Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

atradau palominos bloga... swoon.gif vajeee, kiek geros info wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 01 29, 11:51)
o gal galima koki receptuka  blush2.gif kaip ji susimaisyti ir su kuo 4u.gif bučiau dėkinga uz ats. aciuks.gif

Aš dažniausiai darausi po viena AN šaukštuką kiekvienų miltelių, o jei tik molių tai 1 š. žalio, 2 balto ir dar dumblių spirulinų pabarstau. Tada 1 šaukštukas kokio aliejaus, 1 lašelis eterinio ir vandens. kažkaip manau, kad jau kaukės tai jau ta sritis, kur tikslių taisyklių nėra. Bandai, maišai ir prisitaikai smile.gif
Šįryt saviškiui demonstravau kaip gaminamas kremas, ir ta proga jam padariau kremuką. Kadangi iš karto išsinešė namo, tai ir foto nespėjau padaryt.
11,1 ml lyg pipirmėtės (peppermint) hidrolato, 1 ml lazdyno riešutų al, 1 ml erškėtuogių al., 0,5 ml. avokado al, 0,5 ml. jojobos al, , 0,7 g. emulsinio vaško Nr.2 iš AZ, 0,1 g. rožių vaško, gintaro ir perlamutro pudros įbėriau, 1 l. AHA, 1 l. ylang-ylang ea, 1 l. kavos aromato, 2 l. ekokonservanto.
proporcijas paėmiau pagal AZ rekomendacijas, gavosi labai gerai susigeriantis, lengvas, bet kitą kartą jau dalį vaško keisiu ksantanu. Mano džiaugsmui kremas buvo pripažintas dėl salstelėjusio kvapo ir jau pono eksperto nuomone atitinka kremui keliamus reikalavimus (tepimasis, tekstūra, šviesi spalva ir kvapas ir dar negraužė iš karto pasitepus biggrin.gif ). MB oda sausoka, jautri, ją dažnai kas sudirgina, papleiskanoja. Žiūrėsiu ar naudos ir kaip odą veiks.
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 01 27, 00:07)
o as mixavau emulsini vaska ir BTMS.su BTMS zymiai smagesnis kremukas gavosi nei vien tik su emulsiniu.galvoju pameginti vien tik BTMS ir paziureti kas gausis.dairausi ir ksantano,ale dbr ir taip daug issileidau pinigu tiem savo kremam,tai bandau tvardytis biggrin.gif

vien su BTMS tai geriau balzama plaukam daryti as vakar issiploviau galva ir pasitepiau mazu kiekiu balzamo su BTMS (dariau su kokosu sviestu balzama) tai svelnus lengvi plaukai gavos, neperploviau
Papildyta:
QUOTE(darvina @ 2011 01 27, 21:41)
Gal kuri sampuna gaminote? Gavau is AN sampuno prausiklio baze ir riesutu miltelius . o kokiiu dar priedu truksta ( EA, baziniai , aisku ) ? Ir kokiom proporcijom ?
Papildyta:
pamirsau :  muilo riesutu milteliai ax.gif

http://www.aromanatu...iklio-baze.html cia yra receptai pasidariau ir sau ir vaikui tai labai patiko neblogai putoja gerai isplauna plaukus siulau pabandyti

Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 11:38)
Na va pagaliau mano kilnojamas turtas šįryt sudalyvavo fotosesijoje smile.gif AZ viskas nauja, šviežia, tik uostyta, hidrolatai net neuostyti, keliaus į sandėliuką iki jiems ateis laikas naudotis wink.gif Dabar jaučiuosi daugiau mažiau turinti visko, ko reikia bandymams. Aliejus išrinkau iš lentynų visus, kuriuos naudojam 3 moteros.
kokosų al, argano, aviečių, morkų fitolis, jojobos, kamelijų išrauka, lazdyno riešutų al, ricinų, erškėtuogių, tamanų aliejai.

Hidrolatai ir dar turiu šlamučių iš AN.

Rasulo molis, sviestmedis (CS), kakavos sviestas, alyvuogių vaškas (kažkada su pirmais aliejais pirktas iš Akomos), emulsinis vaškas, BTMS

Skystieji dalykai


Miltai milteliai
Dumbliai spirulina, nimbamedžio milteliai, šliaužiančiosios bruknuolės lapų milteliai, kaolinas, žalias molis, hidrolizuoti kviečių baltymai, kofeinas, rožių vaškas, ksantanas, papainas, perlamutro milteliai, aloe, DHA, gintaro, guaro guma


Gal ir per daug, ir nieko itin mandro nėra, bet vis norisi ir norisi tai tą, tai aną išbandyti ax.gif
Dabar jau svajoju ką reikės gamintis, nes viską išbaigiau ir Sonatina daug idėjų pridėjo į savo blog'ą.

Sveki, o galit imesti nuoroda as tik randu patiekalu receptu o kosmetikos nera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 29 sausio 2011 - 13:09
QUOTE(Flos @ 2011 01 29, 14:26)
Aš dažniausiai darausi po viena AN šaukštuką kiekvienų miltelių

O yra kažkurie milteliai, kurių negalima maišyti tarpusavyje? Nes aš visada naudoju kažkuriuos vienus, bijodama kažkokių jų tarpusavio reakcijų
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 01 29, 14:07)
Sveki, o galit imesti nuoroda as tik randu patiekalu receptu o kosmetikos nera


Jau merginos mane prigavo dezinformaciją paskleidusią biggrin.gif kalbėjau apie mūsų Palominos blogą.
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 29, 16:41)

O yra kažkurie milteliai, kurių negalima maišyti tarpusavyje? Nes aš visada naudoju kažkuriuos vienus, bijodama kažkokių jų tarpusavio reakcijų

va šito tai nežinau g.gif na, aš nemanau, kad tarkim skirtingos rūšys molių susipjaus, ar kokie ananasų milteliai su moliu.. o tarkim vien iš žolinių miltelių man kaukės nė nesilaiko, iš karto byra nuo veido, tai truputį molio įberiu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

nezinau, ar i ta tema pataikiau, bet norejau paklaust, gal kuri zinot, kaip pasidaryti burnos skalavimo skysti. turiu nimbamedzio lapeliu, kiek skaiciau, jie gerai burnai skalauti, dezinfekuoja ir pan. bet nezinau, kaip pasidaryti, su kuo maisyti.

dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu kas cia darosi g.gif paskutiniu metu kai pagaminu veido krema, jis pasidaro toks skystas skystas, nors emulsionio vasko dedu kaip visada, ir seniau su tokiu kiekiu gaudavosi purus standus kremukas, o dabar pabuna- ir skystalas gaunasi g.gif idomu kame esme, ar cia emulsinis vaskas nekoks gal, ar galbut kalta aha vaisiu rugstis? nes pastebejau kad kremai pasidare skysti kai pradejau jos idejineti i kremus.. g.gif
Atsakyti
Laba diena,

bandau perskaityti viskas kas cia parasyta, bet jau ne pirma diena kaip man nesigauna. Vis vaikas prabunda ir baigiasi mano paieskos doh.gif labai norejau suzinoti, gal kuri nors is jusu galetu kokia nuoroda imesti ar recepta parasyti. Zodziu turiu silko peptidu ir noriu su jais kokia plauku kauke pasigaminti arba ranku krema su glicerinu. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
nesu pamišusi nei dėl ekologijos, nei dėl natūralumo, tik dėl savo patogumo, malonumo, na, vien žo, jei jau ką darau, tai tik dėl savęs, vardan savęs ir sau lotuliukas.gif

Kažkada viriau muilą, patiko, bet neužkabino, tada ėmiau kepti duoną - tiko, patiko, užkabino, esu chroniškas ligonis: jei nekepu, tai studijuoju, ieškau info, klausausi žmonių...

O šiandien apsižiūrėjau, kad namuos turiu kelių rūšių sviesto bei aliejų. Sviestai kieti (nugis šalta pas mus), aliejai - pabodo. Vaikai serga, panosės nušašę, lūpos nuo temperatūros sukepę. Jei mama gali sumaišyt arbatėlę, tai pagalvojau, kodėl nesumaišius kremuko-tepaliuko vaikams, kad matytų procesą ir paskui norėtų teptis. Svarbiausias klausimas iškilo - kur reiks gaminį supilt doh.gif Juk reik, kad ir vaikui būt patogu, ir pakuotė nedidelė, ir sandari ir - tuojau pat smile.gif Mama nebūtų mama - rado sudžiuvusius vaikų dažus mažuose indeliuose - puikiai užsukami, gal 10ml. Išploviau, išvirinau, vualia thumbup.gif

Mano lūpų/panosės balzamas:
1d. kakavos sviestas, 1d. migdolų aliejus, 1/4 d. taukmedžio sviestas, lašas šaltalankio aliejaus, mažyyyyytis lašas kažkokios citrininės/mėtinės AE

1d. migdolų aliejus, 1/2d. kakavos sviestas, 1/2 kokoso sviesto, lašas šaltalankio aliejaus

Sviestus ir aliejus ištirpinau, kol susijungė, tada indelį stačiau į ledą (man reikėjo greitai blush2.gif ) ir intensyviai maišiau, plakiau, kol ėmė tirštėti, pasidarė puru, tada supyliau (ne sukrėčiau ! ) į indeliusю

Konsistensija - sviestmedžio sviesto, tik labai maloniai tirpsta ant kūno - tepaliuką tepame pirštais thumbup.gif

Rytoj pritaisysiu visai šeimai smile.gif

Atsakyti
labas vakaras... noriu paklausti (atleiskit už proto didumą ax.gif) - ar distiliuotą vandenį jūs imat tą patį, iš mašinų skyriaus, kurį pilam į akumuliatorius? jį galima naudoti kosmetikai, odai? unsure.gif nes kažkokio kitokio man rasti hm nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(kokošė @ 2011 01 30, 23:51)
labas vakaras... noriu paklausti (atleiskit už proto didumą ax.gif) - ar distiliuotą vandenį jūs imat tą patį, iš mašinų skyriaus, kurį pilam į akumuliatorius? jį galima naudoti kosmetikai, odai? unsure.gif nes kažkokio kitokio man rasti hm nepavyko.

Taip kiek skaiciau temu tai atsakymas budavo butent kad is masinu skyriaus mirksiukas.gif

Merginos nezinau ar as cia i tema, bet jei ne tai gal kas nukreips mane reikiama linkme, labai noriu ismokti teisingai priziureti veida. Siandiena supratau kad nelabai zinau kokias priemones po ko naudoti, pasidariau tiek proceduru, bet nesu tikra ar viska atlikau teisingai eiliskumo tvarka. Gal labiau patyrusios galetu mane apsviesti apie veido prieziura ryte ir vakare blush2.gif Na ryte tai kaip ir aisku, prausimasis vandenuku, po to koks tonikas ar hidrolatas ir tada kremukai, o vakare aisku tik iki makiazo nuvalymo, po to suku galva ar pirma pylingas po to prausiklis ar atvirksciai, kuriame etape deti molio kauke ir kuriame etape daryti aliejini valyma doh.gif gal kas pagelbes man neismanelei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asmodeja: 31 sausio 2011 - 00:02
QUOTE(asmodeja @ 2011 01 31, 01:53)
Taip kiek skaiciau temu tai atsakymas budavo butent kad is masinu skyriaus  mirksiukas.gif

Merginos nezinau ar as cia i tema, bet jei ne tai gal kas nukreips mane reikiama linkme, labai noriu ismokti teisingai priziureti veida. Siandiena supratau kad nelabai zinau kokias priemones po ko naudoti, pasidariau tiek proceduru, bet nesu tikra ar viska atlikau teisingai eiliskumo tvarka. Gal labiau patyrusios galetu mane apsviesti apie veido prieziura ryte ir vakare  blush2.gif Na ryte tai kaip ir aisku, prausimasis vandenuku, po to koks tonikas ar hidrolatas ir tada kremukai, o vakare aisku tik iki makiazo nuvalymo, po to suku galva ar pirma pylingas po to prausiklis ar atvirksciai, kuriame etape deti molio kauke ir kuriame etape daryti aliejini valyma  doh.gif gal kas pagelbes man neismanelei  blush2.gif

Na, veido pylingas ir molio kaukės tikrai nedaromos kasdien, o 1-2 kartus į savaitę, priklausomai nuo odos būklės ir jautrumo smile.gif
Aš vakarais pieneliu nusivalau makiažą, tada veiduko prausimas prausikliu arba gasulo molio košyte, po to - hidrolatas ir veido kremas.
Paskui kokioms 10-14 dienų keičiu vakarinę procedūrą į makiažo nuvalymą + veido valymą aliejumi. Po jos - hidrolatas ir keli lašiukai aliejaus.
Molio kaukes darau 1-2 kartus per savaitę, priklausomai nuo veido odos būklės. Jeigu tą savaitę darau aliejinius veido valymus, molio kaukę dažniausiai dedu po aliejinio valymo, kad molis geriau ištrauktų visus inkštirus iš atvertų porų po aliejinio valymo arba atvirkščiai, aliejinį valymą darau po molio kaukės, kad oda geriau įsisavintų visus elementus. Valymas aliejumi, o po to molio kaukė mano odai patinka labiau smile.gif
Jeigu tai savaitė, kada aliejinų valymų nedarau, 1-2k per savaitę - vakare makiažo nuvalymas+prausimas gasulu arba prausikliu+molio kaukė, o po jos hidrolatas ir kremukas arba keli lašiukai aliejaus.

Aprašiau ką aš darau vakarais, gal kažkas pravers ir jums. Veido oda gražesnė nei kad buvo anksčiau, tačiau hormoniniai bėrimai manęs vis dar nepalieka ramybėje verysad.gif Jau kelias sav bandau kovoti su jais pelargonijų EA pagalba, tikiuosi laimėsiu aš, o ne bėrimai biggrin.gif
Atsakyti