Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Labai gražu, Palomina, čia tikrai protingas rinkinys wink.gif Gal per kitą savaitę ir daugiau kas į dienos šviesą ištrauks savo turtus.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Man dabar beskaitinejany apie kremus kilo toks klausimas, kaip geriau odai, ar keletas aktyviu komponentu viename, ar geriau po koki viena aktyvu ir mazais kiekiais darytis, kad etapais patyt poveiki... nes dabar galvoju, pasidariau krema su AHA, hialiuronu ir kofermentuQ10, dar eteriniu kazkiek, tai ir nezinau kiekvieno atskirai poveikio. Bet idomu ar kaip greit to poveikio reiktu tiketis...

Dar labai sudomino tie pigmentai lupu balzamams? Idomu ar yra kur LT ju pirkti? Ziuriu AromaZone daug kas apsipirkinejat, ten pigiau gaunasi, ar tiesiog ivairove didesne?

Vakar dar Ermitaze nusipirkau termometra, gal jau dabar geriau gausis kremukai. Nes dar vienas nesigavo. Prporciju neuzsirasiau, bet dariau toki riebu, kunui, kazkaip i grudelius susoko, ar gali buti kad perkaitinau? Ar galejo is vaistines saltalankiu aliejus kazkaip sureaguot? sudetis tu saltalankiu tai tikrai ne simtaprocentine... Aisku, uzsitepi ir susimaiso tie grudeliai, bet vel kazka primaliau.

Reikia dabar kantriai sunaudot visus nesigavusius ir vel bandyt:)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 16:11)
Net idomu pasidare, kokiu ir kiek turtu (alieju, milteliu ir t.t.) prikaupe turit  ax.gif  gal ikelkit foto akims paganyti?  mirksiukas.gif  ax.gif

Kai gausiu paskutinį siuntinuką iš AN, tada ir aš gal pafotografuosiu. Bus pirmas mano krepšiuko pasirodymas SM biggrin.gif

QUOTE(Flos @ 2011 01 23, 16:18)
Svarstyklytės tokios iš ebay. Tokias pat rodos Dominyka buvo iš lietuviškos pardės nusipirkus, bet netiksliai svėrė. Aš savas išbandžiau kelis žiedukus pasvėrus, kurių svorį žinojau, tai tip top parodė smile.gif
Tūriui, tai gal Suvoje geriausia pirkti, bet ten nesu buvusi. Aš patenkinta švirkštu su vamzdeliu iš AZ. Didesniems kiekiams turiu mini taurelę sugraduotą kas 5 ml. O AZ yra lyg ir plastikinių menzūrėlių.

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 16:45)
Na stai.. maniskis krepsys  biggrin.gif

Palomina, šaunuolė! 4u.gif Labai gražus, neperkrautas krepšiukas, viskas ko reikia
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 01 22, 23:45)
Sveiki, turiu klausima
Cia duotos proporcijos:
    * 5% Cire émulsifiante n°3      emulsiklis
    * 30% Huile végétale Sésame  aliejus
    * 64.4% eau                          vanduo
    * 0.6% conservateur Cosgard  konservantas

Jeigu as noriu praturtinti krema kitais priedais, tarkim pantenoliu arba cinku oksidu, man reiketu iskaiciuoti i vandens faze??
siuo metu 64,4%, pvz noreciau ideti priedu po 1,5 %, tai tada is vandens bazes atimu 3 %??vandens 61,4% lieka? Ar kaip??

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 01 23, 16:26)
Dar labai sudomino tie pigmentai lupu balzamams? Idomu ar yra kur LT ju pirkti? Ziuriu AromaZone daug kas apsipirkinejat, ten pigiau gaunasi, ar tiesiog ivairove didesne?


Lt tai tik gyvojikosmetika.lt esu maciusi, o AZ man patinka, kad VISKA vienoj vietoj galima rasti ir pigiau zinoma. Gyvenu anei kaune nei vilniuj tai is atskiru pardziu uz siuntima vel suma nemenka vejam isleista buna.. Kadangi ir neseniai pradejau viska susipirkineti tai si men isleidau apie 200 lt (aisku kad norejosi daugiau, bet sazine reke, kadgana..) ax.gif kita men. vel panasiai iseis, o poto jau tiek tikrai nebus smile.gif
Atsakyti
Šiandien dar kartą bandžiau pasigaminti makiažo valiklį, ir viskas gavosi bigsmile.gif O ar galėjo būti, kad vakar man vaškas plaukiojo atskirai, todėl, kad plakiau, o ne palengva maišiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 01 23, 19:47)
Šiandien dar kartą bandžiau pasigaminti makiažo valiklį, ir viskas gavosi bigsmile.gif O ar galėjo būti, kad vakar man vaškas plaukiojo atskirai, todėl, kad plakiau, o ne palengva maišiau? g.gif

manau, kad temperaturos buvo nevienodos..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 19:53)
manau, kad temperaturos buvo nevienodos..

Aišku 4u.gif

Gal kas turi patarimų, kokiais būdais galima nudažyti burbulus į vonią? Šiandien antrą partiją pasidariau (pagal Palominos receptą), labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 01 23, 20:08)
Aišku 4u.gif

Gal kas turi patarimų, kokiais būdais galima nudažyti burbulus į vonią? Šiandien antrą partiją pasidariau (pagal Palominos receptą), labai patinka thumbup.gif

as siandien irgi dariau biggrin.gif as tai dazau va kokiais budais - kakava, cinamonu, saltalankiu aliejum.. balti irgi kartais gerai atrodo..


dar apie vonios burbulus.. kaledom dovanojau tuos rudus-kakavinius kvepiancius pirpirmete ir baltus-braskinus.. tai jau buvo norinciu paragauti, nes galvojo, kad valgomi lotuliukas.gif vos spejau perspeti, kad cia ne valgomi, o voniai lotuliukas.gif reiks uzrasus visada rasyti - nevalgoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 sausio 2011 - 19:22
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 20:13)
as siandien irgi dariau biggrin.gif as tai dazau va kokiais budais - kakava, cinamonu, saltalankiu aliejum.. balti irgi kartais gerai atrodo..
dar apie vonios burbulus.. kaledom dovanojau tuos  rudus-kakavinius kvepiancius pirpirmete ir baltus-braskinus.. tai jau buvo norinciu paragauti, nes galvojo, kad valgomi  lotuliukas.gif  vos spejau perspeti, kad cia ne valgomi, o voniai  lotuliukas.gif  reiks uzrasus visada rasyti - nevalgoma  biggrin.gif


as dar esu smulkinus dziovintu metu ir melisu, tai ir kvapa duoda ir baltos spalvos urbulai zaismingesni buna smile.gif esu gavus dovanu su trintais kinrozes ziedais. Tiek kad visa tai plaukioja vandeni nekiekvienam gali patikti.. o siaip dar ciberzole is priekoniu rinkinuko sove galvon dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 23, 20:32)
as dar esu smulkinus dziovintu metu ir melisu, tai ir kvapa duoda ir baltos spalvos urbulai zaismingesni buna smile.gif esu gavus dovanu su trintais kinrozes ziedais. Tiek kad visa tai plaukioja vandeni nekiekvienam gali patikti.. o siaip dar ciberzole is priekoniu rinkinuko sove galvon dabar smile.gif

su ciberzole tai man atrodo reikia labai atsargiai, nes ji kiek zinau dazo labai.. tai galima visa oda nusidazyt geltonai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 20:39)
su ciberzole tai man atrodo reikia labai atsargiai, nes ji kiek zinau dazo labai.. tai galima visa oda nusidazyt geltonai  lotuliukas.gif

Taip. pamirsau pridurti, kad nebent labai mazai reiketu naudoti smile.gif
Atsakyti