Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

As cia irgi paklausiu del kakavos sviesto , pirkau AN , tai kietas toks . O kaip is jo koki kremuka issukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 23, 23:18)
As cia irgi paklausiu del kakavos sviesto , pirkau AN , tai kietas toks . O kaip is jo koki kremuka issukti?  g.gif

vien is jo tai nesigaus joks kremukas..
o siaip tai ji reiketu istirpinti (vandens vonelej), idet pvz sviestmedzio, skystu alieju ir issukti.. bus tada sviestas kunui.. cia jau pats paprasciausias variantas ir tikrai nesugadinsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 23:20)
vien is jo tai nesigaus joks kremukas..
o siaip tai ji reiketu istirpinti (vandens vonelej), idet pvz sviestmedzio, skystu alieju ir issukti.. bus tada sviestas kunui.. cia jau pats paprasciausias variantas ir tikrai nesugadinsi  biggrin.gif

Aciu, man irgi buvo panasi mintis ji istirpinti. Dar noriu paklausti, o hidrolata deti ?
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 23, 23:25)
Aciu, man irgi buvo panasi mintis ji istirpinti. Dar noriu paklausti, o hidrolata deti ?

o pirma karta ka nors gamini? gal nedek si karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 23:27)
o pirma karta ka nors gamini? gal nedek si karta  biggrin.gif

Mano bandymai buvo su sviestmedzio ir aliejais plius hidrolatas. Neblogai gavosi. Dabar kazko su kakava uzsimaniau ...... Sake, kad "skanus" gaunasi, tik nerandu recepto.
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 23, 23:32)
Mano bandymai buvo su sviestmedzio ir aliejais plius hidrolatas. Neblogai gavosi. Dabar kazko su kakava uzsimaniau ...... Sake, kad "skanus" gaunasi, tik nerandu recepto.

aaa.. na tai gal su biciu vasku gali bandyt pradet zaisti.. Pvz gali pasigaminti, kad ir pagal mane kuno sviesta i kuri ieina ir vandenine dalis ir biciu vaskas ir kakavos sviestas.. cia svarbiausia islaikyti alieju/sviestu ir vandens santyki..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 23:34)
aaa.. na tai gal su biciu vasku gali bandyt pradet zaisti.. Pvz gali pasigaminti, kad ir pagal mane kuno sviesta i kuri ieina ir vandenine dalis ir biciu vaskas ir kakavos sviestas.. cia svarbiausia islaikyti alieju/sviestu ir vandens santyki..

aciu 4u.gif , Palomina, bandysiu ......
Papildyta:
Paziurejau receptuka, o morku vanduo, tai laukiniu morku hidrolatas?
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 23, 23:41)
aciu  4u.gif , Palomina, bandysiu ......
Papildyta:
Paziurejau receptuka, o morku vanduo, tai laukiniu  morku hidrolatas?

taip hidrolatas, bet gali deti kitoki hidrolata arba tiesiog distiliuota vandeni.. tik ziurek derink kvapus biggrin.gif
Atsakyti
vakar pasidariau krema su BTMS 10% alieju gavosi gerai susijunge, o ar jis geras ranku odai? daugiau uzsitepiau ir nusiploviau rankas tai kaip plauku balzamas putojo biski, kazkaip keistai tepasi, o su biciu vasku tai rankos riebios lieka. Koki patartumet pasidaryt kad nebutu labai riebus ir drekintu, gal kas zino ir isbande?
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 01 23, 23:45)
vakar pasidariau krema su BTMS 10% alieju gavosi gerai susijunge, o ar jis geras ranku odai? daugiau uzsitepiau ir nusiploviau rankas tai kaip plauku balzamas putojo biski, kazkaip keistai tepasi, o su biciu vasku tai rankos riebios lieka. Koki patartumet pasidaryt kad nebutu labai riebus ir drekintu, gal kas zino ir isbande?

jei rankoms netinka, tai gali kaip plauku kauke naudoti mirksiukas.gif BTMS emulsiklis yra kondicionuojantis, todel ir yra kaip plauku balzamas kai plauni biggrin.gif

man rankoms tiko visai neblogai kremas, kuri buvau dariusi su emulsiniu vasku is KN.. toks kremas.. paprastai man savos gamybos kremai rankoms buna per riebus, o sis visai neblogas buvo.. susigerdavo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 sausio 2011 - 22:53
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 23:51)
jei rankoms netinka, tai gali kaip plauku kauke naudoti  mirksiukas.gif BTMS emulsiklis yra kondicionuojantis, todel ir yra kaip plauku balzamas kai plauni  biggrin.gif

man rankoms tiko visai neblogai kremas, kuri buvau dariusi su emulsiniu vasku is KN.. toks kremas.. paprastai man savos gamybos kremai rankoms buna per riebus, o sis visai neblogas buvo.. susigerdavo..

kai pirkau informacijoj parasyta kad tinka ir kremams naudoti tai ir pasidariau. Vat neturiu emulsinio vasko tik biciu o su juo tai riebus kremai gaunasi, noreciau pasigaminti 50x50 su vandeniu krema tik kolkas dar nesiseka
gal su biciu vasku kuo lengvesni patartumet koki (kiek galima, nes labai lengvo nesitikiu)
Papildyta:
O gal kas matavot kiek gramu vasko smulkinto ir BTMS telpa i AN oranzini sauksteli 1,8 ml
Atsakyti
kazkaip man tas pieno plakiklis nepatikimai atrodo g.gif
Ar tikrai pakanka jo galios, pvz sviestmeziu al. issukti?
Kaip daznai keiciat elementus?
Atsakyti