Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Gal imeskit link'a i Sonatinos blog'a 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 28, 17:17)
Gal imeskit link'a i Sonatinos blog'a 4u.gif



man atrodo linkas yra pirmam psl.


atsiprasau nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 28 sausio 2011 - 15:24
QUOTE(SaDa @ 2011 01 28, 16:24)
man atrodo linkas yra pirmam psl.
atsiprasau nera.

Vat ir klausiu,kad ten nera tongue.gif . Gal cia su musu Palomina sumaise g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
as ir manau, kad turejo omenyje Palomina, nes sonatina tai maista lb skaniai gamina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 28, 13:32)
Kas per Sonatina?  ax.gif  As tik zinau Sonatina kuri maista gamina..
Jau isivaizduoju taviski krepsi  bigsmile.gif  Labai idomu butu pamatyti..

Atleisk Palomina, bet sumaišiau judvi lotuliukas.gif viena man virtuvėj geriausias pagalbininkas, kita kūno gražinime ir sielos atgaivinime ax.gif iš to vardų žaismo skubėdama ir susimaišiau doh.gif
QUOTE(SaDa @ 2011 01 28, 13:43)
Kaip tau arganai ir tamanai is Akomos, ar geriau is AromaNatural.lt?

Tamanai tikrai geri - tiršti, su grūdeliais, tikrai nerafinuoti. Labai patinka smile.gif O su AN pati klausiau nuomonių palyginimui, bet neišgirdau. Arganą mano mama naudoja, buvo čia praskambėjusi prielaida, jog gali būti rafinuotas, užsakiau iš AZ palygint miniuką, bet dar neatidariau.

QUOTE(Deissy @ 2011 01 28, 18:34)
as ir manau, kad turejo omenyje Palomina, nes sonatina tai maista lb skaniai gamina smile.gif

Gerai manai biggrin.gif Palomina, Palomina smile.gif
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 28, 16:04)
Itariu, kad cia perdaug negali buti smile.gif tiesiog, taip moteriskai priklauso (kaip batu ir rankiniu niekada nebus perdaug. o jei apsirengti isvis neturim ka)biggrin.gif o per kiek laiko viska sukaupei?

Rimtai kaupti pernai pavasarį pradėjau, nes anksčiau tik su sviestais ir aliejais žaisdavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 28 sausio 2011 - 18:09
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 19:56)
Tamanai tikrai geri - tiršti, su grūdeliais, tikrai nerafinuoti. Labai patinka smile.gif O su AN pati klausiau nuomonių palyginimui, bet neišgirdau. Arganą mano mama naudoja, buvo čia praskambėjusi prielaida, jog gali būti rafinuotas, užsakiau iš AZ palygint miniuką, bet dar neatidariau.
Gerai manai biggrin.gif Palomina, Palomina smile.gif




aciu tau uz atsakyma, bandysiu uzsakyti is Akomos tamanus.
Atsakyti
Gal žinote, ar hialurono rūgštis tinkama naudoti jaunai , nebrandžiai veido odai? Raukšlių mažinimo nereikia, reikia drėkinimo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 18:56)
Atleisk Palomina, bet sumaišiau judvi  lotuliukas.gif viena man virtuvėj geriausias pagalbininkas, kita kūno gražinime ir sielos atgaivinime  ax.gif iš to vardų žaismo skubėdama ir susimaišiau  doh.gif

wub.gif

QUOTE(Vivace @ 2011 01 28, 20:13)
Gal žinote, ar  hialurono rūgštis tinkama naudoti jaunai , nebrandžiai veido odai? Raukšlių mažinimo nereikia, reikia drėkinimo.  ax.gif

o kokio amziaus ta jauna oda?
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif as su klausimuku. Dera susimaisyt murumuru sviesta su migdolu aliejum kremo masei tept veida?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 12:25)

Tiek žalią molį, tiek kitus kairėj pusėj esančius miltukus naudoju kaukėms wink.gif

o gal galima koki receptuka blush2.gif kaip ji susimaisyti ir su kuo 4u.gif bučiau dėkinga uz ats. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 01 29, 11:51)
o gal galima koki receptuka  blush2.gif kaip ji susimaisyti ir su kuo 4u.gif bučiau dėkinga uz ats. aciuks.gif



as dabar gavau is akomos zalia moli, tai darausi tokia kauke: sumaisau zalia moli su hidrolatu (arba neroliu, arba morku) + keli lasai aliejaus ir viska ant veido smile.gif

aciu M_A ir kunigunda78 4u.gif
kadangi dabar turiu biciu vasko, tai bandysiu su juo sumakaluoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 29 sausio 2011 - 12:07
As paskutini karta darydama gasulo molio kauke vienam kartui, idejau net tris arbatinius saukstelius ivairiu alieju, kazi ar cia neperdaug g.gif mano oda sausa jautri.
Atsakyti