pudros imaisyti. arbatmedzo EA patepti lokaliai ar tai manukos EA
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 18:37)
biggrin.gif manau, kad neislauksiu! bandysiu jamti, gal atlaikys bent kiek ax.gif


biggrin.gif jei abieju iseis saibom, tai gal tada viena bendra is likusiu daliu sumesim biggrin.gif o siaip del idomumo uzmeciau aki- garantija metam duoda, gal nebe reikalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 10, 17:52)
biggrin.gif jei abieju iseis saibom, tai gal tada viena bendra is likusiu daliu sumesim biggrin.gif o siaip del idomumo uzmeciau aki- garantija metam duoda, gal nebe reikalo smile.gif

ok lotuliukas.gif
ojej, jei garantija, tai plaksiu ir juoksiuos sau iki subyrejimo ploja.gif nebuvau macius info del garantijos
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 10, 17:58)
ar kas nors dar ko nors iš AZ norės  ax.gif

Noresiu tikrai! Vakare atsiusiu sarasiuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 20:03)
ok lotuliukas.gif
ojej, jei garantija, tai plaksiu ir juoksiuos sau iki subyrejimo ploja.gif nebuvau macius info del garantijos

Gal galite parodyti aklai vištai, kur tas plakiklis - nu išžiūrėjau aroma-zone psl, nerandu doh.gif
Atsakyti
pries pora savaiciudariau lupu balzama su taukmedziu ir kokosu. Ir ka ziuriu, kad jis man paliko toks, kaip medus susicukrejes.. taip atsitiko po kokios pusantros savaites. Faktas (tikriausiai biggrin.gif ), kad sviestmedis, bet kodel?per mazai sukau ar jo santykinai buvo per daug? g.gif dariau ir su kakavos svviestu, bet ten viskas ok nors ir taukmedzio dejau, jokiu pokyciu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 10 sausio 2011 - 18:24
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 10, 19:23)
pries pora savaiciudariau lupu balzama su taukmedziu ir kokosu. Ir ka ziuriu, kad jis man paliko toks, kaip medus susicukrejes.. taip atsitiko po kokios pusantros savaites. Faktas (tikriausiai biggrin.gif ), kad sviestmedis, bet kodel?per mazai sukau ar jo santykinai buvo per daug?  g.gif dariau ir su kakavos svviestu, bet ten viskas ok nors ir taukmedzio dejau, jokiu pokyciu..

o vasko dejai? nes su vasku niekad "susicukravimo" man nera buve..
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2011 01 10, 18:19)
Gal galite parodyti aklai vištai, kur tas plakiklis - nu išžiūrėjau aroma-zone psl, nerandu  doh.gif
blyn nebegrisiu siandien namo, einu versti AZ viso, ziuresiu, ko ten norejau doh.gif ikelsiu nuoroda ir tau

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 10, 18:23)
pries pora savaiciudariau lupu balzama su taukmedziu ir kokosu. Ir ka ziuriu, kad jis man paliko toks, kaip medus susicukrejes.. taip atsitiko po kokios pusantros savaites. Faktas (tikriausiai biggrin.gif ), kad sviestmedis, bet kodel?per mazai sukau ar jo santykinai buvo per daug?  g.gif dariau ir su kakavos svviestu, bet ten viskas ok nors ir taukmedzio dejau, jokiu pokyciu..
g.gif bandau isivaizduoti. grudeliai liko? gal blogai issukai ar nepakankamai istirpdei g.gif
i lupu balzamo tema-vietoj tradicinio sviestmedzio, nebandet daryt su niliniu? kaip ji skaiciutoi, prie skystu ar kietu alieju? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 10 sausio 2011 - 18:44
QUOTE(Palomina @ 2011 01 10, 19:40)
o vasko dejai? nes su vasku niekad "susicukravimo" man nera buve..


Taip, dejau.. nustebau, nes niekur beskaitant neuzkliuvo akis, kad taip nutiktu, o skaiciau nemazai manau ax.gif
QUOTE(Etama @ 2011 01 10, 19:41)
blyn nebegrisiu siandien namo, einu versti AZ viso, ziuresiu, ko ten norejau doh.gif ikelsiu nuoroda ir tau

g.gif bandau isivaizduoti. grudeliai liko? gal blogai issukai

jie ne liko, bet susidare veliau gerokai, ispradziu labai minkstas ir smagus buvo, o db taip lyg breztu, bet istirpsta pasitepus jie ant lupu..

bandysiu perlydyt ekspermento vardan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 10, 19:45)
Taip, dejau.. nustebau, nes niekur beskaitant neuzkliuvo akis, kad taip nutiktu, o skaiciau nemazai manau  ax.gif

jie ne liko, bet susidare veliau gerokai, ispradziu labai minkstas ir smagus buvo, o db taip lyg breztu, bet istirpsta pasitepus jie ant lupu..

bandysiu perlydyt ekspermento vardan biggrin.gif

kaip idomiai.. tai gal tada vasko per mazai, jei sakai kad minkstas balzamas.. g.gif
Atsakyti