Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

merginos, man , pradedančiajai, prašau, atsakykit, ekspertės ir naujokės, kurios jau susipirkot 4u.gif
kokį rekomenduojat sąrašiuką darytis?
aš įsivaizduoju taip:
susiperku įrankius: termometrą, indus gamybai, svarstykles.
indelių kremams/lupdažiams/šampūnams turbūt nereik milijonų-juk vienu metu daug negaminsi, reik naudot iškart, juk jie genda.
toliau.
perkuos.
glicerinas.
koncervantas.
ivairūs ea.
ir vat čia man kyla klausimas:
o vat norėjau paklaust:
kaip dėl bazinių/pagrindinių aliejų kiekio??
jei mano oda mišri, ar man reik studijuot tik tuos aliejus, kurie tinka mano odai ir jų daugiau užsipirkt, nes kaip įsivaizduoju yra baziniai aliejai-kuriu pili daugiau, ir yra pridedamieji aliejai-ju dapili, na, po to eina ea-ju ipiuli tik lasus, palyginus.

taigi, darsyk klausimas būtų toks: ar rinkinį aliejų siunčiatės jau žinodamos receptus ką gaminsit ir iš ko gaminsit, kremą, prausiklį, šampūną, ar iš akies viską??
ar rašotės/darotės konspektus?

juk būna taip, ėmėt gamint, jau galvojat, kad viską turit, ir bumt , vieno ingrediento nėr, tai negi laukiat iš naujo, kol atsiųs, ar ieškot pakaitalo, vėl studijuojat kas kur tinka pakeist? atleiskit kad tiek klausimų. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2011 01 23, 01:01)
kokį rekomenduojat sąrašiuką darytis?

Svarstykles pirkis tokias, kur sveria bent 0,1 g, geriau 0,01 g tikslumu, bes sveriant itin mažus kiekius labai reikalingas tikslumas
Būtinai reikia tūrio matavimo kolbelės ar kažko vėlgi mažom gradacijom
Indeliai kas be ko smile.gif
termometro neturiu, nes gaminu su emulsiniu vašku, ir kos kas jokių "šposų' nebuvo
Vaškas - kremukams gaminti, lengviausia dirbti su emulsiniu.
Vandeninei daliai patinkantis/tinkantis hidrolatas, distiliuotas vanduo ar mineralinis vanduo:
Baziniai aliejai - čia jau kaip sakei, didesnio kiekio reikia tų pagrindinių aliejų, ir žinoma, viskas atsiremia į odos tipą, kokiai bus naudojamas gaminys. manau pradžiai užtenka kelių aliejų.
Sviestai - jeigu gaminsi kūno kremą, lūpų balzamą, veidui ne visiems tinka. ypač tavo odai wink.gif
Konservantas - turiu ekokonservantą ir gerai.
Eteriniai aliejai - jau čia receptūros, norai ir t.t.
Ir visi kiti pagerinimai, kurių vis norisi daugiau ir daugiau doh.gif
nežinau kaip kitoms, net man asmeniškai nemažos sumos išeina, kai tik "užeinu" tokių gėrybių krautuvėles (kalbu apie internetines). O norint jau mandresnį kremą pasidaryti , jau visko nemažai reikia.. Na, bet kadangi visko iš karto nesunaudoji, o mažais kiekiais dedi, tai ilgam to turto ir užtenka smile.gif
Atsakyti
Kas del konspektu,tai as turiu knygute,i kuria stengiuosi viska pasizymeti smile.gif labai gerai,kai kazko tvirtai nepameni da,o knygutej tiksliai zinai,kad atrasi rupima klausima.internete tai visur visko prisiskaitai,bet kai kazko prireikia,jau nebepameni ka kur buvai radus biggrin.gif manau konspektai labai geras dalykas smile.gif as dbr i receptus savo juose susirasau,ir po kiekvieno recepto pastabas,ka keisti reiketu,ko maziau,ko daugiau ideti smile.gif ir pagaliau viena kremuka po ilgu bandymu pasidariau idealu savo odai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 23, 01:52)
termometro neturiu, nes gaminu su emulsiniu vašku, ir kos kas jokių "šposų' nebuvo

nežinau kaip kitoms, net man asmeniškai nemažos sumos išeina, kai tik "užeinu" tokių gėrybių krautuvėles (kalbu apie internetines). O norint jau mandresnį kremą pasidaryti , jau visko nemažai reikia.. Na, bet kadangi visko iš karto nesunaudoji, o mažais kiekiais dedi, tai ilgam to turto ir užtenka smile.gif

termometra as turiu, bet kai gaminu kazkaip nesinaudoju biggrin.gif

o kokios tos nemazos sumos? ax.gif blush2.gif as tai kazkaip neisleidziu daug.. aisku, jei pirkciau ko tik uzsigeidziu tai laisvai praleisciau ir 100, ir 200 lt vienu apsipirkimu biggrin.gif bet as pamastau ar man tikrai to reikia, o gal galima kaip nors kitaip issiversti ir t.t. tai tada susimazinu savo pirkiniu krepseli iki minimumo..
kazkaip kai perku tai visada apgalvotai viska..
Atsakyti
aciu visoms. 4u.gif
norejua dar paklaust - kodel vieni receptai rasomi procentais, kiti ml?
ka reisktu toks dalykas: vand faze- 8o proc, o aliej -20proc.
ar tai reiskia, kad galima paversti milititrais viska? t.y. : vanden.faze -o.8ml, o aliej- atitinkamai 0.2ml.
g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 11:48)
o kokios tos nemazos sumos?  ax.gif  blush2.gif 

na, kad ir paskutinį kartą AZ smile.gif keli eteriniai, emulsinis vaškas, btms, tada dha, dar AHA į krepšelį, hidrolatas, rasulo 0,5 kg dar šis bei tas ir susidaro šimtinė smile.gif O pirkau apgalvotai, išsinagrinėjusi norimus eterinius ir žiūrėdama į ateitį. Na, bet artimiausiu laiku tai tik aliejų nebent reikės pirktis. Kitokie poreikiai būtų vienai, tačiau skirtingų dalykų reikia mano, sesės ar mamos brandžiai odai. Tad gal tas mano pasakymas apie nemažas sumas taip ir skamba drinks_cheers.gif Tik dėl savęs tikrai tiek nepirkčiau, išsisukčiau su 2 aliejais, 1-2 hidrolatais, sviestu, na ir kitais dalykais pagal skonį.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 23, 02:52)
Svarstykles pirkis tokias, kur sveria bent 0,1 g, geriau 0,01 g tikslumu, bes sveriant itin mažus kiekius labai reikalingas tikslumas
Būtinai reikia tūrio matavimo kolbelės ar kažko vėlgi mažom gradacijom

nežinau kaip kitoms, net man asmeniškai nemažos sumos išeina, kai tik "užeinu" tokių gėrybių krautuvėles (kalbu apie internetines). O norint jau mandresnį kremą pasidaryti , jau visko nemažai reikia.. Na, bet kadangi visko iš karto nesunaudoji, o mažais kiekiais dedi, tai ilgam to turto ir užtenka smile.gif

Flos, kur pirkai svarstykles ir tūrio indelius? Nes šiandien buvau Senukuose ir dar keliose parduotuvėse, tai svarstyklės po 80-90lt, o indelių išvis neradau...

Kažkaip ir man daug išeina tokiems dalykams, bet kai pagalvoju, kad aną mėn daug išleidau AN, dabar vėl krepšiukas tuoj atkeliaus iš AN, tai jau keli šimtai, nors pagalvojus nieko tokio ir nepirkau. Bet kaip sakė Flos, dabar visko yra namie, tai kitas pirkimas bus tik po kelių mėnesių ir labai minimalus, nes daug išsileidžia kol patį pagrindą susiperki. Kažkada man užtekdavo hidrolato, aliejaus ir sviesto kokio, o dabar kai jau ketinu imtis gamybos, sąrašas vis ilgėja, bet stengiuosi imti tik tai, ką tikrai naudosiu ir ko reikia, o ne viską iš eilės
Atsakyti
As manau,kad pradzioj tikrai susidaro nemaza suma, nes reikia daug ka susipirkt, o veliau juk tik dasiperki ko truksta. As pirmus du pirkimus slaviau viska,kas domino,kas uzkabino pagal aprasymus smile.gif Dabar turesiu ilgam, reiks tik pirkinet ko truks. Aisku,galima daryt ir su mazai ingridientu,bet man asmeniskai norisi daugiau isbandyt smile.gif
Atsakyti
Net idomu pasidare, kokiu ir kiek turtu (alieju, milteliu ir t.t.) prikaupe turit ax.gif gal ikelkit foto akims paganyti? mirksiukas.gif ax.gif

as irgi einu pafotografuoti biggrin.gif bet pas mane tai nedaug yra.. bent jau taip galvoju..
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 23, 14:54)
Flos, kur pirkai svarstykles ir tūrio indelius?

Svarstyklytės tokios iš ebay. Tokias pat rodos Dominyka buvo iš lietuviškos pardės nusipirkus, bet netiksliai svėrė. Aš savas išbandžiau kelis žiedukus pasvėrus, kurių svorį žinojau, tai tip top parodė smile.gif
Tūriui, tai gal Suvoje geriausia pirkti, bet ten nesu buvusi. Aš patenkinta švirkštu su vamzdeliu iš AZ. Didesniems kiekiams turiu mini taurelę sugraduotą kas 5 ml. O AZ yra lyg ir plastikinių menzūrėlių.
Palomina, kaip tik planavau pafotografuoti po paskutinio siuntinuko smile.gif Kitą savaitę bus fotosesija. Įdomu būtų pamatyti ir pačius gaminukus šiuo metu naudojamus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 23 sausio 2011 - 14:21
QUOTE(Palomina @ 2011 01 23, 15:11)
Net idomu pasidare, kokiu ir kiek turtu (alieju, milteliu ir t.t.) prikaupe turit  ax.gif  gal ikelkit foto akims paganyti?  mirksiukas.gif  ax.gif

as irgi einu pafotografuoti  biggrin.gif bet pas mane tai nedaug yra.. bent jau taip galvoju..

Nuojauta kuzda , kad Palomina kiklinasi mirksiukas.gif As tik pradedu savo gamyba ir tai apie 20 vnt. visokios "taros" turiu ax.gif Jauciu Palominos laboratorijoj apie 50 vnt. buteliuku tikrai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na stai.. maniskis krepsys biggrin.gif

1. Rasulo molis (KN), zalias molis (Argital), sezamu aliejus (SP), ricinu aliejus (KN), saltalankiu aliejus (KN), nilinis sviestmedis (AN), kokosu aliejus (SP), yalng ylang vanduo (AN), pipirmeciu vanduo (AN), mastikos vanduo (KN), muilo riesutai, tucuma sviestas (AN), sviestmedis (AN), kakavos sviestas (AN).
user posted image

2. AHA rugstys (AN), hialuronas (AN), vit.E, GSE, ekokonservantas, DHA, auksinis zerutis, BTMS emulsiklis, mimozu vaskas, biciu vaskas, emulsinis vaskas, alavijo ekstraktas, ksantanas, guaras, alantoinas.
user posted image

3. Braskiu ekstraktas ir eteriniai aliejais (matosi pavadinimai.. tai nerasysiu..)
user posted image

QUOTE(Flos @ 2011 01 23, 15:18)
Palomina, kaip tik planavau pafotografuoti po paskutinio siuntinuko smile.gif Kitą savaitę bus fotosesija. Įdomu būtų pamatyti ir pačius gaminukus šiuo metu naudojamus.

bus idomu pamatyti.. nes pas tave jauciu ohoho krepsys biggrin.gif
o apie gaminius.. tai siuo metu naudoju savos gamybos krema, lupu balzama, pomada plaukams, savaiminio idegio pieneli dar atradau kad turiu neisnaudojus.. hm.. g.gif o daugiau.. lyg neturiu.. darau paprastai mazais kiekiais, tai greitai issinaudoja (kaip pvz plauku balzamas)..

QUOTE(darvina @ 2011 01 23, 15:21)
Nuojauta kuzda , kad Palomina kiklinasi  mirksiukas.gif  As tik pradedu savo gamyba ir tai apie 20 vnt.  visokios "taros" turiu  ax.gif  Jauciu Palominos laboratorijoj  apie 50 vnt. buteliuku tikrai bus  mirksiukas.gif

nesikuklinu smile.gif pas mane mazais kiekiais viskas.. o tusciu buteliuku tai nefotografavau, nes daug neturiu, juos specialiai tai retai perku.. dazniausiai naudoju tuos pacius..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 sausio 2011 - 14:53