Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(kokošė @ 2011 01 31, 00:51)
labas vakaras... noriu paklausti (atleiskit už proto didumą ax.gif) - ar distiliuotą vandenį jūs imat tą patį, iš mašinų skyriaus, kurį pilam į akumuliatorius? jį galima naudoti kosmetikai, odai? unsure.gif nes kažkokio kitokio man rasti hm nepavyko.


jokio skirtumo iš kur pirksit, juk distiliuotas vanduo yra distiliuotas vanduo, tiek mašinų skyriuje, tiek vaistinėje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kokošė @ 2011 01 31, 00:51)
labas vakaras... noriu paklausti (atleiskit už proto didumą ax.gif) - ar distiliuotą vandenį jūs imat tą patį, iš mašinų skyriaus, kurį pilam į akumuliatorius? jį galima naudoti kosmetikai, odai? unsure.gif nes kažkokio kitokio man rasti hm nepavyko.

Vaistinėje, kurioje gamina vaistus paklausiau, ar jos naudoja tą patį distiliuotą vandenį, kuris tinka ir mašinoms, tai sakė jokiu būdu ne. Pirkau iš jų tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa @ 2011 01 31, 11:17)
Vaistinėje, kurioje gamina vaistus paklausiau, ar jos naudoja tą patį distiliuotą vandenį, kuris tinka ir mašinoms, tai sakė jokiu būdu ne. Pirkau iš jų tada  g.gif

lotuliukas.gif na jau vaistininkės juokauja. Distiliuotas vanduo niekuom skirtis negali. Pati kažkada distiliuodavau sterilizacinėje.
O veidą reikia valyti ir ryte, neužtenka toniko.Kasdieninė veido procedūra ir ryte ir vakare ta pati:Valymas-nuprausimas, tonizavimas, kremas( arba tas pats, arba rytinis-vakarinis). Kaukės ,pylingai riebiai odai 2-3 kartus savaitėj, sausai 1-2. Sisteminė veido priežiūra: prausiklis( kad pašalinti makiažą ir atmosferinę taršą),prausimas, tonizavimas( kad atstatyti rūgščių šarmų balansą, jei prausiatės vandeniu iš čiaupo), šveitimas( pylingas), nuprausimas, kaukė, nuprausimas, tonizavimas, kremas. Atrodo viską surašiau ax.gif Priemones atsirenkame pagal odą.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 01 31, 10:58)
O veidą reikia valyti ir ryte, neužtenka toniko.Kasdieninė veido procedūra ir ryte ir vakare ta pati:Valymas-nuprausimas, tonizavimas, kremas

koks protingas žmogus tokią nesąmonę pasakė?
jei aš vakare nusipraususi makiažą ir užpurškusi veidą hidrolatu atsikeliu su nuostabiai gražia oda, kodėl turėčiau vėl ją plauti, valyti ar dar bala žino ką jai daryti? kodėl neužtenka užsipurkšti hidrolato ir užsitepti kremo, jei einu į lauką, arba nieko - jei sėdžiu namie? jūs apskritai darbūs turite? Aš tai neįsivaizduoju kada jūs tiek visokių procedūrų veidui spėjate atlikti blink.gif, o kur dar kitos kūno dalys g.gif

sutikčiau, kad problematiškai odai gali reikti ritinio valymo švelnaus tam, kad pašalinti kremo likučius, ar riebalus, bet tai nėra besąlygiškai PRIVALOMA procedūra. Iš labai ilgametės SM patirties galiu drąsiai sakyti, kad daugumos problema yra per didelis veido traumavimas nuolatiniais jos gremžimais visokiais prausikliais, skalbikliais, šveitikliais, valymais ir t.t. Todėl ir vaikšto dauguma su riebiais nušerpetojusiais veidais ax.gif
Atsakyti
Merginos, padėkit.
AZ radau skutimosi putų receptą čia
Kas tas "basse moussante douceur" ir "mousse de babassu"? Googlas verčia kaip putų bazę ir putų atalius, kas tas yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 31, 14:31)
Merginos, padėkit.
AZ radau skutimosi putų receptą

http://www.aroma-zon...ensioactifs.asp
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 31, 14:34)
koks protingas žmogus tokią nesąmonę pasakė?
jei aš vakare nusipraususi makiažą ir užpurškusi veidą hidrolatu atsikeliu su nuostabiai gražia oda, kodėl turėčiau vėl ją plauti, valyti ar dar bala žino ką jai daryti? kodėl neužtenka užsipurkšti hidrolato ir užsitepti kremo, jei einu į lauką, arba nieko - jei sėdžiu namie? jūs apskritai darbūs turite? Aš tai neįsivaizduoju kada jūs tiek visokių procedūrų veidui spėjate atlikti  blink.gif, o kur dar kitos kūno dalys  g.gif

sutikčiau, kad problematiškai odai gali reikti ritinio valymo švelnaus tam, kad pašalinti kremo likučius, ar riebalus, bet tai nėra besąlygiškai PRIVALOMA procedūra. Iš labai ilgametės SM patirties galiu drąsiai sakyti, kad daugumos problema yra per didelis veido traumavimas nuolatiniais jos gremžimais visokiais prausikliais, skalbikliais, šveitikliais, valymais ir t.t. Todėl ir vaikšto dauguma su riebiais nušerpetojusiais veidais  ax.gif

Juk naktį veidas prakaituoja taip pat kaip ir visas kūnas, o kremą reikia tepti( norint efekto) ant švarios odos. Nuvalykite veidą sudrėkintu vatos diskeliu ir žiūrėkite ar jis lieka švarus. Bus aišku ar reikia jį švelniai nuvalyti. O namie sėdint aš manau, kad taip pat reiktų kremuko užtepti( argi gaila savo odai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 31, 16:33)

Ačiū 4u.gif Mano prancūzų žinios absoliutaus nulio lygmenyje biggrin.gif
Atsakyti
merginos, ar tepant paakius pvz ersketruoziu aliejumi reik pries tai juos sudrekint vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2011 01 31, 16:05)
merginos, ar tepant paakius pvz ersketruoziu aliejumi reik pries tai juos sudrekint vandeniu?

Manau,kad reikia. Pastebėjau, kad nedrėkinant, išsausėja oda. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 01 31, 14:48)
Juk naktį veidas prakaituoja taip pat kaip ir visas kūnas, o kremą reikia tepti( norint efekto) ant švarios odos. Nuvalykite veidą sudrėkintu vatos diskeliu ir žiūrėkite ar jis lieka švarus. Bus aišku ar reikia jį švelniai nuvalyti. O namie sėdint aš manau, kad taip pat reiktų kremuko užtepti( argi gaila savo odai?  smile.gif

Veido švarumui turi daug aplinkių reikšmės - ir patalo švarumas, namų švarumas, oro už lango švarumas, prakaitavimas ir t.t. (aš gyvenu mieste -tai atsikeliu su švariu veidu, kaime viskas kitaip)Taip, galima nuvalyti veidą su vatos sudrėkintų, bet neskalbti jo ką daro dauguma.

nesuprantu kam sėdint namie ką nors ant odos teplioti :blink- turbūt ir prisidažot vos išlipusi iš lovos, nes kaip prieš vyrą be makiažo cool.gif
Tokių keistų dalykų tik SM prisiskaitau. vis tik mano patirtis su veido priežiūra ir mano odos būklė yra pakankamai svarūs įrodymai, kad elgiuosi super gerai su ja tongue.gif, t.y. -kremo ji gauna minimaliai mažai ir tik tada kai būtina, o sėdint namie -niekada.
jei tavo oda bent 3 dienas negali išbūti visai be jokio kremo (tempimai, pleiskanojimai ir pan.) -tai reiškia tik vieną - tavo oda blogai prižiūrima ax.gif Todėl reikėtų daryti išvadas
Atsakyti
noriu pasigaminti krema kuris tiktu veidui ir paakiams , bet jie nezmoniskai jautrus...dariausi krema is sviestmedzio jajobos aliejaus ir roziu hidrolato..erzino..dabar pasidariau is sviestmedzio jajobos ir ramuneliu hidrolato nemalonu traukia veida..akis erzina...jau galvoju gal su vandeniu darytis ?
o gal levandu tiktu hidrolatas ? jis drekinantis ?
ar rugiageliu geriau ? bet man 25 neturiu rauksliu na beveik g.gif

dariausi krema su dha..nesusijunge..manau del temperaturos..nes dha reikia pridet 40 laipsniu temperaturoj o as tokioj ji ir bandziau sujungt...kita karta manau pridesiu atskirai gamybos pabaigoje istirpinta dha..dabar suplaku ir naudoju g.gif
Atsakyti