Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(redazuka @ 2011 01 24, 02:18)
kazkaip man tas pieno plakiklis nepatikimai atrodo g.gif
Ar tikrai pakanka jo galios, pvz sviestmeziu al. issukti?
Kaip daznai keiciat elementus?

o kam sviestmedi su elektriniu maisikliu maisyti? laisvai ir su mentele ar sauksteliu issisuka..
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 01 23, 17:51)


nuo viso kiekio

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 23, 18:07)
ax.gif kita men. vel panasiai iseis, o poto jau tiek tikrai nebus smile.gif

aha, nebūna - naivumėlis lotuliukas.gif Zakon podlasti - viskas visada baigiasi vienu metu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 24, 12:38)
Zakon podlasti - viskas visada baigiasi vienu metu  doh.gif

va cia tai geras pastebejimas drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki
Kur dar galima sunaudoti glycerina be toniku?
AZ savo receptuose net iki 8 % i kremus nurodo deti
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 24, 12:38)
nuo viso kiekio
aha, nebūna - naivumėlis  lotuliukas.gif Zakon podlasti - viskas visada baigiasi vienu metu  doh.gif

liezuvis.gif chi smile.gif kaip ir visa kita vonios amunicija, bent jau pas mus, baigiasi vienu metu.. na vadinasi reikes kazkaip laikytis ir neprapilti viso seimos biudzeto cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Oksanik @ 2011 01 24, 12:49)
Sveiki
Kur dar galima sunaudoti glycerina be toniku?
AZ savo receptuose net iki 8 % i kremus nurodo deti

i kremus, pienelius, losjonus, gelius, valiklius, sampunus, kondicionierius, kaukes, lupu balzamus smile.gif o del 8 procentu, tai atsargiai, nes kas perdaug gali suteikti priesinga poveiki.. geriau viska daryti mazais kiekiais ir bandymu keliu atrasti, kas tavo odai labiausiai tinka ir patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 24 sausio 2011 - 13:33
Ir dar dažnai būna, jog baigiasi arba užsinori to, kas kaip tik parduotuvėse būna pasibaigę biggrin.gif tai visur tenka ieškoti ax.gif
Atsakyti
aciu uz info
Zn, kad glycerino perdozavimas dehidraduoja oda.
Atsakyti
Ziurekit merginos, man dabar vis paskaitinejus kyla klausimu apie maisyma...

Is sviestu issukti kuno sviestuka man gaunasi puikiai. Dabar su kitais reikalais - kada reikia plakti, kada tik maisyti? Kada mikseris praverstu, o kada nereiktu jo kisti? Kada ilgai maisyti, o kada nepermaisyti?

Tarkim su biciu vasku kai gaminausi seniai kremuka, maisiau su mikseriu ir gana ilgai, kol atveso, tai konsistencija buvo nebloga. Dabar apie emulsini ne syki skaiciau, kad nepermaisyti? Kada sustot? Nes man budavo, maisai maisai, tirsteja, ir pliurpt - skystaliukas staiga...

Kas galit trumpai vaizdeli nusviest? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
Jau kelinta tema seku nuolat ir didelis aciu visoms, nes pasisemiu labai daug info, ypatingai didelis aciu Palominai, manau tavo informacija ir patirtis tikrai daug ka ant teisingo kelio uzvede 4u.gif
Dabar i tema- atsiprasau jei buvo ir kazkur praziopsojau, bet ar galima kokiu nors budu, ir kokiu, pasidaryti istrauka is alijosiaus g.gif ?
Atsakyti
user posted image
Parodysiu savo kremukąsmile.gif
Sudėtis: damaskinių rožių hidrolatas, vanduo, avokadų aliejus, sezamų aliejus, lazdyno riešutų aliejus, emulsinis vaškas, vit.E, eterinių aliejų kompozicija. Vandens - 70proc, aliejų - 30proc.
Avokadai labai patiko:)

Palomina, norėjau paklaust, ar nilinis sviestmedis irgi turi emulguojančių savybių? be to, jis toks rupus, lyg su kristaliukais, neįsivaizduoju kaip išsitrintų iki visiškai purios konsistencijos. o gal jis visai netinka tokio tipo kremui?
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 01 24, 16:32)
Ziurekit merginos, man dabar vis paskaitinejus kyla klausimu apie maisyma...

Is sviestu issukti kuno sviestuka man gaunasi puikiai. Dabar su kitais reikalais - kada reikia plakti, kada tik maisyti? Kada mikseris praverstu, o kada nereiktu jo kisti? Kada ilgai maisyti, o kada nepermaisyti?

Tarkim su biciu vasku kai gaminausi seniai kremuka, maisiau su mikseriu ir gana ilgai, kol atveso, tai konsistencija buvo nebloga. Dabar apie emulsini ne syki skaiciau, kad nepermaisyti? Kada sustot? Nes man budavo, maisai maisai, tirsteja, ir pliurpt - skystaliukas staiga...

Kas galit trumpai vaizdeli nusviest? biggrin.gif

hmm.. as uzduosiu durna klausima - o kuo skiriasi maisymas nuo plakimo? g.gif
elektrinis maisiklis pravercia man tada kai darau krema su ksantanu, arba tiesiog geli su ksantanu.. visais kitais atvejais man ir su medine mentele viskas puikiai gaunasi..
as tai kazkodel nemanau, kad krema su emulsiniu permaisyt galima (o ypac maisant su mentele/sauksteliu).. kaip tik kuo ilgiau (aisku ne valanda ir ne dvi) ir intensyviau plaki tuo fazes geriau susijungia.. as paskutiniu metu su elektriniu maisikliu maisau kremus tai irgi dar nebuvau permaisius ju lotuliukas.gif
va permaisyti imanoma tik darant krema be emulsikliu..

QUOTE(Shana @ 2011 01 24, 17:14)
ypatingai didelis aciu Palominai, manau tavo informacija ir patirtis tikrai daug ka ant teisingo kelio uzvede 4u.gif

Dabar i tema- atsiprasau jei buvo ir kazkur praziopsojau, bet ar galima kokiu nors budu, ir kokiu, pasidaryti istrauka is alijosiaus g.gif ?

na, ner uz ka blush2.gif

alijosiaus fitoli galima pasidaryti (net AN yra pirkti alijosiaus fitolio), tik kaip ji daryti, tai nezinau.. gal alavijo ekstrakta uzpilti aliejum ir laikyti (??) g.gif abejociau, kad su svieziu alijosium tai butu daroma.. nors kas ten zino biggrin.gif

QUOTE(nuostabumelis @ 2011 01 24, 17:33)
Parodysiu savo kremukąsmile.gif

Palomina, norėjau paklaust, ar nilinis sviestmedis irgi turi emulguojančių savybių? be to, jis toks rupus, lyg su kristaliukais, neįsivaizduoju kaip išsitrintų iki visiškai purios konsistencijos. o gal jis visai netinka tokio tipo kremui?

kaip graziai atrodo wub.gif toks zalias ir dar aplinka zalia thumbup.gif

nezinau zinok kaip ten del nilinio sviestmedzio emulsiniu savybiu.. vakar kai dariau krema, nerizikavau, dejau paprasta sviestmedi..
Atsakyti
Va cia tai super kremukas thumbup.gif Ar veido netepa zaliai ? lotuliukas.gif Spalva nuo avokado ?
Atsakyti