Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Placebo. @ 2011 01 09, 14:27)
tai visai be jokios vandeninės dalies? unsure.gif  nes apie BMTS kiek rašo, galima gamint be aliejinės  fazės arba su (iki 10 proc. aliejaus), o čia vien aliejai...

labai įdomūs atsiliepimai panaudojus 4u.gif

taip, be vandenines dalies..
cia kur buvo ikeltas tas receptas tai yra butent plauku pomados receptas (pomada gaminama is alieju/sviestu ir vasko).. pagal sudeti reiketu deti biciu vaska, bet as pagalvojau, kad BTMS man atrodo geriau butu ideti, nes ne tik, kad sutirstina mase, bet ir dar kondicionuoja plauka, be to lengvai issiplauna is plauku.. O biciu vaskas tai sunkiai plaunasi.. Pomada tinka patepti plauku galiukus, per pacius plaukus (jei ilgi) irgi perbraukti galima, kad zvilgesio igautu.. Trumpiems plaukams tinka naudoti kaip plauku formavimo priemone..
as saviske pomada jau isbandziau (ir vakar kai pasigaminau, ir siandien ant svieziai isplautu plauku).. patiko.. reikia labai labai nedaug.. perbraukiau per plauku galiukus ir dar per visus plaukus truputi.. tiesa, plauku balzamo nenaudojau, kad nebutu man per riebu tiek priemoniu..

del BTMS.. taip, raso, kad galima ir aliejus + vanduo, ir tik vanduo.. bet ir skirtingos priemones iseis.. cia jau kam ko reikia.. kai yra vandenine faze, tai jau tokie labiau kreminiai dalykeliai iseina, o kur dariau (pomada), tai trumpai tariant kaip balzamas lupoms biggrin.gif tik ne toks kietas.. yra gi pirkti ir sintetiniu tokio tipo priemoniu (pvz TBS kazkoks kokosinis plaukams zvilginti..).. is naturaliu gamintoju tai John Masters Organics gamina pomada..
man jau veidui/kunui kremai gaminti pradeda nusibosti, tai jauciu persimesiu dabar ant plauku priemoniu gaminimo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės, palomina ir visos kitos,
ar galėčiau gauti iš jūsų kosmetikos.
prisiduodu jums 4u.gif

1.mano plaukai: tarp riebių ir normalių. taigi, reikia ŠAMPŪNO. sos. nei margaritos tinka, nei NEUTRAL, esu net du eko išbandžius, vienas berods buvo rožių. verysad.gif (galvos oda linkusi pleiskanotis)

2. baiginėjas mano prausiklis. visa veido kosmetika mano ANNOS LOTAN. todėl ir noriu pereit prie natūr. MANO VEIDO ODA: MIŠRI, KAIP VISAD:riebiau smakras, žandai, bet šiaip linkusi sausėt, na, mano kosmetologė sako, mano odą reik drėkint drėkint drėkint...nors ji ir riebesnė...

3. kremo reikia. naudoju anos lotan drėkiklį. l geras man. bet noris jūsų kažko. ar taukmedžio sviestas gerai, ar kažką galit pasiūlyt.


taigi, reikia: šampūno, prausiklio ir kremo/drėkiklio.
reikėtų ir toniko, bet be jo galiu apseit. bigsmile.gif
rašyt galit ir į až, jei ką.
ačiū. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 09 sausio 2011 - 14:49
QUOTE(zuzu @ 2011 01 09, 15:48)
sveikutės, palomina ir visos kitos,
ar galėčiau gauti iš jūsų kosmetikos.
prisiduodu jums 4u.gif

1.mano plaukai: tarp riebių ir normalių. taigi, reikia ŠAMPŪNO. sos. nei margaritos tinka, nei NEUTRAL, esu net du eko išbandžius, vienas berods buvo rožių.  verysad.gif (galvos oda linkusi pleiskanotis)

2. baiginėjas mano prausiklis. visa veido kosmetika mano ANNOS LOTAN. todėl ir noriu pereit prie natūr. MANO VEIDO ODA: MIŠRI, KAIP VISAD:riebiau smakras, žandai, bet šiaip linkusi sausėt, na, mano kosmetologė sako, mano odą reik drėkint drėkint drėkint...nors ji ir riebesnė...

3. kremo reikia. naudoju anos lotan drėkiklį. l geras man. bet noris jūsų kažko. ar taukmedžio sviestas gerai, ar kažką galit pasiūlyt.
taigi, reikia: šampūno, prausiklio ir kremo/drėkiklio.
reikėtų ir toniko, bet be jo galiu apseit.  bigsmile.gif
rašyt galit ir į až, jei ką.
ačiū. biggrin.gif

Vietoj toniko puikiai tinka hidrolatas, tik reikia pagal aprašymus surasirasti tinkantį, ar forumiečių paklausinėti (mano oda sausa, tai nieko negaliu patarti, kuris geriau). Dar galima pirkti negazuotą mineralinį vandenį, irgi vietoj toniko tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
zuzu, nori, kad tau kazkas pagamintu tokias priemones?
Atsakyti
Labukas mergaites 4u.gif Gavau siuntinuka is USA ir ziopla budama, pirkdama kiekiu normaliai nepaziurejau, tai alieju gavau kibirus lotuliukas.gif Maudytis juose galesiu, nereiks nei kremu daryt biggrin.gif
Patarkite, prasau, ka galiu pasidaryt sausam veidukui ir ka galiu pasidaryt kunui ?
mango sviestas, sviestmedis, avokado aliejus, migdolu, makadamijos riesutu aliejus, abrikosu kauliuku aliejaus, germes aliejukas, jojoba aliejukas, lavandu hidrolatas, Ylang Ylang hidrolatas. Na emulsinis vaskas ir ylang ylang ae.

Avokado aliejaus tikrai kibira gavau doh.gif lotuliukas.gif

Dar argano aliejuka turiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominyyka: 09 sausio 2011 - 16:44
QUOTE(zuzu @ 2011 01 09, 15:48)
sveikutės, palomina ir visos kitos,
ar galėčiau gauti iš jūsų kosmetikos.
prisiduodu jums 4u.gif

1.mano plaukai: tarp riebių ir normalių. taigi, reikia ŠAMPŪNO. sos. nei margaritos tinka, nei NEUTRAL, esu net du eko išbandžius, vienas berods buvo rožių.  verysad.gif (galvos oda linkusi pleiskanotis)

2. baiginėjas mano prausiklis. visa veido kosmetika mano ANNOS LOTAN. todėl ir noriu pereit prie natūr. MANO VEIDO ODA: MIŠRI, KAIP VISAD:riebiau smakras, žandai, bet šiaip linkusi sausėt, na, mano kosmetologė sako, mano odą reik drėkint drėkint drėkint...nors ji ir riebesnė...

3. kremo reikia. naudoju anos lotan drėkiklį. l geras man. bet noris jūsų kažko. ar taukmedžio sviestas gerai, ar kažką galit pasiūlyt.
taigi, reikia: šampūno, prausiklio ir kremo/drėkiklio.
reikėtų ir toniko, bet be jo galiu apseit.  bigsmile.gif
rašyt galit ir į až, jei ką.
ačiū. biggrin.gif

As tai galiu tik pakomentuoti.. blush2.gif

1. Nuo pleiskanu tinka pvz., arbatmedzio, levandu eteriniai aliejai.. Sampuna atsirinkti tinkanti ir patinkanti daznai daug kam buna sunkoka..
Jei i sia tema pataikant (kosmetikos priemones gaminames pacios), tai galima galva plauti pvz rasulo moliu (beje, pati bandziau viena karta, likau nustebinta rezultatu.. kitos dar skaiciau plauna ruginiais miltais kazkaip.. arba su rugine duona g.gif siu budu nesu bandzius, ir nezinau net ar bandysiu..)

2. Veida prausti galima (kalbu apie nesudetingus savos gamybos) - rasulo moliu, aliejais.. Arba jei sie budai nepriimtini, tiesiog isigyti eko/natur. koki nors prausikli.. pasirinkimas didelis dabar..

3. Taukmedzio sviestas ziema yra gerai, bet tai jei daug laiko praleidziama patalpose, tai manau misriai/riebiai odai yra per riebu..

4. Tonikai - geliu vandenys (hidrolatai) labai faini thumbup.gif Misriai/riebiai odai tinka - hamamelis, nerolis, citrinine verbena, arbatmedis, rozmarinas ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 09, 17:42)
Labukas mergaites  4u.gif Gavau siuntinuka is USA ir ziopla budama, pirkdama kiekiu normaliai nepaziurejau, tai alieju gavau kibirus  lotuliukas.gif Maudytis juose galesiu, nereiks nei kremu daryt  biggrin.gif
Patarkite, prasau, ka galiu pasidaryt sausam veidukui ir ka galiu pasidaryt kunui ?
mango sviestas, sviestmedis, avokado aliejus, migdolu, makadamijos riesutu aliejus, abrikosu kauliuku aliejaus, germes aliejukas, jojoba aliejukas, lavandu hidrolatas, Ylang Ylang hidrolatas. Na emulsinis vaskas ir ylang ylang ae.

Avokado aliejaus tikrai kibira gavau  doh.gif  lotuliukas.gif

Dar argano aliejuka turiu  ax.gif

Kunui tai pasidaryciau alieju/sviestu misinuka.. pvz: sviestmedis, mango, migdolu, makadamijos..
veidui tai krema daryciau..
o del avokadu aliejaus - tai naudok plaukams biggrin.gif nerealus aliejus..
Atsakyti
Palomina, o ka sumakaluotum veido kremukui ? Sausas mano veidas ax.gif
Ir kaip naudot aliejuka plaukams? istept pries plovima ir palaikyt siltai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 09, 16:42)
Labukas mergaites  4u.gif Gavau siuntinuka is USA ir ziopla budama, pirkdama kiekiu normaliai nepaziurejau, tai alieju gavau kibirus  lotuliukas.gif Maudytis juose galesiu, nereiks nei kremu daryt  biggrin.gif

tai gal prasti aliejai? kaina gi irgi sioks toks rodiklis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 09, 17:55)
Palomina, o ka sumakaluotum veido kremukui ? Sausas mano veidas  ax.gif
Ir kaip naudot aliejuka plaukams? istept pries plovima ir palaikyt siltai?  g.gif

na tavo turimi aliejai visi daugiau maziau tinkami sausai odai.. tai pvz pasirink kelis tau patinkacius ir is ju "komponuok" krema.. pvz aliejine faze daryk 30-35 proc, o vandenine 70-65 proc.. vandenine faze tai bus hidrolatai - pvz ylanga ylang imk (reguliuoja odos riebuma/sausuma) arba gali abu hidrolatus pamaisyti..
Arba dar variantas - bandyk sviestmedi su hidrolatais sujungti (be emulsikliu)..

Alieju plaukams naudoti labai paprasta.. is vakaro issitepk plaukus ir per nakti laikyk.. is ryto issiplauk.. nelaikau as siltai nieko, t.y. su kepurem nemiegu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 09, 18:00)
tai gal prasti aliejai? kaina gi irgi sioks toks rodiklis smile.gif

Etama, as kaip blondine, ir sumokejau nemazai biggrin.gif Tikrai ne po 10 Lt butelis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 01 09, 18:04)
na tavo turimi aliejai visi daugiau maziau tinkami sausai odai.. tai pvz pasirink kelis tau patinkacius ir is ju "komponuok" krema.. pvz aliejine faze daryk 30-35 proc, o vandenine 70-65 proc.. vandenine faze tai bus hidrolatai - pvz ylanga ylang imk (reguliuoja odos riebuma/sausuma) arba gali abu hidrolatus pamaisyti..
Arba dar variantas - bandyk sviestmedi su hidrolatais sujungti (be emulsikliu)..

Alieju plaukams naudoti labai paprasta.. is vakaro issitepk plaukus ir per nakti laikyk.. is ryto issiplauk.. nelaikau as siltai nieko, t.y. su kepurem nemiegu  biggrin.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 09, 17:04)
Alieju plaukams naudoti labai paprasta.. is vakaro issitepk plaukus ir per nakti laikyk.. is ryto issiplauk.. nelaikau as siltai nieko, t.y. su kepurem nemiegu  biggrin.gif
As irgu nelaikau siltai, nors rekomenduojama. pirty nebent variantas pasibut issitepus plaukus aliejum smile.gif

QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 09, 17:08)
Etama, as kaip blondine, ir sumokejau nemazai  biggrin.gif Tikrai ne po 10 Lt butelis  lotuliukas.gif
Reiskia prasimetei kaip reikalas biggrin.gif parduok dalim, kiek nenaudosi 4u.gif

Gaminat krema su ksantanu ir emulsikliu, kiek sumazeja emulsiklio reikalingumas? kokio min. % vasko pakanka ar pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 09, 18:32)
Gaminat krema su ksantanu ir emulsikliu, kiek sumazeja emulsiklio reikalingumas? kokio min. % vasko pakanka ar pan. smile.gif

as kai dariau, tai mazinau per puse.. bet manau, kad galima butu dar siek tiek pamazinti..
Atsakyti