Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 31, 19:46)
gal ir gerai butu, domejausi as ju kainom, tik siuntimas i kita miesta 25-30 lt be pvm.. pas juos pigiau 20 ml indelis 64 ct. 30 ml -74 ct,  50- 86 ct, 100 95 ct. menzureles 12.50-10.50 ne visu klausiau. prie situ kainu dar PVM primest reiketu, o tie indeliai manau viens prie vieno kokius musu internetines siulo.


o jie parduoda mažais kiekiais?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 31, 20:56)
Na, stikliniai ir man patinka, bet jau kaina didoka tada kremuko gaunasi doh.gif Kai sau gamini, tai nieko, bet kai giminę apdovanoji - kerta per kišenę...

Tikrai taip, kerta per kisene jei dovanoms (ir daug) reikia.. doh.gif
Sau tai stiklinius indelius turiu paprastai nuo alieju/sviestu, hidrolatu.. retai kada ir perku..
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

gal zinot kur pigiau juvelyriniu svarstykliu butu galima nusipirkti?
Prisipirkau kruva priemoniu, senas temas konspektuoju, jau kaip ir noretusi kazka pasigaminti, bet neturiu svarstykliu, kad 0,1 g svertu unsure.gif
Ar issiverciat su virtuvinem svarstyklem? Ar igudote sauksteliais gramus atmatuoti?
Atsakyti
Kai pirmą kartą pirkau, tai man atrodė, jog plastikiniai geriausiai kremui. Po to atradau su oro pompa, užsakiau jų krūvą prieš kalėdas dovanoms ir sau kelis, bet suvėlavus siuntiniui bėgau į KN pirktis tuos stiklinius.. Jau tokie jie mieli, kremas skaniai atrodė, tai supratau, jog tas stiklas tikrai graziai atrodo smile.gif Dabar naudoju tuos su oro pompa iš AZ, itin patinka, jog nėra kontakto su oru, pirštais, lengva dozuoti. Tikrai nesigailiu jų prisipirkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 01 31, 21:10)
Sveikos merginos  4u.gif

gal zinot kur pigiau juvelyriniu svarstykliu butu galima nusipirkti?
Prisipirkau kruva priemoniu, senas temas konspektuoju, jau kaip ir noretusi kazka pasigaminti, bet neturiu svarstykliu, kad 0,1 g svertu  unsure.gif
Ar issiverciat su virtuvinem svarstyklem? Ar igudote sauksteliais gramus atmatuoti?

mane irgi svarstykles labai domina.Gal kokia internetine parduotuve uzrodykit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 31, 19:35)
Visos jūsų pirmame psl išvardintos parduotuvės gana nemažai plešia doh.gif
Kaip jums šie?  http://www.suva.lt/l...2e36bc66f666ed5

Gal būtų galima koopertuotis?


Kooperuotis is www.suva.lt ir as noreciau, bet perkant ne plasmasinius, o tamsaus stiklo indelius smile.gif Ten dar dangtelius reikia atskirai pirkti. Bet tikrai pigiau gautusi, negu bet kurioj internetinej parduotuvej LT thumbup.gif

QUOTE(Ninin @ 2011 01 31, 20:01)
o jie parduoda mažais kiekiais?

Kaip supratau, tai pirkti reikia ne maziau, kaip uz 50 Lt. Perkant už mažesnę sumą taikomas 12,10 Lt aptarnavimo mokestis.
Parduodami pakuotėmis po 72 vnt (ekonomiškesnis variantas kainos prasme) ir vienetais. Dangteliai parduodami atskirai. Dangteliai yra dviejų tipų:
- lengvai blizgaus paviršiaus su balta tarpine viduje ir
- iš polipropileno (PP), be tarpinės, su ranteliais ant šonų.

Niekaip neprisiruosiu jiem laisko parasyti ir issiaiskinti iki galo. O info kuria surasiau yra is ju psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liurda: 31 sausio 2011 - 20:53
QUOTE(Ninin @ 2011 01 31, 17:12)
Mergaitės, ar LT kas parduoda mažais kiekiais aliejukus, pvz po 10ml? ax.gif


Aš tik AZ žinau, bet Lt kažkaip neteko užmatyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bishojo: 31 sausio 2011 - 21:19
Aciu merginos kad pasidalinote savo veido prieziuros subtilybemis smile.gif
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 31, 13:34)
jūs apskritai darbūs turite? Aš tai neįsivaizduoju kada jūs tiek visokių procedūrų veidui spėjate atlikti  blink.gif, o kur dar kitos kūno dalys  g.gif

Auginu vaikeli namie, tai laiko sau turiu tik velai vakare kai jis jau uzmiega saldziu miegeliu, tada ir lepinuosi vonioje ax.gif
Atsakyti
Paklausiau aš tų stiklinių kainų - tiktų ir man keletas, ašku, stiklas yr stiklas, bet dovanotam arkliui lai į dantis nežiūri lotuliukas.gif

Ninin - o kokio tau aliejaus reikia? Labai mandro, eko? Kai man reikia ko nors paprasto, einu į aliejus.com (jie turi parduotuvėles), imu nerafinuotą, šalto spaudimo aliejų, tai įpila man moteriškės nors ir du lašus, bet tarą tai jau tada savo nešuos...
Atsakyti
vat čia parduoda aliejus labai mažais kiekiais, tik nežinau dėl kokybės nieko, netyčia užtikau šį puslapį 4u.gif
Atsakyti
Mrs.R., o kaip ten tie aliejai??? aš čiai šiai svarstau, kainnorisi kažką išbandyti, užtektų gi ir 10ml.. o jei tiktų/patiktų perki jau ir daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 01 31, 16:12)
kunigunda78, na žiemos metu, kai įjungiamas šildymas, drėkinantis kremukas reikalingas dažniau... arba bent kažkaip kitaip drėkinti veidą dažniau reikėtų.


klausykite, mano oda ziema isauseja, bet as puikiai isgyvenu su kremu/aliejum vos kokius du kartus per savaite- man gelbti hidrolatas. Jei tepliociau ryta vakara - viskas butu visai kitaip. Bet, matau, kad siame forume kitu patirtis, deja yra niekas pries kitu buka uzsispyrima ir isitikinima savo tiesa. Zodziu, darykite kaip ismanote, bet baikite skystis nusausejusia oda.
Visada galima karta per savaite uzsitepti drekinamaja kauke.

QUOTE(monkey @ 2011 01 31, 16:30)
Tai, kad veido oda sausa ar pleiskanoja nebutinai reiskia, kad ji blogai priziurima isoriskai, veido oda labai priklauso nuo vidines zmogaus bukles....

bet tai viena dazniausia priezastis, nes negali buti zmogaus vidine bukle bloga 10 men per metus tongue.gif Juk did\ioji dalis sako, kad geria daug vandens, naudoja hidrolatus, tepa kremus, o oda nusausejusi - gal reiketu nustoti ryta vakara ja skalbi pabandyti, o tada sakyti, kad cia vidines priezastys.


QUOTE(nikofija @ 2011 01 31, 16:52)
T nes labai dažnai sutinkame dehidratuotą riebią odą.
Beje dažytis, jei apskritai naudojama dekoratyvinė kosmetika ir reiktų prieš savo vyrą, ne prieš svetimus  ax.gif


tai siulau pasidometi kas dehidratuoja ta oda

niekada gyvenime nesu daziusi del savo vyro-NIEKADA, nes jam as graziausia be makiazo, todel dazausi, rengiuosi ir puosiuosi pirmiausia tik del saves - mano vyrui manes reikia 100 proc naturalios tongue.gif
kai myli visai kiti dalykai daro ispudi antrai pusei mirksiukas.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 31, 16:54)
Kunigunda, gal visgi žinai lietuviškus šių žodžių atitikmenis? 4u.gif

neisivaizduoju kaip reiktu teisingai tai isversti, gal kokia frankoniste cia ka geriau patartu, bet antras yra babasu putos, o pirmas reiktu pagalvoti, bet nesuprantu kam tau tie vertimai, nes tau juk bazes, i kuri sudeti iena daug visokiu medziagu, tai geriausia ir vadinti tais pavadinimais kokie yra.

QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 31, 19:35)
Mergaitės - norėjau jūsų pasiteirauti kur perkate ir ar naudojate plastmasinius indelius kremams?

labai nuosirdziai ju nerekomenduoju, nes tai baisiai nekokybiskas daiktas. Man jame sudziuvo medziagos, pvz. silikono visai neliko, kremai labai greitai oksidavosi, istekejo ir t.t. Netaupykite indeliams, nes prarasite zymiai daugiau
Atsakyti