Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

gal kas galit pasakyti ar skiriasi kokybe tarp siu alieju:

http://www.aromanatu...ia-spinosa.html

ir

http://www.akomaskin...tified_organic_


aciu
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 01 27, 10:17)
Na dabar keli klausimukai, jei neapsunkinsiu.
1. Kaip žinoti kuris aliejukas tinka odai? užkliuvo kažkada Palominos pasakymas, riebūs/neriebūs aliejai. Kaip žinoti, kurie aliejukai tinka riebiai odai, kurie ne. Kurie išlaiko drėgmę, kurie ne?  ax.gif
Va dar, o kaip tie kursai KN??? verti dėmesio, ar visą to išmoksiu su jumis? biggrin.gif prieš mėnesiuką buvau sumąsčius nueiti gal kada...

Reikia skaityti aliejaus aprasymus ir pagal juos rinktis, o realus rezultatas islys bandymu keliu smile.gif taip manau smile.gif
kursai faktas, kad duotu naudos, viska greiciau perprastum, nors jei ten siuo metu be emulsikliu kremus daro tai tos naudos gal neperdaug unsure.gif .. labai norint zinoma, kad gali ismokti ir be ju, tereikia dometis, skaityti, daryti, o nepavykus (tokiu kartu bus nedaug biggrin.gif ) nenuleisti ranku wink.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 27, 11:31)
o man kremai su vašku caculės tokie. Aš kiekvieną savatę pasidarau veido peelingą ir nieko blogo tie vaškai nedaro. beje, jei norima labai staigiai sustangrinti odą - prieš kokį baliuką ar šiaip, tai reikia pasidaryti tokį "tepalą" iš  vaško ir aliejaus, kažkur namie yra proporcijos, santykis vos ne 50/50, bet sakė efektas -tai botoxinis  biggrin.gif Žinoma, jis nėra skirtas kasdien, o exta atvejui  ax.gif

butu labai idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 01 27, 10:42)
O tai jei jau + hidrolatas/vanduo tai kremas?  ax.gif

taip

QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 27, 11:37)


tai gal kuri mergina turi daug ir gali pasidalinti?

QUOTE(godė @ 2011 01 27, 11:52)
sveikutės , patarkit koki kremuka darotes paakiams?niekur neuztikau jokio receptuko...

a kokio reikia? aš tai tepu tai ką ir ant veido, bet planuoju vieną tokį planą chuliganą įgyvendinti kai gausiu reikiamą komponentą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 26, 16:45)
Konservavai su GSE? man jis tokias nesamones isdarinedavo doh.gif

Ne smile.gif Gali būt, kad ir temperatūrų neatitaikiau doh.gif

QUOTE(Etama @ 2011 01 26, 17:06)
kai domejausi, radau, kad lyg ir maistinius dazus naudoja kai kas, ar tai spalvotas druskas g.gif

Dėkuj 4u.gif Eisiu plačiau ieškotis kaip ten kas smile.gif
Atsakyti
gal kuri galit pasakyt kas blogai, nes veidas ziauriai sauseja nors kiek gaves vandens?? Ar mano kremuose kazko truksta?? alieju yra, hidrolato taip pat, hialurono dejau. Su kremu veidas super, bet tik biski vandens ir viskas, ziauriai traukt ima doh.gif
Atsakyti
mergaites, priminkite, kai tepi pelargoniju ea su sviestu/aliejum po pazastim - kaip daznai reikia ta daryti?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 27, 11:31)
tamanai + sviestmedis



aciu tau patarimus, labai man jie patinka ir padeda aciuks.gif neturiu dabar sviestmedzio, turejau ta sunkiai tepama sviestmedi - tai amzinas vargas su istipinimu rolleyes.gif
maisysiu tamanus, jojoba, ersketuoges, pelargoniju/rozmarinu ea + nirolio hidrolatas (ar geriau morku? g.gif ) + vit.E - kazkas turi gautis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 27 sausio 2011 - 20:20
Gal kuri sampuna gaminote? Gavau is AN sampuno prausiklio baze ir riesutu miltelius . o kokiiu dar priedu truksta ( EA, baziniai , aisku ) ? Ir kokiom proporcijom ?
Papildyta:
pamirsau : muilo riesutu milteliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 27, 21:19)
aciu tau patarimus, labai man jie patinka ir padeda aciuks.gif  neturiu dabar sviestmedzio, turejau ta sunkiai tepama sviestmedi - tai amzinas vargas su istipinimu rolleyes.gif
maisysiu tamanus, jojoba, ersketuoges, pelargoniju/rozmarinu ea + nirolio hidrolatas (ar geriau morku?  g.gif ) + vit.E - kazkas turi gautis biggrin.gif

be emulsinio vaško nesujungsi aliejinės su vandenine faze, tamanai turi emulguojančių savybių, bet nemanau kad jų užtektų tokiam kremui sujunt 4u.gif būtų dar sviestmedžio didelė dalis, tada tai taip
Atsakyti
turiu is akomos jojobos vaska, kazi jis tiktu veido kremui?

jei daryciau is makadamiju sviesto, abrikosos kauliuku sviesto, Rasberry Seed Oil (Cold Pressed) (is akomos) + jojobos vaskas, ka dar kazi deti kad geresnis kremas butu?

kai paskaiciau kaip jus darot kremus, tai pasijauciau visiskai bemoksle kremu gamyboje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 01 27, 21:13)
jei daryciau is makadamiju sviesto, abrikosos kauliuku sviesto, Rasberry  Seed Oil (Cold Pressed) (is akomos) + jojobos vaskas, ka dar kazi deti kad geresnis kremas butu?

cia ne kremas, o alieju misinys. aliejine faze+vandenine faze+ vaskas(emulsinis, biciu)=kremas

Kaip jungtu jojobos vaskas, sunku pasakyt, nes pati tai nebandzius, reikia aprasyma skaityt kur jis naudojamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 01 27, 21:42)
be emulsinio vaško nesujungsi aliejinės su vandenine faze, tamanai turi emulguojančių savybių, bet nemanau kad jų užtektų tokiam kremui sujunt 4u.gif  būtų dar sviestmedžio didelė dalis, tada tai taip



mmm, mat kaip g.gif turiu biciu vasko - kazin jis tiktu, nekimstu poru? g.gif kiek ~ reikia vasko, jeigu visas kremas 100%?
Atsakyti