Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Palomina @ 2011 01 24, 17:53)
alijosiaus fitoli galima pasidaryti (net AN yra pirkti alijosiaus fitolio), tik kaip ji daryti, tai nezinau.. gal alavijo ekstrakta uzpilti aliejum ir laikyti (??)  g.gif abejociau, kad su svieziu alijosium tai butu daroma.. nors kas ten zino biggrin.gif

4u.gif As pabandziau taip. Kadangi cia kur gyvenu alijosius auga kaip piktzole visur, o alyvuogiu aliejus irgi labai nebrangus, tai pripjausciau alijosiaus, sumaigiau ir uapyliau aliejus. Norejau paziureti ar kas gausis tongue.gif .Per 3 dienas sakyciau kazkiek kazkiek tas aliejus "pazaliavo" biggrin.gif Na matosi kad istrauke kazkiek is aliojosiau sulciu. Bet kadangi cia mano isgalvotas experimentas, tai pagalvojau protingesniu paklausti, gal kas zino ar taip galima. blush2.gif
Jei kur uztiksit tokia info, imeskit prasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 24 sausio 2011 - 18:25
Dabar apie emulsini ne syki skaiciau, kad nepermaisyti? Kada sustot? Nes man budavo, maisai maisai, tirsteja, ir pliurpt - skystaliukas staiga...

Berods as supratau savo pirmuju kremuko gaminimo klaida 4u.gif labai jau sukdavau, ispradziu viskas graziai susijungdavo, o paskui gaudavosi tokie gumuliukai ir aliejus atsiskyres. Tai cia esme kad nepersukti ?????
Atsakyti
Perrausiau ebay, susiradau dvi svarstiklytes, neišsirenku kurios geresnės
Pirmos
Antros
Jūs jau ekspertės, patarkit kurias geriau imti?
Rinkausi, kad svertų po 0,01, nes pradžiai ketinu gamintis mažais kiekiais, kadangi esu dar žalia gamyboje, kad būtų nebrangios ir nedidukės. Kažkaip mane antrosios labiau traukia, nes tad indelis patogiai atrodo, žinoma, jei jis nepriklijuotas smile.gif
Atsakyti
o kur pas mus LT galima tokiu gauti ? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Mano oda sausa, jautri. Keli mėnesiai naudoju tik naturalias priemones. Veida prausiu gasulo moliu, kartais darausi aliejines kaukes (nakvišų aliejus su ricina), savo gamybos kremus ir mano oda tokia atsigavusi iki šiol buvo ,tokia graži, net spuogų nebuvo per PMS, bet dabar jau kelios dienos labai išsausėjusi oda, visas veidas išsausėjęs, vietomis jau net raudomi plėmai atsiradę, turbūt kažkas sualergizavo ar kažkas perdaug išsausino, tik neatrenku dabar kas g.gif
Gal kas galėtų pametėti kokią mintį, kaip man dabar "gelbėti" savo veidą? ax.gif Bandyti hidroliatą praturtinti glicerinų ar kokį gerai drėkinantį kremą susimaišyti?

Būsiu labai dėkinga, jei kas pasidalins savo mintimis ir patarimais 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 24, 22:42)
o kur pas mus LT galima tokiu  gauti ? g.gif

Neįsivaizduoju, nes kiek žiūrėjau parduotuvėse, tai pigiausias mačiau už 80lt. Flos pametėjo mintį, kag gi iš ebay galima siųstis, pamiršus buvau net, jog yra tokia alternatyva už triskart mažesnę kainą

QUOTE(jonike @ 2011 01 25, 00:12)
Sveikos 4u.gif ,

Mano oda sausa, jautri. Keli mėnesiai naudoju tik naturalias priemones. Veida prausiu gasulo moliu, kartais darausi aliejines kaukes (nakvišų aliejus su ricina), savo gamybos kremus ir mano oda tokia atsigavusi iki šiol buvo ,tokia graži, net spuogų nebuvo per PMS, bet dabar jau kelios dienos labai išsausėjusi oda, visas veidas išsausėjęs, vietomis jau net raudomi plėmai atsiradę, turbūt kažkas sualergizavo ar kažkas perdaug išsausino, tik neatrenku dabar kas g.gif
Gal kas galėtų pametėti kokią mintį, kaip man dabar "gelbėti" savo veidą?  ax.gif  Bandyti hidroliatą praturtinti glicerinų ar kokį gerai drėkinantį kremą susimaišyti?

Būsiu labai dėkinga, jei kas pasidalins savo mintimis ir patarimais  4u.gif  wub.gif

Galėjo išsausinti oer dažnas valymas aliejais, arba ricina, naudojama veido valymui, nes ji labai sausina odą. Man taip pat buvo, nes per ilgai valiau aliejais, nepadariau pertraukos. Kas išgelbėčiau veidą, naudojau morkų sėklų hidrolatą ir drėkinantį kremą ryte ir vakare, jokių aliejų apie savaitę, tada oda pradėjo tvarkytis po trupučiuką.
Žinoma, galėjo sualergizuoti ir kažkokie komponentai kremų sudėtyje, tad atrinkti sunkoka kas būtent.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 25 sausio 2011 - 08:34
Aš pamačius iš Ebay svarstyklytes prisiminiau šia parduotuvę, iš jos pirkau .dar su koduku pasinaudojau 10% nuolaida.
http://www.buyincoin...roduct-751.html.
Man pradėjus naudoti natūralias priemones ėmė labi sausėti veido oda, nesuprantu kodėl. Prieš tepan kremuka oda sudrekinu hidroliatu. Idomu, aš visa laika galvojau kad aliejai matina oda, kad sausina kazkaip nekilo mintis.
Atsakyti
Labutis mergaitės. Kadangi niekur nepavyko rasti informacijos, ryžausi pasiteirauti jūsų. Gal kas žino, ar kremukų gamyboje naudojamas pistacijų aliejus? Kokios jo sąvybės, kam tinka? g.gif Dėkui, už atsakymą.
Atsakyti
Aš tas svarstykles, kaip pas Dominyka buvo, pirkau kitam kiniečių puslapyje - www.tinydeal.com 4u.gif Atsiuntimas nemokamas, pačios svarstyklės kainavo virš 7 dolerių, man atrodo, atsiuntė kalėdiniu laikotarpiu per tris savaites ax.gif

O gal kas gali pasakyti, ar ant AZ hidrolatų buteliukų (tų mėlynų) tinka kokie kiti purkštukai? Iš AN, pavyzdžiui?
Atsakyti
sveikutes iš kur siunciate indelius kremams? ar niekas neplanuojate daryti užsakymo iš užsieninių parduotuvių, nes ten mačiau žymiai pigiau...bet ar ten geri praoduktai ir ar apsimoka siustis.
P.s. aš dar tik pradedu ir labai labai noriu info iš kur geriausiai man viską susipirkti..

iš karto ačū už ats.
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 01 25, 12:04)
P.s. aš dar tik pradedu ir labai labai noriu info iš kur geriausiai man viską susipirkti..

iš karto ačū už ats.

Labas merginos 1 psl. sudejusios imformacija.
Atsakyti
atbėgau pasigirti, nes padariau pirmąjį savo kremuką clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif viskas kuo puikiausiai susijungė, nors ir teko emulsinį vašką vos ne iš akies matuot doh.gif aišku, dar vėliau bus matyt ar ne per anksti džiaugiuos lotuliukas.gif bet kol kas net menišką, (bet blogos kokybės, nes mobiliuoju), padariau foto lotuliukas.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti