Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Palomina @ 2011 01 26, 22:52)
nuorodu tai nezinau  blush2.gif kol kas zinau tik kelis aliejus/sviestus gebancius sujungti fazes - sviestmedis, tucuma, mangai, tamanai
man kol kas geriausia derinys ksantanas+emulsinis vaskas.. ksantanas leidzia labai sumazinti emulsinio vasko kieki, ir nejauciu as vasko ant veido  thumbup.gif  bandziau ir vien ksantana naudoti faziu sujungimui, tai nelabai patiko man tas kremas-gelis, aisku, cia dar reiketu su proporcijom pasizaisti, nes tik viena karta bandziau..

o as mixavau emulsini vaska ir BTMS.su BTMS zymiai smagesnis kremukas gavosi nei vien tik su emulsiniu.galvoju pameginti vien tik BTMS ir paziureti kas gausis.dairausi ir ksantano,ale dbr ir taip daug issileidau pinigu tiem savo kremam,tai bandau tvardytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 01 26, 14:46)
isbandziau siandien geli plaukams. Is AN turejau nusipirkus daug alaviju gelio ir nezinojau kur deti, nes veidui netiko. Dirgindavo.Tai paskaiciau, kad alaviju gelis ir fitokeratinai geras derinys plaukams. Dar ilasinau kedru, petitgreino ea. Geliu itryniau slapius plaukus. Rezultatas thumbup.gif
Plaukai labai purus ir taip graziai krenta. Nu nerealu.
Patarkit kuom dar galeciau praturtint ta geli g.gif Vis negana biggrin.gif

Ar perplauti nebereikia po to?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 01 27, 00:30)
Ar perplauti nebereikia po to?


Neperploviau.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 26, 23:52)
nuorodu tai nezinau  blush2.gif kol kas zinau tik kelis aliejus/sviestus gebancius sujungti fazes - sviestmedis, tucuma, mangai, tamanai



aciuks.gif kaip tik turiu tamanu, savaitgali makaluosiu krema biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ar priimsite naujokus???
Vakar visą vakarą mirkau šioje SM temoje.. 4u.gif mhmhmh wink.gif nugi dabar visko reikia.
Mano istorija trumpa: pasidavus draugių aliejukų užsipirkimimams, įsigijau ir aš kelis (su neštumo pabaiga turėjau sviestmedį, dabar įsigijus kokosų sviestą/aliejų (na jis ne skystas, bet labai tirpstantis iš Akomaskincare, ir kaip suprantu dabar nelabai manis reikalingas biggrin.gif), avokadų, morkų ir "black seed" aliejukus turiu). Dar užsisakius laukiu iš AN (hidrolatai: hamamelių, lauk. morkų sėklų ir levandų, arbatmedžio ir eukaliptų EU (pastarasis vaikams/namams ligų prevencijai), rasulio ir raudono molio pabandymams). Kaip suprantu čia visiškai nekas biggrin.gif Bet gal pradžiai ką sumeistrausiu iš šių gerių, o jau kitą mėnesį reikės apgalvoti (gal su jūsų patarimais blush2.gif )
Susipažinimui turėjau Palominos blogą, kaip viskas aišku, bet iš kitos pusės niekas neaišku patapo, tai lindau į visagalį SM smile.gif mažu ką rasiu... o čia tokie lobiai smile.gif Tai bent paaiškėjo, kodėl reikalingi kremukai, o ne paprasti aliejukai biggrin.gif

Na dabar keli klausimukai, jei neapsunkinsiu.
1. Kaip žinoti kuris aliejukas tinka odai? užkliuvo kažkada Palominos pasakymas, riebūs/neriebūs aliejai. Kaip žinoti, kurie aliejukai tinka riebiai odai, kurie ne. Kurie išlaiko drėgmę, kurie ne? ax.gif
2. Ar nesusikerta kelių aliejų naudojimas kremuose? hidrolatų, ea.. ta prasme ar vienas kito sąvybių nemažina, nėra kažkokių taisyklių? (na bendrai suprantu, kad ne, nes visos viską maišote, bet gal visgi yra kokios bazinės taisyklės?)

Kažką dar norėjau užklausti, bet įtariu pamiršau per nakt smile.gif

Dabar apie odą: mano veido odytė problematiška (ypač dabar, nustojus maitinti, jaučiuos kaip 16 m. paauglė doh.gif , sakyčiau mišri (kažkur riebiau, kažkur sausiau). noriu lengvo drėkinančio kremuko, su gyd sąvybėmis savo spuogams išgydyti ir neleisti jiems mąstyti augti. Gal ką patarsite kokį paprastutį kremuką pradžiai (ypač iš to ką turiu, + viena kita dalis papildomai)? O gal Paloma galima iš jūsų užsisakyti?

Ai, prisiminiau. Kai jūs darote kaukytes su moliu+aliejukas, paskui kaip šį reikalą nuplauti? paprastu vandeniu???

Va dar, o kaip tie kursai KN??? verti dėmesio, ar visą to išmoksiu su jumis? biggrin.gif prieš mėnesiuką buvau sumąsčius nueiti gal kada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninin: 27 sausio 2011 - 09:18
o kas yra BTMS ?? blush2.gif blush2.gif viską darau su emulsiniu vašku, bet man kažko ėmė trūkti veidui g.gif Kai pasitepu kremu, tai viskas ok, bet kai prausiuosi, nors kiek patekę vandens ant veido ir pradeda jį traukt doh.gif To niekad nebūdavo, kai naudojau visus sintetinius kremus. Galėdavau veidą net vandeniu praust, o dabar veidas visai bijo vandens. g.gif

radau kas yra BTMS, tik nematau kur jo galima nusipirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominyyka: 27 sausio 2011 - 09:53
QUOTE(Palomina @ 2011 01 27, 00:30)
Tik man klausimelis - kokius kremus gaminiesi?  ax.gif  na, idomu.. nes jei kyla tokie klausimai kaip, kad vaskas kreme, tai ir idomu kas per kremai..



aciu tau uz issamu atsakyma.

kunui visada gaminuosi alieju+sviestu misini+ e.a ir man labai tinka.
Veidui va sunkiau, nes vasara sviestu misinys per riebus ir siaip kazkaip mane berdavo, tik va paskutini karta netycia nutaikiau kremuka,kadangi nesitikejau kad pavyks pritaikyt veidui tai ir recepto neuzsirasiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 27, 09:02)
aciuks.gif  kaip tik turiu tamanu, savaitgali makaluosiu krema biggrin.gif

tamanai + sviestmedis

QUOTE(Ninin @ 2011 01 27, 09:17)
Dabar apie odą: mano veido odytė problematiška (ypač dabar, nustojus maitinti, jaučiuos kaip 16 m. paauglė  doh.gif , sakyčiau mišri (kažkur riebiau, kažkur sausiau). noriu lengvo drėkinančio kremuko, su gyd sąvybėmis savo spuogams išgydyti ir neleisti jiems mąstyti augti. Gal ką patarsite kokį paprastutį kremuką pradžiai (ypač iš to ką turiu, + viena kita dalis papildomai)? O gal Paloma galima iš jūsų užsisakyti?


spuogams geriausiai tiktų tokie produktai, kaip veikliosios medžiagos - tamanai+ medetkų fitolis, iš EA pelargonijos +rozmarinų -kvapo derinukas tai baisus turėtų būti, bet pas jus hormoninė problema, tai pelargonijos būtinos, o rozmarinas ir puikiai kovoja su spuogeliais. Žodžiu, jūsų kreme būtinai turi būti šios medžiagos.
Kol dar nėra saulės - galima į dalį kremo įsilašinti AHA rūgšties mažą procentą.

receptą galite prisitaikyti kokį iš Palominos, ta prasme proporcijas, nes norite lengvo, tai imkite morkų hidrolatą.

o man kremai su vašku caculės tokie. Aš kiekvieną savatę pasidarau veido peelingą ir nieko blogo tie vaškai nedaro. beje, jei norima labai staigiai sustangrinti odą - prieš kokį baliuką ar šiaip, tai reikia pasidaryti tokį "tepalą" iš vaško ir aliejaus, kažkur namie yra proporcijos, santykis vos ne 50/50, bet sakė efektas -tai botoxinis biggrin.gif Žinoma, jis nėra skirtas kasdien, o exta atvejui ax.gif

QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 27, 09:42)
radau kas yra BTMS, tik nematau kur jo galima nusipirkt  g.gif


AN neturi?
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 01 27, 10:25)
aciu tau uz issamu atsakyma.

kunui visada gaminuosi alieju+sviestu misini+ e.a ir man labai tinka.

tai čia ne kremai, o sviestai ax.gif
Atsakyti
tai čia ne kremai, o sviestai ax.gif
[/quote]


vadinas ne taip vadinu blush2.gif , pasitaisysiu.

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 27, 10:31)
tai čia ne kremai, o sviestai  ax.gif


O tai jei jau + hidrolatas/vanduo tai kremas? ax.gif

Ačiū už patarimus. Pelargonijų ir rozmarinių EA jau pasižymėjus sąrašuos PIRKTI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 27, 11:31)
AN neturi?


nėra verysad.gif
Atsakyti
sveikutės , patarkit koki kremuka darotes paakiams?niekur neuztikau jokio receptuko...
Atsakyti