Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 22, 12:10)
Daug
Taip pat populiari aromantural internetinė parduotuvė (AN), joje kainos mažesnėsnei KN, tačiau produktai taip pat labai kokybiški.

sos 4u.gif o love-eco pasižiūrėjau, tai dar žymiai žymiai pigesni nei AN ir KN. ką daryt? ar tai patikimas tiekėjas???? g.gif g.gif

palomina, ir visos kitos ekspertės.....
4u.gif 4u.gif
o kur jūs laikto tokią gausybę jau pradarytų aliejukų ( ne eterinių)tarkim? argi kišat viską į šaldytuvą? ir tas pačias pagamintas priemones, argi irgi ne vonioj o tik šaldytvue laikot??? tai kur sutelpa viskas???
vat, nusipirkau aš aliejų mišinį riebiai odai iš KN ir laikau vonioj. tai man forumo dalyvė ekspertė viena, paminėjau: geriau nelaikyk tokio aliejaus mišinio vonioj. hm. tai kur jį laikyt?
Atsakyti
Aš ne ekspertė, bet jau turiu visko, tai kasdien nenaudojamus laikau dėžėj spintoj paslėpus, naudojamus aliejus laikau ant tualetinio stalelio, o kremus - vonioje.
O šaldytuve ne kartą minėta, jog aliejų nereik laikyti.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2011 01 22, 19:22)
sos 4u.gif o love-eco pasižiūrėjau, tai dar žymiai žymiai pigesni nei AN ir KN. ką daryt? ar tai patikimas tiekėjas???? g.gif  g.gif

palomina,  ir visos kitos ekspertės.....
  4u.gif  4u.gif
o kur jūs laikto tokią gausybę jau pradarytų aliejukų ( ne eterinių)tarkim? argi kišat viską į šaldytuvą? ir tas pačias pagamintas priemones, argi irgi ne vonioj o tik šaldytvue laikot??? tai kur sutelpa viskas???
vat, nusipirkau aš aliejų mišinį riebiai odai iš KN ir laikau vonioj. tai man forumo dalyvė ekspertė viena, paminėjau: geriau nelaikyk tokio aliejaus mišinio vonioj. hm. tai kur jį laikyt?

Kažkuri forumietė (ar tik ne Bryyla) minėjo, kad kokybė gera ir love-eco, tik nepamenu ką tiksliai pirko doh.gif

Aš aliejus laikau spintelėje, sudėtus į dėžutę smile.gif Kremų į šaldytuvą nereikia dėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 22 sausio 2011 - 18:55
Sveikutes, atsakykite man "zaliai" prasau smile.gif ar galima taukmedzio sviesta sumaisyti su aliejuku (turiu makadamijos riesutu alieju) ir laikyti indelyje ilgesni laika? nes labai nepatogu kiekviena karta pries naudojant maisyti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maria2: 22 sausio 2011 - 19:47
QUOTE(godė @ 2011 01 22, 16:47)
sveikutė iš kur pirkai eco koncervantą ir kokį?

as is aroma natural pirkau smile.gif kas del love-eco,tai ir as si ta is ju turiu.neapsigaukit,kad ten pigiau.as ir galvojau kad pigiau,bet kai atsiunte hidrolata mano,tai pasirodo tik 50ml(as eilini syki visko neissinagrinejau),o aroma natural didesni kiekiai smile.gif kol kas,man pigiausia is aroma natural pirktis viska smile.gif tik love-eco aptarnavimas greitesnis truputi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maria2 @ 2011 01 22, 21:46)
Sveikutes, atsakykite man "zaliai" prasau  smile.gif ar galima taukmedzio sviesta sumaisyti su aliejuku (turiu makadamijos riesutu alieju) ir laikyti indelyje ilgesni laika? nes labai nepatogu kiekviena karta pries naudojant maisyti.  4u.gif

Galima smile.gif Lengviau tepsis sviestmedis ir šiaip bus malonesnės tekstūros, nes jis juk kietas labai
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 22, 17:40)
Aš irgi pasidariau pirmą kremą - kadangi įdėjau per daug tamanų aliejaus ir apelsinų ea, naudosiu jį rankoms, nes veidui per stiprus. Šiaip čia buvo šiokia tokia improvizacija pagal KN receptą lygu-lygu. proporcijų reiktų daugmaž laikytis ten pateiktų ...
Aišku, tokiom profesionalėm kaip Palomina ar Kunigunda toks džiaugsmas gal ir juokingas, bet kai pasidaria pirmą daiktą ir jis puikiausiai pavyksta, tai tikrai  thumbup.gif

pataisysiu siek tiek blush2.gif biggrin.gif pasigaminai ne krema, o tiesiog sviesta.. arba kitaip alieju/sviestu misinuka..
o proporciju kokios nurodytos KN "lygu-lygu" nebutina laikytis jei keiciant sudeti, o jei norima pasigaminti butent toki koks ten KN pateiktas tai tada laikytis..
nei ten mums juokinga nei ka.. smagu gi kai kazkas kazka pasigamina ir dziaugiasi pirmu gaminiu smile.gif


QUOTE(godė @ 2011 01 22, 17:47)
ačiū Tau už gudrias mintis....aš taip noriu išmokti makalioti kremukus  bet kolkas esu tik naujokė schmoll.gif

ner uz ka biggrin.gif ismoksi.. svarbiausia prisiruosti ir pabandyti..

QUOTE(zuzu @ 2011 01 22, 19:22)
palomina,  ir visos kitos ekspertės.....
  4u.gif  4u.gif
o kur jūs laikto tokią gausybę jau pradarytų aliejukų ( ne eterinių)tarkim? argi kišat viską į šaldytuvą? ir tas pačias pagamintas priemones, argi irgi ne vonioj o tik šaldytvue laikot??? tai kur sutelpa viskas???
vat, nusipirkau aš aliejų mišinį riebiai odai iš KN ir laikau vonioj. tai man forumo dalyvė ekspertė viena, paminėjau: geriau nelaikyk tokio aliejaus mišinio vonioj. hm. tai kur jį laikyt?

nelaikau nei saldytuve nei vonioje alieju ir savo gamintu gaminiu.. laikau spinteleje kambaryje..

QUOTE(Maria2 @ 2011 01 22, 20:46)
Sveikutes, atsakykite man "zaliai" prasau  smile.gif ar galima taukmedzio sviesta sumaisyti su aliejuku (turiu makadamijos riesutu alieju) ir laikyti indelyje ilgesni laika? nes labai nepatogu kiekviena karta pries naudojant maisyti.  4u.gif

galima maisyti sviestmedi su aliejais.. konservanto nereikia deti..
Atsakyti
Labas,
Gal kas galėtų patarti kokį galima pagamintą kremą naudoti mergaitei 3 metų, kurios oda be galo sausa ir dar ji alergiška?
Atsakyti
pasakykit, jei galite kuo skiriasi E vit. iš KN ar AN, ir iš vaistinės? Ir dar vienas klausimėlis, į ką galiu pakeisti greifruktų sėklų extraktą, nes jo niekur negaunu? Ar rozmarinų CO2 koncervantas ar ne, nes KN morkų kremo recepte įeina tik jis, o greifruktų sėklų extrakto nėra....padekite susigaudyti man tokiai "žaliai", nes labai labai noriu pasigaminti morkų kremuką, o gal kuri jau gaminote?
Atsakyti
QUOTE(atigila @ 2011 01 22, 21:58)
Labas,
Gal kas galėtų patarti kokį galima pagamintą kremą naudoti mergaitei 3 metų, kurios oda be galo sausa ir dar ji alergiška?


vaikučiams labai tinka sviestmedis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 22, 20:55)
pataisysiu siek tiek  blush2.gif  biggrin.gif  pasigaminai ne krema, o tiesiog sviesta.. arba kitaip alieju/sviestu misinuka..
o proporciju kokios nurodytos KN "lygu-lygu" nebutina laikytis jei keiciant sudeti, o jei norima pasigaminti butent toki koks ten KN pateiktas tai tada laikytis..
nei ten mums juokinga nei ka.. smagu gi kai kazkas kazka pasigamina ir dziaugiasi pirmu gaminiu smile.gif
ner uz ka  biggrin.gif  ismoksi.. svarbiausia prisiruosti ir pabandyti..
nelaikau nei saldytuve nei vonioje alieju ir savo gamintu gaminiu.. laikau spinteleje kambaryje..
galima maisyti sviestmedi su aliejais.. konservanto nereikia deti..

Na taip, be to daikto konsistencija išėjo kaip labai puraus kremo, nes labai ilgai plakiau . Kažkaip negalvojau, kad vien tik iš sviestų ir aliejų galima padaryti tokią konsistenciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 22 sausio 2011 - 22:02
Sveiki, turiu klausima
Cia duotos proporcijos:
* 5% Cire émulsifiante n°3 emulsiklis
* 30% Huile végétale Sésame aliejus
* 64.4% eau vanduo
* 0.6% conservateur Cosgard konservantas

Jeigu as noriu praturtinti krema kitais priedais, tarkim pantenoliu arba cinku oksidu, man reiketu iskaiciuoti i vandens faze??
siuo metu 64,4%, pvz noreciau ideti priedu po 1,5 %, tai tada is vandens bazes atimu 3 %??vandens 61,4% lieka? Ar kaip??
Atsakyti