Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(darvina @ 2011 01 31, 21:33)
mane irgi svarstykles labai domina.Gal kokia internetine parduotuve uzrodykit  g.gif

Pirkau šai tokias
http://www.buyincoin...roduct-751.html
Siuntimas nemokamas, kaina gavosi apie 17 lt. Gal kam pravers ši nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 31, 20:56)
Na, stikliniai ir man patinka, bet jau kaina didoka tada kremuko gaunasi doh.gif Kai sau gamini, tai nieko, bet kai giminę apdovanoji - kerta per kišenę...
O suva.lt Vilniuj, tai ne bėda ir pasiimt...


stikliniai, kas be ko, kad geriausi, bet norint but geru kitam, kisene neleidzia tokiu but iki galo.. smile.gif
noreciau, kad ir man nebutu beda..

QUOTE(Liurda @ 2011 01 31, 21:10)
Sveikos merginos  4u.gif
gal zinot kur pigiau juvelyriniu svarstykliu butu galima nusipirkti?

buvo nuoroda keli psl.atgal.

QUOTE(Flos @ 2011 01 31, 21:16)
atradau su oro pompa

o sitie ir uz stiklinius geresni wink.gif
Papildyta:
QUOTE(M_A @ 2011 01 31, 22:45)
vat čia parduoda aliejus labai mažais kiekiais, tik nežinau dėl kokybės nieko, netyčia užtikau šį puslapį 4u.gif

hm, kodel ji dar nebuvo pkliuvus i mano akirati? biggrin.gif tik pvz mini plaktuveliu galima rasti DAUG pigiau nei cia smile.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kas gales padeti ir pasakyti kiek gramu biciu vasko reikia 30 ml kremukui pagaminti? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos, as dar vis apie ta oda blush2.gif Jei nesunku gal kas parasys kaip atpazinti dehidratuota oda nuo tiesiog sausos? labai noriu suorasti savo oda ir tinkamai pradeti ja ruointis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2011 02 01, 11:27)
sveikos,
gal kas gales padeti ir pasakyti kiek gramu biciu vasko reikia  30 ml kremukui pagaminti?  ax.gif

iki 5 proc. t.y iki 1.5 gr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 01 31, 21:34)
Kooperuotis is www.suva.lt ir as noreciau, bet perkant ne plasmasinius, o tamsaus stiklo indelius  smile.gif Ten dar dangtelius reikia atskirai pirkti. Bet tikrai pigiau gautusi, negu bet kurioj internetinej parduotuvej LT  thumbup.gif
Kaip supratau, tai pirkti reikia ne maziau, kaip uz 50 Lt. Perkant už mažesnę sumą taikomas 12,10 Lt aptarnavimo mokestis.
Parduodami pakuotėmis po 72 vnt (ekonomiškesnis variantas kainos prasme) ir vienetais. Dangteliai parduodami atskirai. Dangteliai yra dviejų tipų:
- lengvai blizgaus paviršiaus su balta tarpine viduje ir
- iš polipropileno (PP), be tarpinės, su ranteliais ant šonų.

Niekaip neprisiruosiu jiem laisko parasyti ir issiaiskinti iki galo. O info kuria surasiau yra is ju psl.


sveikos merginos ir aš noriu kooperuotis, man reikėtų 15 vnt stiklinių buteliukų po 30 ml. jei tik susitarsim man į az ok?
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 02 01, 12:09)
sveikos merginos ir aš noriu kooperuotis, man reikėtų 15 vnt stiklinių buteliukų po 30 ml. jei tik susitarsim man į az ok?

jei kas uzsiims situ reikalu praneskit i AZ ir man. Uzsiimciau as, bet ne vln gyvenu..
Atsakyti
Sveikos.
ar kas nors yra gamines su situo
http://www.aromantic...-organic-uk.htm
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 02 01, 11:25)
hm, kodel ji dar nebuvo pkliuvus i mano akirati? biggrin.gif tik pvz mini plaktuveliu galima rasti DAUG pigiau nei cia smile.gif

net neatkreipiau dėmesio, kad ten plaktuvėlis yra, patraukė dėmesį, kad aliejai tokiais mažais kiekiais, aišku, kaikurie ten rafinuoti (bent aš taip manau pagal kainą žiūrint), bet yra ir nerafinuotų (kur būtent ir parašyta, kad nerafinuotas) thumbup.gif labiausiai mane sudomino kvapieji aliejai, tik įdomu kokia jų sudėtis g.gif nes tikrai norėičau pasidaryt kūno kremą, kvepiantį uogomis arba obuoliais wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

nežinau net kurioj temoj pasiklaust, tai bandau čia, gaminausi gasulo molio prusiklį, paprastai tiesiog sumaišiaugasulo molį su distiliuotu vandeniu, viską maišiau stikliniame indelyje ir einant jau praustis pasiėmiau tą indelį, o jis kaip su kokiu peiliu perpjautas būtų bac per pusę ir sulūžo g.gif galvojau gal indelis nekoks, bet kai tai nutiko antrą kartą tai jau pradėjau abejoti ar čia indelio kaltė. Ar gali tas molis taip paveikti stiklinį indą, kad tas skiltų pusiau? sakyčiau tada neblogai šveičia, jai net stiklas skyla
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2011 02 01, 12:55)
Ar gali tas molis taip paveikti stiklinį indą, kad tas skiltų pusiau? sakyčiau tada neblogai šveičia, jai net stiklas skyla
lotuliukas.gif

Gal labai įnirtingai maišei ir suskaldei biggrin.gif skamba kaip iš fantastikos srities.
Iš kur pikrtas indelis? gal nekokybiškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2011 02 01, 12:55)
Sveikos,

nežinau net kurioj temoj pasiklaust, tai bandau čia, gaminausi gasulo molio prusiklį, paprastai tiesiog sumaišiaugasulo molį su distiliuotu vandeniu, viską maišiau stikliniame indelyje ir einant jau praustis pasiėmiau tą indelį, o jis kaip su kokiu peiliu perpjautas būtų bac per pusę ir sulūžo g.gif galvojau gal indelis nekoks, bet kai tai nutiko antrą kartą tai jau pradėjau abejoti ar čia indelio kaltė. Ar gali tas molis taip paveikti stiklinį indą, kad tas skiltų pusiau? sakyčiau tada neblogai šveičia, jai net stiklas skyla
lotuliukas.gif


stebuklai biggrin.gif
aš visada stikliniame indelyje maišau, dar nei karto neskilo biggrin.gif

nu "įkritau" aš į šitą temą iki ausų wacko.gif Sąrašas, ko man reikia, vis ilgėja biggrin.gif
Atsakyti