Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 26, 17:25)

prokruste, plaukai wub.gif kaip priziuri, ka naudoji? man nedaug reikia iki liemens, bet vis pritruksta, vat ir dabar noresiu kokiu 5 cm nuimti, kad galai grazesni butu


Aciu smile.gif ir man jau reiks trumpinti, paskutini kart trumpinau pries metus doh.gif Galvos oda pries plaunant itrinu hauschkos aliejumi. Jei ruosiuosi plautis ryte, tai vakare kokosu aliejumi istepu visus plaukus. Po plovimo galus aliejumi istepu, bet nedaug. Vien aliejai doh.gif Dabar ta geli pasigaminau. Sampuna urtekramo ir lakshmi naudoju
Atsakyti
QUOTE(matrioska80 @ 2011 01 26, 17:38)
4u.gif o kiek lasiuku GSE reiktu  i 30 ml kremuko lasinti?

as deciau 6 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 26, 17:25)
aciuks.gif ekokonservantas is AN?

aha, iš AN 4u.gif dėl GSE jau atsakė blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

as taip pat megeja gamintis namie kremukus, ir draugem dar pagaminu. Uzsakineju kartais is Acoma sviestus, bet va kuo jie skiriasi sviestas ar aliejus? Pvz makadamiju sviestas yra ir makadamiju aliejus.
Ir dar klausimukas kodel i veido krema dedat vaskus, kazkada buvau KN gamybos vakareli ir sake kad vaskas kenkia veido odai, nes jis sudares plevele neleidzia kvepuoti. Tai man taip istrigo ir niekada nededu vasko g.gif

O va dar klausimukas alieju saldytuve laikyti negalima, o kaip su sviestais?
Atsakyti
vaškus dedam, kad sujungt aliejų su vandeniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 01 26, 23:44)
vaškus dedam, kad sujungt aliejų su vandeniu rolleyes.gif



aisku aciu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 26 sausio 2011 - 21:52
QUOTE(SaDa @ 2011 01 26, 22:27)
kazkada buvau KN gamybos vakareli ir sake kad vaskas kenkia veido odai, nes jis sudares plevele neleidzia kvepuoti. Tai man taip istrigo ir niekada nededu vasko  g.gif

seniau KN budavo galima pasigaminti visokiu kremu su visokiais vaskais, t.y. ir su emulsiniu vasku, ir su biciu vasku.. dabar isrado/atrado, kad galima be emulsikliu (t.y. be vasku) pasigaminti krema, tai ir sako, kad jau vaskas tai jau kenkia ir t.t. Gi reikia isreklamuot savo gaminius, kad va cia jau geriausias dalykas.. beje, kitur niekur nera galimybes kremu be emulsikliu pasigaminti (nebent savarankiskai patiems.. ir ner garantijos, kad tikrai pavyks), o va su vaskais tai jau beveik visi sugeba biggrin.gif .. Kazkodel anksciau tokiu dalyku nesakydavo apie savo "vaskinius" kremus.. Kaip tik aukstindavo savo tuos kremus (nes is pradziu tik KN ju buvo galima pasigaminti)..
Aisku, as irgi laikausi nuomones, kad vasku kreme butu kuo maziau, o jei imanoma tai ir visai, kad nebutu.. Nes pati jauciu, kad man jei vien su vaskais kremai, tai ir jauciu as vaska ant odos.. kas man labai nepatinka.. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 01 26, 22:27)
O va dar klausimukas alieju saldytuve laikyti negalima, o kaip su sviestais?

Sviestu taip pat nereikia laikyti saldytuve.. zinoma, ju vonioj laikyti irgi nereikia biggrin.gif geriausia kad butu laikoma tamsioje vesioje vietoje.. tam tinka paprasciausia spintele.. Kiek esu turejusi alieju/sviestu nieks man dar nesugedo..
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 01 26, 22:27)
as taip pat megeja gamintis namie kremukus, ir draugem dar pagaminu.

Ir dar klausimukas kodel i veido krema dedat vaskus, kazkada buvau KN gamybos vakareli ir sake kad vaskas kenkia veido odai, nes jis sudares plevele neleidzia kvepuoti. Tai man taip istrigo ir niekada nededu vasko  g.gif

Tik man klausimelis - kokius kremus gaminiesi? ax.gif na, idomu.. nes jei kyla tokie klausimai kaip, kad vaskas kreme, tai ir idomu kas per kremai..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 26, 22:30)
Tik man klausimelis - kokius kremus gaminiesi?  ax.gif  na, idomu.. nes jei kyla tokie klausimai kaip, kad vaskas kreme, tai ir idomu kas per kremai..

drinks_cheers.gif as ir visai noreciau recepto kaip be vasku puiku krema pasigaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 01 26, 23:33)
drinks_cheers.gif  as ir visai noreciau recepto kaip be vasku puiku krema pasigaminti smile.gif

tai jau ne karta buvo rasyta, kad kremu be vasku/emulsikliu principas yra tas, kad naudojami aliejai/sviestai kurie turi emulsiniu savybiu (t.y. kurie geba sujungti aliejine ir vandenine dalis).. bet paprastai tai iseina riebus kremai..
butent tokius kremus dabar ir galima KN pasidaryti..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 26, 23:42)
naudojami aliejai/sviestai kurie turi emulsiniu savybiu



imeskite kokia nuoroda, kur butu aliejai suskirstyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 26, 22:42)
tai jau ne karta buvo rasyta, kad kremu be vasku/emulsikliu principas yra tas, kad naudojami aliejai/sviestai kurie turi emulsiniu savybiu (t.y. kurie geba sujungti aliejine ir vandenine dalis).. bet paprastai tai iseina riebus kremai..
butent tokius kremus dabar ir galima KN pasidaryti..

taip taip,as sita skaicius.bet va butent,kad nesinori to tokio riebaus kremo.o neriebu,be emulsikliu nelabai pavyks pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 26, 23:46)
imeskite kokia nuoroda, kur butu aliejai suskirstyti bigsmile.gif

nuorodu tai nezinau blush2.gif kol kas zinau tik kelis aliejus/sviestus gebancius sujungti fazes - sviestmedis, tucuma, mangai, tamanai

QUOTE(SECREAT @ 2011 01 26, 23:46)
taip taip,as sita skaicius.bet va butent,kad nesinori to tokio riebaus kremo.o neriebu,be emulsikliu nelabai pavyks pasidaryti smile.gif

man kol kas geriausia derinys ksantanas+emulsinis vaskas.. ksantanas leidzia labai sumazinti emulsinio vasko kieki, ir nejauciu as vasko ant veido thumbup.gif bandziau ir vien ksantana naudoti faziu sujungimui, tai nelabai patiko man tas kremas-gelis, aisku, cia dar reiketu su proporcijom pasizaisti, nes tik viena karta bandziau..
Atsakyti