Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

o konservantu kokiu reiketu ir kiek? ax.gif
Atsakyti
0,6-1 proc.
Atsakyti
isbandziau siandien geli plaukams. Is AN turejau nusipirkus daug alaviju gelio ir nezinojau kur deti, nes veidui netiko. Dirgindavo.Tai paskaiciau, kad alaviju gelis ir fitokeratinai geras derinys plaukams. Dar ilasinau kedru, petitgreino ea. Geliu itryniau slapius plaukus. Rezultatas thumbup.gif
Plaukai labai purus ir taip graziai krenta. Nu nerealu.
Patarkit kuom dar galeciau praturtint ta geli g.gif Vis negana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 01 25, 16:41)
O kaip siulai, per sulciauspaude praleist g.gif ?


mano mama, tai išima minštima ir paskui per ploną audinį rankom isšpaudžia. reiktų vengti metalo. Mes jį daugiausiai naudojam nuo peršalimo -tai dedam medaus ir alkoholio - konservantas. Šiaip, kosmetikai ir reiktų jė konservuoti, kitaip ilgai tos sultys nestovės. Bet kuriuo atveju, aš naudočiau ji tiesiog gryną, o ten kur reikia gelio - tai sutirštinčiau sultis guaru, ar ksantanu ir tada konservatu užvaryčiau. Fitolį palikčiau tiems, kas žino kaip daryti


QUOTE(prokruste @ 2011 01 26, 13:46)
Plaukai labai purus ir taip graziai krenta. Nu nerealu.
Patarkit kuom dar galeciau praturtint ta geli g.gif Vis negana biggrin.gif

jei plaukams tinka kaip yra - tai gal tegul taip ir lieka. Kuo daugiau priemonių bus -tuo labiau apsunkins plauką- ir rezultatas gali net labai nepatikti paskui.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 26, 15:21)

jei plaukams tinka kaip yra - tai gal tegul taip ir lieka. Kuo daugiau priemonių bus -tuo labiau apsunkins plauką- ir rezultatas gali net labai nepatikti paskui.


dar galvojau juru silko ideti. Bet jei sakai, kad gali apsunkint. Na gal nedideli kieki pabandymui.

O cia mano plaukai. Pradejus naudoti aliejines kaukes, eko sampunus ir t.t., sugebejau paauginti nors kiek. Anksciau labai luzinedavo galai, o dabar va

user posted image
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 26, 13:25)
o konservantu kokiu reiketu ir kiek? ax.gif

aš dedu ekokonservanto 7 lašus į 30ml 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 01 26, 16:42)
dar galvojau juru silko ideti. Bet jei sakai, kad gali apsunkint. Na gal nedideli kieki pabandymui.

O cia mano plaukai. Pradejus naudoti aliejines kaukes, eko sampunus ir t.t., sugebejau paauginti nors kiek. Anksciau labai luzinedavo galai, o dabar va

user posted image

Oj kokie plaukai gražūs - sveiki, prižiūrėti wub.gif Šaunuolė smile.gif
Iki pavasario ir aš tokį ilgį pasieksiu cool.gif Nes gi rugsėjį plaukus nusidžyrinau iki pečių, labai jau trumpų norėjau doh.gif O dabar intensyviai auginu kasas, noriu būti kaip ta Rupunzelė iš animacinio, kur kilometrines kasas kaip kovos ginklą naudoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 01 22, 16:17)
Dariausi makiažo valiklį (pienelį, pagal Etamos receptą) ir gal kuri galės padėti išsiaiškinti, kodėl jis „susivarškėjo“(liko aliejus ir plaukioja tokie lyg vaško su vandeniu grūdeliai)? Temperatūras matavau, buvo vienodos g.gif

Konservavai su GSE? man jis tokias nesamones isdarinedavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 26, 14:21)
mano mama, tai išima minštima ir paskui per ploną audinį rankom isšpaudžia. reiktų vengti metalo. Mes jį daugiausiai naudojam nuo peršalimo -tai dedam medaus ir alkoholio - konservantas. Šiaip, kosmetikai ir reiktų jė konservuoti, kitaip ilgai tos sultys nestovės. Bet kuriuo atveju, aš naudočiau ji tiesiog gryną, o ten kur reikia gelio - tai sutirštinčiau sultis guaru, ar ksantanu ir tada konservatu užvaryčiau. Fitolį palikčiau tiems, kas žino kaip daryti

As tai labiausiai noreciau suzinoti butent Kaip daryti, bet kazkaip niekas nezino. g.gif Reiks gal rusiskuose puslapiuose paieskoti turint laiko.
Su medaum ir alkoholiu seniausiai darau, skrandzio rugstingumui labai geras vaistas.
O veida kai tepu grynu, na tiesiog perpjovus lapa, tai man traukia, mano i sausuma oda. Del to noreciau kazkokia kita forma ismastyti, su aliejum ar pan. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 26 sausio 2011 - 15:57
QUOTE(zuzu @ 2011 01 22, 18:22)
o kur jūs laikto tokią gausybę jau pradarytų aliejukų ( ne eterinių)tarkim? argi kišat viską į šaldytuvą? ir tas pačias pagamintas priemones, argi irgi ne vonioj o tik šaldytvue laikot??? tai kur sutelpa viskas???
Pas mane viskas stalciuose, kambaryje sudeta. vonioj net sampunu nelaikau
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 23, 14:01)
As manau,kad pradzioj tikrai susidaro nemaza suma, nes reikia daug ka susipirkt, o veliau juk tik dasiperki ko truksta. As pirmus du pirkimus slaviau viska,kas domino,kas uzkabino pagal aprasymus smile.gif Dabar turesiu ilgam, reiks tik pirkinet ko truks. Aisku,galima daryt ir su mazai ingridientu,bet man asmeniskai norisi daugiau isbandyt smile.gif
kaip cia pasakius... uzsipirkus pradfzioj daug issileidzia, su laiku, aisku, gal maziau perki, bet islaidos vistiek nemazos buna dazniausiai, nes vis kazko uzsinori ir vis imantriau, nebe tik paprastu alieju ar moliu, atitinkamai ir sumos didesnes gaunasi smile.gif
QUOTE(laumi @ 2011 01 23, 15:26)
Ziuriu AromaZone daug kas apsipirkinejat, ten pigiau gaunasi, ar tiesiog ivairove didesne?
ir tai, ir tai drinks_cheers.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 01 23, 19:08)
Gal kas turi patarimų, kokiais būdais galima nudažyti burbulus į vonią?
kai domejausi, radau, kad lyg ir maistinius dazus naudoja kai kas, ar tai spalvotas druskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 26, 13:34)
0,6-1 proc.



QUOTE(M_A @ 2011 01 26, 15:46)
aš dedu ekokonservanto 7 lašus į 30ml 4u.gif



aciuks.gif ekokonservantas is AN?
prokruste, plaukai wub.gif kaip priziuri, ka naudoji? man nedaug reikia iki liemens, bet vis pritruksta, vat ir dabar noresiu kokiu 5 cm nuimti, kad galai grazesni butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 26 sausio 2011 - 16:25
QUOTE(M_A @ 2011 01 26, 15:46)
aš dedu ekokonservanto 7 lašus į 30ml 4u.gif

4u.gif o kiek lasiuku GSE reiktu i 30 ml kremuko lasinti?
Atsakyti