Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

man labai reiketų lengvo kremuko paakiams receptuko, nes po darbo matosi juodi paakiai...sakau reikia ir juos palepinti, nes odą turiu mišrią, tai gal paakiams reiktų atskirio kremuko?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 28, 00:29)
mmm, mat kaip g.gif  turiu biciu vasko - kazin jis tiktu, nekimstu poru? g.gif  kiek ~ reikia vasko, jeigu visas kremas 100%?

bičkių vaško iki 5%, emulsinio vaško 3-8%. su emulsiniu vašku žymiai paprasčiau dirbt, pati tik su juo darau, į 30ml kremo dedu 1,5g, su bičių vašku sudėtingiau, pačiai man su juo nekaip išeina biggrin.gif dėl porų tai net nežinau, na jis sudaro apsauginę plėvelę, bet ar kemša tai poras, tai nžn, neteko ant veido naudot kremo su bičių vašku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 27, 19:23)
gal kuri galit pasakyt kas blogai, nes veidas ziauriai sauseja nors kiek gaves vandens?? Ar mano kremuose kazko truksta?? alieju yra, hidrolato taip pat, hialurono dejau. Su kremu veidas super, bet tik biski vandens ir viskas, ziauriai traukt ima doh.gif


čia iš vidaus bėda yra, reikškia iš vidaus ją reikia drėkinti. jei nepadeda vanduo, tada gerti papildus su HA, seleno daug reikia ir pan.
kremai čia ne prie ko

QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 27, 20:19)
maisysiu tamanus, jojoba, ersketuoges, pelargoniju/rozmarinu ea + nirolio hidrolatas (ar geriau morku?  g.gif ) + vit.E - kazkas turi gautis biggrin.gif

aš ir manyčiau, kad reikia kokio kieto aliejaus - sviestmedžio, tucuma ir pan., nes vien tamanai gali ir nepadėti, turint omeny, kad nei viena iš mūsų nežino koks tas procentas reikiamas emulgavimui ax.gif
nerolis mišriai odai - gerulis. Beje, pas tave tikrai Libano nerolis -sesuo vakar Kn klausė kokio turi

QUOTE(darvina @ 2011 01 27, 20:41)
Gal kuri sampuna gaminote? Gavau is AN sampuno prausiklio baze ir riesutu miltelius . o kokiiu dar priedu truksta ( EA, baziniai , aisku ) ? Ir kokiom proporcijom ?

tai ten juk turėjo būti parašyta ko da reikia, ar ne?

QUOTE(SaDa @ 2011 01 27, 21:13)
turiu is akomos jojobos vaska, kazi jis tiktu veido kremui?


mes nežinom koks tas vaškas ir kiek jo reikia, bei kas gaunasi - teks išbandyti ir parašyti

QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 27, 23:29)
mmm, mat kaip g.gif  turiu biciu vasko - kazin jis tiktu, nekimstu poru? g.gif  kiek ~ reikia vasko, jeigu visas kremas 100%?

man bičių vaškas tinka, bet kol pati nepabandysi - nesužinosi kaip veikia tau.

QUOTE(godė @ 2011 01 28, 08:49)
man labai reiketų lengvo kremuko paakiams receptuko, nes po darbo matosi juodi paakiai...sakau reikia ir juos palepinti, nes odą turiu mišrią, tai gal paakiams reiktų atskirio kremuko?

pažiūrėsiu namie ką esu lengvo dariusi, bet kremas pajuodusių paakių tikrai nesutvarkys - čia gyvenimo būdas tik gali pakeisti šiek tiek, jei genai - niekas.

QUOTE(M_A @ 2011 01 28, 09:54)
bičkių vaško iki 5%, emulsinio vaško 3-8%. su emulsiniu vašku žymiai paprasčiau dirbt, pati tik su juo darau, į 30ml kremo dedu 1,5g, su bičių vašku sudėtingiau, pačiai man su juo nekaip išeina biggrin.gif dėl porų tai net nežinau, na jis sudaro apsauginę plėvelę, bet ar kemša tai poras, tai nžn, neteko ant veido naudot kremo su bičių vašku g.gif

nu vat ir melas, man per tiek metų dar nėra buvę taip ,akd su vašku kremas nesigautų, ar atsiskirtų ir pan., o su emulsiniais esu ne vieną kremą išmetusi lauk. taip, kad čia individualu. ir su vašku man kremai 100 kartų mielesni užemulsinius vaškus - nemėgsta jų mano oda schmoll.gif. natūralumo prasme -pas mane oda labai greitai leidžia suprasti kas jai ne itin natūralu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 28, 11:10)
nu vat ir melas, man per tiek metų  dar nėra buvę taip ,akd su vašku kremas nesigautų, ar atsiskirtų ir pan., o su emulsiniais esu ne vieną kremą išmetusi lauk. taip, kad čia individualu. ir su vašku man kremai 100 kartų mielesni užemulsinius vaškus - nemėgsta jų mano oda  schmoll.gif. natūralumo prasme -pas mane oda labai greitai leidžia suprasti kas jai ne itin natūralu  biggrin.gif

aš neteigiu, kad su bičių vašku nesigauna, tik iš savo patirties pasisakiau blush2.gif man su bičiu vašku tai vajėj doh.gif o su emulsiniu iš pirmo karto pavyko thumbup.gif ir antras jau ir trečias kartas labai gerai gavosi, todėl su bičiu vašku net nebežaidžiu biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(godė @ 2011 01 28, 09:49)
man labai reiketų lengvo kremuko paakiams receptuko, nes po darbo matosi juodi paakiai...sakau reikia ir juos palepinti, nes odą turiu mišrią, tai gal paakiams reiktų atskirio kremuko?

aš tai tiesiog pasidaryčiau kremuką iš paakiams tinkamų aliejų, kaip pvz argano, erškėtrožių, japononių kamelijų, kažką iš tių ir hidrolau, ramunėlių ar rožių 4u.gif
Atsakyti
Na va pagaliau mano kilnojamas turtas šįryt sudalyvavo fotosesijoje smile.gif AZ viskas nauja, šviežia, tik uostyta, hidrolatai net neuostyti, keliaus į sandėliuką iki jiems ateis laikas naudotis wink.gif Dabar jaučiuosi daugiau mažiau turinti visko, ko reikia bandymams. Aliejus išrinkau iš lentynų visus, kuriuos naudojam 3 moteros.
kokosų al, argano, aviečių, morkų fitolis, jojobos, kamelijų išrauka, lazdyno riešutų al, ricinų, erškėtuogių, tamanų aliejai.
user posted image
Hidrolatai ir dar turiu šlamučių iš AN.
user posted image
Rasulo molis, sviestmedis (CS), kakavos sviestas, alyvuogių vaškas (kažkada su pirmais aliejais pirktas iš Akomos), emulsinis vaškas, BTMS
user posted image
Skystieji dalykai
user posted image
Eteriniai
user posted image
Miltai milteliai
Dumbliai spirulina, nimbamedžio milteliai, šliaužiančiosios bruknuolės lapų milteliai, kaolinas, žalias molis, hidrolizuoti kviečių baltymai, kofeinas, rožių vaškas, ksantanas, papainas, perlamutro milteliai, aloe, DHA, gintaro, guaro guma
user posted image

Gal ir per daug, ir nieko itin mandro nėra, bet vis norisi ir norisi tai tą, tai aną išbandyti ax.gif
Dabar jau svajoju ką reikės gamintis, nes viską išbaigiau ir Sonatina daug idėjų pridėjo į savo blog'ą.
Atsakyti
Flos o kaip jums patinka is akomos hidrolatai blush2.gif zadu isigyti ir gal papasakokit ka su zaliu moliu darysit aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 01 28, 12:01)
Flos o kaip jums patinka is akomos hidrolatai blush2.gif  zadu isigyti ir gal papasakokit ka su zaliu moliu darysit aciu 4u.gif

nežinau, jie kažkaip neįpatingi. Rožes lyginant su AN rožių hidrolatu bent jau kvapo aspektu, tai akomos toks nudulkęs ir nelabai malonus, AN buvo labai pasakiškas. Ylang negaliu lyginti, bet šeip esu juos abu sumiksavusi ir supylusi į vieną buteliuką purškinėjimui. O šeip juos abu naudoju kremų gamybai smile.gif
Tiek žalią molį, tiek kitus kairėj pusėj esančius miltukus naudoju kaukėms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 10:38)
Na va pagaliau mano kilnojamas turtas šįryt sudalyvavo fotosesijoje smile.gif

Sakyčiau labai padorus krepšiukas, tikrai nėra per dau, bet dar yra kur "tobuleti"
Aš tai nuo savo susilaikysiu blush2.gif , nes reiktų dienos viskam iš visų kampų surinkti lotuliukas.gif, o paskui dar nufotinti - žiaurus reikalas.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 28, 12:35)
Sakyčiau labai padorus krepšiukas, tikrai nėra per dau, bet dar yra kur "tobuleti"
Aš tai nuo savo susilaikysiu  blush2.gif , nes reiktų dienos viskam iš visų kampų surinkti  lotuliukas.gif, o paskui dar nufotinti - žiaurus reikalas.

o mane kaip tik labiausiai intriguoja tavo kolekcija lotuliukas.gif
dabar pajutau savo naują kryptį - link aromaterapijos, nes iš pradžių buvo aliejai, tada milteliai, dabar pribrendau rimtesnėms ea studijoms. Iki šiol konspektinaus kompe, bet dabar žadu imtis rašytis į sąsiuvinį, gal lengviau bus rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 11:38)
Na va pagaliau mano kilnojamas turtas šįryt sudalyvavo fotosesijoje smile.gif

Dabar jau svajoju ką reikės gamintis, nes viską išbaigiau ir Sonatina daug idėjų pridėjo į savo blog'ą.

Va, koks fainas turtas thumbup.gif

Kas per Sonatina? ax.gif As tik zinau Sonatina kuri maista gamina..

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 28, 12:35)
Sakyčiau labai padorus krepšiukas, tikrai nėra per dau, bet dar yra kur "tobuleti"
Aš tai nuo savo susilaikysiu  blush2.gif , nes reiktų dienos viskam iš visų kampų surinkti  lotuliukas.gif, o paskui dar nufotinti - žiaurus reikalas.

Jau isivaizduoju taviski krepsi bigsmile.gif Labai idomu butu pamatyti..
Atsakyti
[quote=Flos,2011 01 28, 12:38]
Na va pagaliau mano kilnojamas turtas šįryt sudalyvavo fotosesijoje smile.gif AZ viskas nauja, šviežia, tik uostyta, hidrolatai net neuostyti, keliaus į sandėliuką iki jiems ateis laikas naudotis wink.gif Dabar jaučiuosi daugiau mažiau turinti visko, ko reikia bandymams. Aliejus išrinkau iš lentynų visus, kuriuos naudojam 3 moteros.
kokosų al, argano, aviečių, morkų fitolis, jojobos, kamelijų išrauka, lazdyno riešutų al, ricinų, erškėtuogių, tamanų aliejai.


OHO kiek turto, saunuole thumbup.gif

Kaip tau arganai ir tamanai is Akomos, ar geriau is AromaNatural.lt?

Neturiu jokio hidrolato, ir noriu daryti krema dabar ir ne veliau ax.gif , nu va uzejo upas, ar galima vandenine mase pilti, Neptuno negazuota vandeni?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 11:38)
Gal ir per daug, ir nieko itin mandro nėra, bet vis norisi ir norisi tai tą, tai aną išbandyti ax.gif


Itariu, kad cia perdaug negali buti smile.gif tiesiog, taip moteriskai priklauso (kaip batu ir rankiniu niekada nebus perdaug. o jei apsirengti isvis neturim ka)biggrin.gif o per kiek laiko viska sukaupei? as kita savaite atsiimsiu siuntinuka, gal isdrysiu viesam teismui biggrin.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 28, 12:35)
Aš tai nuo savo susilaikysiu  blush2.gif , nes reiktų dienos viskam iš visų kampų surinkti  lotuliukas.gif, o paskui dar nufotinti - žiaurus reikalas.


Manau pakabinus tokia intriga susilaikyti mes tau neleisim wink.gif
QUOTE(Flos @ 2011 01 28, 12:44)
dabar pajutau savo naują kryptį - link aromaterapijos, nes iš pradžių buvo aliejai, tada milteliai, dabar pribrendau rimtesnėms ea studijoms. Iki šiol konspektinaus kompe, bet dabar žadu imtis rašytis į sąsiuvinį, gal lengviau bus rasti smile.gif

Is pradziu ir as kompe konspektavau, bet ziuriu susirasius ranka kitas reikalas smile.gif

ir isvis, bisk dar ne ne i tema, ar yra pasveikusiu nuo sitos ligos? Nes as jauciu, kad cia visam laikui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 28 sausio 2011 - 15:10