Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Kaip fainai kai iš pirmo karto gaunasi, man gavosi tik iš ketvirto blush2.gif itariu kad persistengdavau sukdama.
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 01 25, 16:14)
Kaip fainai kai iš pirmo karto gaunasi, man gavosi tik iš ketvirto blush2.gif itariu kad persistengdavau sukdama.

aš tai labai mažai sukau, nes tieiog švyst švyst vientisa masė, žiūriu jau ir atvėsus, laikas EA ir konservantą lašint biggrin.gif pasitepiau veiduką, tai gerai susigėrė ir kvepia vis dar labai thumbup.gif
Atsakyti
Aš pirmaji dariausi pagal video pamokele, o ten paminejo kad sukti reikia apie 5 min, as taip kruopciai ir vykdziau, ir tik dabar kazkas forume paminejo kad negalima persukti. Gaila tik tiek kad medziagos perniek isejo, kojoms sutepiau. Ko gero taip ir mokysiuos is savu klaidų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 01 25, 16:26)
Aš pirmaji dariausi pagal video pamokele, o ten paminejo kad sukti reikia apie 5 min, as taip kruopciai ir vykdziau, ir tik dabar kazkas forume paminejo kad negalima persukti. Gaila tik tiek kad medziagos perniek isejo, kojoms sutepiau. Ko gero taip ir mokysiuos is savu klaidų smile.gif

o neišėjo perdaryt? ax.gif aš jau buvau prigalvojus, ką darysiu jei matysiu kad nieks nesigauna, nesusijungia ar atsijungia ir pan blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostabumelis @ 2011 01 24, 16:33)
Palomina, norėjau paklaust, ar nilinis sviestmedis irgi turi emulguojančių savybių? be to, jis toks rupus, lyg su kristaliukais, neįsivaizduoju kaip išsitrintų iki visiškai purios konsistencijos. o gal jis visai netinka tokio tipo kremui?


aš dariau su niliniu ir tucuma sviestais -tai gavosi

QUOTE(Shana @ 2011 01 24, 18:24)
Bet kadangi cia mano isgalvotas experimentas, tai pagalvojau protingesniu paklausti, gal kas zino ar taip galima. blush2.gif
Jei kur uztiksit tokia info, imeskit prasau 4u.gif

iš idėjos geitai turėtų pradėti rūgti ax.gif
nepatartina aliejaus pilti ant žalios nedžiovintos žaliavos. kaip daro aloe fitolį -tai nežinau tiksliai, bet aš tai taip jo į aliejų nemesčiau g.gif Jis grynas tūkstantį kartų naudingesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 25, 16:17)
iš idėjos geitai turėtų pradėti rūgti  ax.gif
nepatartina aliejaus pilti ant žalios nedžiovintos žaliavos. kaip daro aloe fitolį -tai nežinau tiksliai, bet aš tai taip jo į aliejų nemesčiau  g.gif Jis grynas tūkstantį kartų naudingesnis  ax.gif

As padariau labai mazai grynai experimentui. Kaip sakau, pas mane cia alijosius ne deficitas, daznai tiesiog nuskinu perlauziu, issiterlioju rankas ir veida tongue.gif
Sutepliojau kas gavos ant plauku, kad ilgai nestovetu tai faktas.
O kaip siulai, per sulciauspaude praleist g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 25, 08:32)
Galėjo išsausinti per dažnas valymas aliejais, arba ricina, naudojama veido valymui, nes ji labai sausina odą. Man taip pat buvo, nes per ilgai valiau aliejais, nepadariau pertraukos. Kas išgelbėčiau veidą, naudojau morkų sėklų hidrolatą ir drėkinantį kremą ryte ir vakare, jokių aliejų apie savaitę, tada oda pradėjo tvarkytis po trupučiuką.
Žinoma, galėjo sualergizuoti ir kažkokie komponentai kremų sudėtyje, tad atrinkti sunkoka kas būtent.


Ačiū, Galadriele wub.gif aš ir manau, kad aliejai išsausino. Apsišarvavau kantrybe, naudoju morkų h. tepu kremą sausai odai pagal Palomos receptuką smile.gif o gal kokį kitą reiktų susimaišyti g.gif tikiuosi greitai susitvarkys veido oda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 01 25, 16:26)
Aš pirmaji dariausi pagal video pamokele, o ten paminejo kad sukti reikia apie 5 min, as taip kruopciai ir vykdziau, ir tik dabar kazkas forume paminejo kad negalima persukti. Gaila tik tiek kad medziagos perniek isejo, kojoms sutepiau. Ko gero taip ir mokysiuos is savu klaidų smile.gif

Kaip kam pasiseka aspirmaji kremuka su sviestmedziu ir vandeniu dariau tai gavosi puikiai, nes pries tai ir forumu ir siaip info prisiskaiciau gal kokia savaite sedejau prie kompo, aisku su pertraukom lotuliukas.gif su vasku irgi gerai gavosi tik neturiu svarstykliu tai per daug vasko idejau gavosi per tirstas bet tepesi gerai
Atsakyti
merginos, patarkite, kaip ir tokiu zaliavu pasidaryti gera (mano pirmaji) kremuka smile.gif turiu:
tamanu al, jojoba al, vit.E, ersketuogiu al, abrikosu kauliuku al, argano.
nirolio ir morku hidrolatus
oda misri, linkusi i uzdegimus, jautri, yra smulkiu odos nelygimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 25, 22:41)
merginos, patarkite, kaip ir tokiu zaliavu pasidaryti gera (mano pirmaji) kremuka smile.gif  turiu:
tamanu al, jojoba al, vit.E, ersketuogiu al, abrikosu kauliuku al, argano.
nirolio ir morku hidrolatus
oda misri, linkusi i uzdegimus, jautri, yra smulkiu odos nelygimu ax.gif

aš tai tiesiog viską ir sumaišyčiau biggrin.gif aš dabar kremą dariausia 60% hidrolato ir 40% aliejų, man patiko kas gavosi thumbup.gif tai tavo atveju imčiau abieju hidralatu lygiom dalim ir aliejų lygiom dalim, tik gal dėčiau visus, išskyrus pasirinkčiau arba abrikosų arba argano, vieną iš jų, nes man jų poveikis palyginus panašus atrodo blush2.gif
p.s. bet čia tik mano kremų gaminimo pradininko nuomonė biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M_A: 26 sausio 2011 - 11:57
o sitie visi aliejai tarpusavy derinasi, nebuna taip, kad jie "pjaunasi", nzn pagal savybes gal ir dar kaip? g.gif
o sumakalavus toki krema, nereikia nieko deti, kad laikytusi geriau, negestu? ar geriau pasidaryti mazesni kieki ax.gif
Atsakyti
dėl aliejų derinimosi gal kas labiau patyręs atsakys 4u.gif reikėtų konservanto, aš tik 30ml dariaus kremo, bet ir tai tokį kiekį naudosiu ilgai ilgai, tai dėjau ekokonsevanto, vit.E silpnas kaip konservantas, kiek čia skaičiau blush2.gif bet šiaip dėl aliejų manau kad nieks nesipjaus, kiekvienas duos savo gerųjų savybių ir tiek, bent aš tokia logika vadovaujuos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti