Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(M_A @ 2011 02 01, 12:33)
net neatkreipiau dėmesio, kad ten plaktuvėlis yra, patraukė dėmesį, kad aliejai tokiais mažais kiekiais, aišku, kaikurie ten rafinuoti (bent aš taip manau pagal kainą žiūrint), bet yra ir nerafinuotų (kur būtent ir parašyta, kad nerafinuotas) thumbup.gif  labiausiai mane sudomino kvapieji aliejai, tik įdomu kokia jų sudėtis g.gif  nes tikrai norėičau pasidaryt kūno kremą, kvepiantį  uogomis arba obuoliais wub.gif

is ingridientu, tai tik zeruciu gal nebijociau ten pirkti smile.gif noretusi daugiau atsiliepimu isgirst, jei kas esat pirke is ten..
Papildyta:
QUOTE(Jutare @ 2011 02 01, 14:02)
nu "įkritau" aš į šitą temą iki ausų wacko.gif Sąrašas, ko man reikia, vis ilgėja biggrin.gif

ir jau niekada nebus gana bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 02 01, 13:02)
nu "įkritau" aš į šitą temą iki ausų wacko.gif Sąrašas, ko man reikia, vis ilgėja biggrin.gif

nebeužteks modelinui ax.gif, žinok
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 13:10)
nebeužteks modelinui  ax.gif, žinok


unsure.gif ko gero... hihihi.gif
Atsakyti
Mergaites, jei kada uzsakinesit is aroma-zone, brukstelkit ir cia, ka? ax.gif nueisiu kur reikia, tik nuoroda duokit tyliai tyliai biggrin.gif nes noru prisikaupe rolleyes.gif
Atsakyti
Buvo įkelta blog'o nuoroda jau kelis kartus, keliu dar sykį, kur vyksta visi pokalbiai ta tema AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 01 vasario 2011 - 13:36
QUOTE(Etama @ 2011 02 01, 13:58)
Gal labai įnirtingai maišei ir suskaldei biggrin.gif skamba kaip iš fantastikos srities.
Iš kur pikrtas indelis? gal nekokybiškas g.gif

indelis tai naminis, nuo želė toks gan storo stiklo g.gif tai gal kokio specialaus reikia įsigyti g.gif nes dar bandžiau stiklinėje maišyti, tai irgi įtrūko doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 02 01, 14:35)
Buvo įkelta blog'o nuoroda jau kelis kartus, keliu dar sykį, kur vyksta visi pokalbiai ta tema AZ

Aciu, sita jau radus esu 4u.gif bet bijau ten praziopsot, todel prasiau cia pasnabzdet kada jau laikas ateis biggrin.gif

bet jau liga daros, tai tikrai bigsmile.gif jau kokia savaite rymau prie jusu uzrasu, receptu, patarimu, konspektuoju, tuoj pribresiu ir pulsiu pati maisyt kazka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura: 01 vasario 2011 - 14:26
Sveikos, mane sudomino puslapis www.buyincoins.com - ar ten tikrai nėra jokių paslėptų siuntimo ar panašių mokesčių? O kaip tos svarstyklės (pamiršau kuri čia jas pirko)? smile.gif veikia? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

mano medetku fitolis maceravosi 25d pas mane alyvuogiu aliejuje.susimakalavau medetku krema,ir taip tikejausi tokio geltono geltono.bet gavosi baltas su vos vos gelsvu atspalviu.galvoju,gal zoleles netinkamos is vaistines,ar vis tik saulegrazu aliejuje maceruojant jis butu sodresnes spalvos? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 02 01, 11:33)
labiausiai mane sudomino kvapieji aliejai, tik įdomu kokia jų sudėtis g.gif  nes tikrai norėičau pasidaryt kūno kremą, kvepiantį  uogomis arba obuoliais wub.gif

be sintetikos tikriausiai ten neapsieita, nes svieziu braskiu kvapa, manau, yra sunkoka naturaliai isgauti 4u.gif
Atsakyti
o kuo skirias distiliuotas vanduo nuo mineralinio ? as gaminu kremus su mineraliniu...kazkaip nekyla man ranka deti kazka i savo krema is masinu skyriaus..bijau kad kokio brudo tame vandeni nebutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2011 02 01, 16:29)
o kuo skirias distiliuotas vanduo nuo mineralinio ? as gaminu kremus su mineraliniu...kazkaip nekyla man ranka deti kazka i savo krema is masinu skyriaus..bijau kad kokio brudo tame vandeni nebutu  g.gif

distiliuotas, tai isvalytas nuo mineralu vanduo 4u.gif
Atsakyti