Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

pasakykit, jei galite kuo skiriasi E vit. iš KN ar AN, ir iš vaistinės? Ir dar vienas klausimėlis, į ką galiu pakeisti greifruktų sėklų extraktą, nes jo niekur negaunu? Ar rozmarinų CO2 koncervantas ar ne, nes KN morkų kremo recepte įeina tik jis, o greifruktų sėklų extrakto nėra....padekite susigaudyti man tokiai "žaliai", nes labai labai noriu pasigaminti morkų kremuką, o gal kuri jau gaminote?
Atsakyti
katik pasidariau krema be emulsikliu yahoo.gif tiks ir veido (man tai tik per salcius) ir kuno odai..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 22:25)
katik pasidariau krema be emulsikliu  yahoo.gif  tiks ir veido (man tai tik per salcius) ir kuno odai..


thumbup.gif šaunu, kad pavyko..
Patinka man tokie kremai be emulsiklių.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 01 23, 22:24)
pasakykit, jei galite kuo skiriasi E vit. iš KN ar AN, ir iš vaistinės? Ir dar vienas klausimėlis, į ką galiu pakeisti greifruktų sėklų extraktą, nes jo niekur negaunu? Ar rozmarinų CO2 koncervantas ar ne, nes KN morkų kremo recepte įeina tik jis, o greifruktų sėklų extrakto nėra....padekite susigaudyti man tokiai "žaliai", nes labai labai noriu pasigaminti morkų kremuką, o gal kuri jau gaminote?

kuo skiriasi? na tiksliai tai nezinom.. bet gali skirtis kokybe, tiekejais, kaina ir t.t.
greipfrutu seklu ekstrakta galima pakeisti pvz., i rozmarinu CO2 (is KN), ekokonservanta (is AN), naticida (AN, AZ)..
tai jei darysi pagal KN recepta, tai ir laikykis nurodytu ingridientu.. jei ieina rozmarinu CO2 tai ir naudok g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 21:25)
katik pasidariau krema be emulsikliu  yahoo.gif  tiks ir veido (man tai tik per salcius) ir kuno odai..

thumbup.gif , o kuo geriau pakeisti Tucuma sviesta, gal tiktu kokosu g.gif
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2011 01 23, 22:36)
thumbup.gif , o kuo geriau pakeisti Tucuma sviesta, gal tiktu kokosu  g.gif

geriau butu keisti tokiu aliejum ar sviestu, kuris turi emulsiniu savybiu... pvz tamanai tinka.. gal dar kokie nors.. kokosai nelabai tinka pakeitimui.. juos galima det, bet pvz vietoj sezamu bandyti.. na cia jau eksperimentavimas prasideda smile.gif
galima ir nedet visai nei tucumos nei tamanu.. pvz tik sviestmedis ir koks nors bazinis aliejus + vanduo + priedai (EA, konservantas, vit.E).. aisku proporcijos siek tiek gal pakoreguoti reiketu tada.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 sausio 2011 - 21:42
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 21:25)
katik pasidariau krema be emulsikliu  yahoo.gif  tiks ir veido (man tai tik per salcius) ir kuno odai..

koks fainas, primena ka tik isplakta grietinele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 22:25)
katik pasidariau krema be emulsikliu  yahoo.gif  tiks ir veido (man tai tik per salcius) ir kuno odai..

O gal viska procentais surasyt galetumet nes svarstykliu neturiu tai procentais man patogiau. Ir kiek procentu daugiausiai vandens galima deti i toki krema kad susijungtu gerai.
O jis napalieka blizgesio?
Man gautusi kremas is
sviestmedzio al
raudonuju palmiu al
kvieciu gemalu al
ricinos al turiu jei tinka rankom
dar simondsiju al
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 23 sausio 2011 - 21:55
Aciu
As dar tik nesenai pradejau rimciau dometis ir naudoti aliejus. Naudoju bazinius aliejus veido valumui ir vietoje kremo. Neseniai gavau siuntinuka su ea ir sviestais, tai galvoju kad reiktu ka nors paprastesnio pabandyti pasidaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 23, 22:47)
koks fainas, primena ka tik isplakta grietinele wub.gif

dar katik daugiau vandens ipyliau.. ir vel isplakiau.. nu neblogai gavosi sakyciau.. bigsmile.gif o atrodo tikrai kaip plakta grietinele, tik kvapas ne lotuliukas.gif bet ylang ylang + pelargonijos sako, kad afrodiziakas biggrin.gif

QUOTE(kristinkag @ 2011 01 23, 22:50)
O gal viska procentais surasyt galetumet nes svarstykliu neturiu tai procentais man patogiau. Ir kiek procentu daugiausiai vandens galima deti i toki krema kad susijungtu gerai.

na, sunku cia man dabar pasakyti tiksliai tuos procentus, kai viska is akies dariau + dabar dar vandens daugiau ipyliau biggrin.gif siandien as be svarstykliu ir matavimo indu gaminau, nes tingejau viska issitraukti.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 sausio 2011 - 22:03
Koks skanus kremas tau gavosi wub.gif mano mažiau purus, ir vandens tiek daug nedėjau, o tavo kaip pūkas lengvas atrodo thumbup.gif
o kur galima rasti info apie aliejų, sviestų emulsinamąsias savybes? kol kas tik sviestmedį ir tamanus žinau, gal daugiau tokių yra?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 23, 23:11)
Koks skanus kremas tau gavosi  wub.gif mano mažiau purus, ir vandens tiek daug nedėjau, o tavo kaip pūkas lengvas atrodo  thumbup.gif
o kur galima rasti info apie aliejų, sviestų emulsinamąsias savybes? kol kas tik sviestmedį ir tamanus žinau, gal daugiau tokių yra?

tai dar ir tucuma isirasyk i sarasiuka.. siaip tai nezinau kur ieskoti tokios info.. paprastai tokius dalykus turetu rasyti prie alieju/sviestu savybiu..
man tai tikrai labai purus gavosi (net KN kai dariau, nebuvo purus g.gif ), o cia tai purus..
Atsakyti