Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Sveikos,

O as labai noriu keletu savo nesenu pastebejimu pasidalint. Cia vis karts nuo karto kildavo diskusijos ar tinka GSE is vaistines, tai galiu dabar pasakyti skirtuma - jie visai skirtingo pavidalo. Pas drauge neseniai darem jai kremuka su GSE is AN, jis toks tirstas, panasus i vitamine E, o is vaistines - vandeninis, gal todel man ir sugadindavo visas priemones.

Dar labai nusivyliau, nes pasidariau nemaza kieki kuno sviesto is mango, migdolu, sviestmedzio ir saltalankiu alieju, ir nuo jo isbere visa kuna. Manau kad saltalankis, nes kitus po viena vis naudodavau. Pasirodo, mano tetis is vaikystes net pamena, kad saltalankis apskritai skaitosi is tu lengvai alergizuojanciu (ale citrusai, kakava ir pan...). Tai dabar vyras naudoja rankom.

Dar vienas - pirkau is Ermitazo termometra, bet nevykusi nusipirkau. Kadangi kitokiu nebuvo, pirkau toki ale i mesa ismeigti kepant, maniau bus OK, bet jis verdanciam bandeny rodo 90 laipsniu, o aliejus vandens voneleje niekaip nepasiekia 60, tad tikiu kad nelabai tinkamas tam reikalui.

Ir dar klausimas - gal kas savo mazoms mergaitems kokius stebuklingus receptukus naudojat plaukuciams stiprinti? Itariu kad ne viskas, kas galima man, galima 5 m. mergaitei... kazkaip jos visai silpni sutrukineje plaukuciai... KN maciau ajeru CO2 ekstrakta, idomu kaip jie veikia?
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 02 01, 17:24)
Dar vienas - pirkau is Ermitazo termometra, bet nevykusi nusipirkau. Kadangi kitokiu nebuvo, pirkau toki ale i mesa ismeigti kepant, maniau bus OK, bet jis verdanciam bandeny rodo 90 laipsniu, o aliejus vandens voneleje niekaip nepasiekia 60, tad tikiu kad nelabai tinkamas tam reikalui.


aš įsmeigiamą turiu,.. man rodo.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 02 01, 16:24)
Manau kad saltalankis, nes kitus po viena vis naudodavau.

gal kas savo mazoms mergaitems kokius stebuklingus receptukus  naudojat plaukuciams stiprinti?

koki saltalankiu alieju naudojote, is KN, is AN ar is vaistines?

kuo puikiausiai tiks kokosu sv., migdolu al. kaukyte, dar skalauti su ramuneliu nuoviru. As EA ir CO2 savo sesiametei dukrai nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 02 01, 18:53)
aš įsmeigiamą turiu,.. man rodo..  rolleyes.gif

Na as is pradziu galvojau, kad gal mano dubenelis molinis, storas ir jis nelabai silumai laidus, bet pas drauge isbandem (ji turi spiritini), ir kokiu 15-20 laipsniu skiriasi. Gal nebent jis pakankamai stipriai apsemtas turi buti... neiznau g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 02 01, 16:17)
be sintetikos tikriausiai ten neapsieita, nes svieziu braskiu kvapa, manau, yra sunkoka naturaliai isgauti 4u.gif

aš ir taip manau schmoll.gif bet vistiek įdomu kokia ten sudėtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 02 01, 18:55)
koki saltalankiu alieju naudojote, is KN, is AN ar is vaistines?

kuo puikiausiai tiks kokosu sv., migdolu al. kaukyte, dar skalauti su ramuneliu nuoviru. As EA ir CO2 savo sesiametei dukrai nenaudoju.

Su saltalankiais matyt beda, kad is vaistines, ten jo informaciniam lapelyje labai jau skurdziai informacijos, tad neaisku kaip jis isgautas... nors mano berniukams nuo namines saltalankiu tyreles buvo isbere aplink lupytes g.gif

Va as kazkaip irgi vaikui nenoriu eteriniu alieju, as nebent kartais levandu i vonia ilasinu, arba KN vaiku mikrobu musykles:) O kokosus mes laaabai naudojam, as juos tiesiog dievinu ax.gif Nors matyt su tais plaukuciais vistik geriausia iseitis bus gerokai patrumpint ir tada puoselet...
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 01:08)
neisivaizduoju kaip reiktu teisingai tai isversti, gal kokia frankoniste cia ka geriau patartu, bet antras yra babasu putos, o pirmas reiktu pagalvoti, bet nesuprantu kam tau tie vertimai, nes tau juk bazes, i kuri sudeti iena daug visokiu medziagu, tai geriausia ir vadinti tais pavadinimais kokie yra.

Pavadinimų norėjau todėl, kad bendradarbis poryt važiuoja į Angliją keliom dienom, sakė žino kelias eko parduotuves Londone, tai maniau gal parvežtų smile.gif

QUOTE(M_A @ 2011 01 31, 23:45)
vat čia parduoda aliejus labai mažais kiekiais, tik nežinau dėl kokybės nieko, netyčia užtikau šį puslapį 4u.gif

QUOTE(M_A @ 2011 02 01, 13:33)
net neatkreipiau dėmesio, kad ten plaktuvėlis yra, patraukė dėmesį, kad aliejai tokiais mažais kiekiais, aišku, kaikurie ten rafinuoti (bent aš taip manau pagal kainą žiūrint), bet yra ir nerafinuotų (kur būtent ir parašyta, kad nerafinuotas) thumbup.gif  labiausiai mane sudomino kvapieji aliejai, tik įdomu kokia jų sudėtis g.gif  nes tikrai norėičau pasidaryt kūno kremą, kvepiantį  uogomis arba obuoliais wub.gif

Rašiau jiems šiandien laišką, klausiau apie tuos aliejus, nes prie kai kurių parašyta, kad rafinuoti, prie kitų, kad nerafinuoti ir sertifikuoti, prie kitų išvis neparašyta nieko. Tai vat ir kilo klausimai apie tuos, prie kurių neparašyta nieko. Mane labiausiai domino jojobos, migdolų ir abrikosių aliejai, tad paklausiau kaip gi ten yra su jais. Atsakymas buvo toks:

Simondsijų (Jojobos) aliejus - ekologiškas, sertifikuotas, nerafinuotas.
Abrikosų kauliukų ir Saldžiųjų migdolų aliejai - natūralūs, šalto spaudimo, tačiau nėra ekologiškai sertifikuoti.
Abrikosų kauliukų aliejus - šalto spaudimo


Kadangi girdėjau, jog ir šalto spaudimo aliejai būna rafinuoti, paklausiau tai visgi rafinuoti jie ar ne. Atsakymas:

Prekes saugos duomenu lape nera konkreciai parasyta zodzio "nerafinuotas", bet apibudimas "salto spaudimo" reiskia, kad spausta buvo saltuoju budu, o rafinavimas yra aliejaus apdirbimas ji kaitinant. Is to galima spresti, kad aliejai nera rafinuoti. Taciau, kaip jau minejau, negaliu sio zodzio sakyti ar rasyti, nes prekes saugos duomenu lape jo nera.

Tai taip ir nežinau rafinuoti tie aliejai ar ne, apie kuriuos jie nieko nerašo plačiau g.gif Gal kuri pakomentuos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 01 vasario 2011 - 17:41
QUOTE(Atskridus @ 2011 02 01, 16:29)
o kuo skirias distiliuotas vanduo nuo mineralinio ? as gaminu kremus su mineraliniu...kazkaip nekyla man ranka deti kazka i savo krema is masinu skyriaus..bijau kad kokio brudo tame vandeni nebutu  g.gif


o mineralines druskos kremams blogai ? g.gif
as tikrai nesuprantu ir noreciau taip zinoti gyliau kas kodel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 02 01, 17:40)
Su saltalankiais matyt beda, kad is vaistines,

O kokosus mes laaabai naudojam, as juos tiesiog dievinu ax.gif Nors matyt su tais plaukuciais vistik geriausia iseitis bus gerokai patrumpint ir tada puoselet...

vaistines saltalankiu aliejus nera grynas, ten paprasciausiai i saulegrazu(jei neklystu) alieju yra ilasinti keli lasai saltalankiu. Tad kosmetines vertes jis turi lygiai 0. Gali ir saulegrazu aliejus alergizuoti 4u.gif

Tada tik mamai kantrybes reikia, nes rezultatus galesit isvysti maziausiai po kokiu triju menesiu naudojimo mirksiukas.gif

Del tos naujos parduotuves, jei gamintojas nenurodo etiketej, kad aliejai nerafinuoti, tada jie dazniausiai buna rafinuoti. Apskritai, ir kainu atzvilgiu kai kurie aliejai tiesiog per pigiai kainuoja. Nes jei atimtume visus mokescius, atvezimo kaina, parduotuves antkaini, tai produkto kaina lieka velnioniskai maza. O ar kokybiskas aliejus tiek gali kainuoti?! Taciau kiekvienas sprendziam pagal savo suvokima, galimybes ir norus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Atskridus @ 2011 02 01, 17:54)
o mineralines druskos kremams blogai ? g.gif
as tikrai nesuprantu ir noreciau taip zinoti gyliau kas kodel smile.gif

greiciau kremai sugenda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 02 01, 20:04)
Del tos naujos parduotuves, jei gamintojas nenurodo etiketej, kad aliejai nerafinuoti, tada jie dazniausiai buna rafinuoti. Apskritai, ir kainu atzvilgiu kai kurie aliejai tiesiog per pigiai kainuoja. Nes jei atimtume visus mokescius, atvezimo kaina, parduotuves antkaini, tai produkto kaina lieka velnioniskai maza. O ar kokybiskas aliejus tiek gali kainuoti?! Taciau kiekvienas sprendziam pagal savo suvokima, galimybes ir norus smile.gif

Vat kaina ir krenta į akis, kažkaip mažoka kaip kokybiškai prekei g.gif
Žodžiu, nereikia čia dviračio išradinėti - yra AN, KN, AZ ir vsio - kainos geros, kokybė irgi, tad prekinamės toliau, šitoj naujoj galima nebent rakandų įsigyti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti