Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Flos @ 2011 01 07, 23:15)
Oj, Palomina, pamiršau apie skystą emulsiklį atsiliepti, pasidariau paprastą ala kremuką (gavosi kaip Aubrey Organics veido produktų tirštumas). Dėjau ksantanu patirštintą hidrolatinę fazę ir nedaug aliejukų (jojoba ir tamanai). dar pagerinau gintaru ir mother of pearls mini žiupsnukais. Sakei, kad tau sunkokai susiemulsino, o man vos pamaišyti reikėjo, nors dėjau labai nedidelį procentą emulsiklio. Susipyliau į nosies lašiukų bonkutę su pipete, tai labai patogu naudoti. Na bet tikrai jis riebesnis nei mano daryti su emulsiniu vašku. Gal mamos sausai odai jis labiau tiktų smile.gif O va btms mano nauja svajonė, baigės paprastas emulsinis vaškas, laukiu kada atsiras AN btms smile.gif

matai, tu dejai ir ksantano, tai del to tau ir susijunge lengvai mirksiukas.gif as kai dariau tai plakiau alieju, vandeni ir skysta emulsikli.. nei ksantano nei guaro nedejau..
o kokia tu ten sluotele plaki? gal gali foto imesti? nes as plaku paprastai medine mentele, tai atsibosta plakti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 sausio 2011 - 22:29
QUOTE(Palomina @ 2011 01 07, 23:28)
o kokia tu ten sluotele plaki? gal gali foto imesti? nes as plaku paprastai medine mentele, tai atsibosta plakti  biggrin.gif

Va čia ir tolesnėse foto matosi jinai. Tokia mini kaip kiaušiniams plakti biggrin.gif Pirkau toj nepigioj prancūzų int parduotuvelej. Gal nelabai gerai metalinė, bet kremukams sumaišyti aliejinę su skysčiais labai patinka.

O kaip tau tas plaukų balzamas patinka, kur gaminaisi? Ar matosi geri jo naudojimo požymiai? aš tiek planuose turiu numačiusi dalykų.. tik pinigų reikia, o tai vargšė studentė aprūpina ir mamą ir sesę.. doh.gif tuoj duonai neliks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 07 sausio 2011 - 22:38
QUOTE(Flos @ 2011 01 07, 23:37)
Va čia ir tolesnėse foto matosi jinai. Tokia mini kaip kiaušiniams plakti biggrin.gif Pirkau toj nepigioj prancūzų int parduotuvelej. Gal nelabai gerai metalinė, bet kremukams sumaišyti aliejinę su skysčiais labai patinka.

O kaip tau tas plaukų balzamas patinka, kur gaminaisi? Ar matosi geri jo naudojimo požymiai? aš tiek planuose turiu numačiusi dalykų.. tik pinigų reikia, o tai vargšė studentė aprūpina ir mamą ir sesę..  doh.gif tuoj duonai neliks smile.gif

aaa tokia sluotele turiu kazkur ir as.. beje, pirkau LT ir labai nedaug mokejau biggrin.gif

Balzamas patinka, tik kita karta kai darysiu tai gal kiek riebesni pasidarysiu.. Balzamo tada nepasakyciau kad daug isejo, tai man gal tik 5-6 kartams g.gif
O pozymiai.. hmm... na, mano plaukai nereiklus, sveiki, tai man tik siaip palepinimui jis labiau (kad nuo plauku dziovintuvo nesausetu plaukai), mano plaukai nesivelia, tai sito pakomentuot negaliu ar padeda issisukuot plaukus blush2.gif bet sakyciau tas balzamas tikrai nereikliems plaukams..
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Aš su prašymu - gal kuri galėtumėt sumakaluoti tokį miksiuką plaukam tepti:
kokosu aliejus - 1.5 arbatinio sauksto
taukmedzio aliejus - 1.5 arbatinio sauksto
alyvuogiu aliejus - 10 ml
migdolu aliejus - 10 ml
vaskas - 1 arbatinis saukstas
Ylang ylang - 14 lasiuku
???
Būtų gerai Klaipėdoje, bet tiktų su siuntimu ax.gif
Lauksiu AŽ
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 07, 23:47)
aaa tokia sluotele turiu kazkur ir as.. beje, pirkau LT ir labai nedaug mokejau  biggrin.gif

Balzamas patinka, tik kita karta kai darysiu tai gal kiek riebesni pasidarysiu.. Balzamo tada nepasakyciau kad daug isejo, tai man gal tik 5-6 kartams  g.gif
O pozymiai.. hmm... na, mano plaukai nereiklus, sveiki, tai man tik siaip palepinimui jis labiau (kad nuo plauku dziovintuvo nesausetu plaukai), mano plaukai nesivelia, tai sito pakomentuot negaliu ar padeda issisukuot plaukus  blush2.gif  bet sakyciau tas balzamas tikrai nereikliems plaukams..

Tai ir man keli litai tekainavo ji smile.gif
Mano plaukai irgi nereiklūs, bent visos raginės ataugos (plaukai, nagai) pas mane nekelia problemų prižiūrint smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(Palomina @ 2011 01 07, 19:38)
gali siek tiek pakaitinti (istacius i vandens vonele) alieju/sviestu misinuka jei nori..

del kremu nuo salcio nelabai ka zinau  g.gif  gal tiesiog naudok sviestu/alieju misini ir bus ramu  biggrin.gif

ricinu aliejus sausina oda  mirksiukas.gif

taip ir padariau, dabar grazus vientisas alieju misinys thumbup.gif

kazkada zinojau kad kreme nuo salcio turi buti ne maziau nei kazkiek procentu riebalo, bet nepamenu kiek, bet tikrai netoli 100, uztat ir pabijojau vandens pykt, bet bus gerai ir toks alieju misinys, tepasi lengvai, grazios spalvos ir net visai kvepia biggrin.gif pyliau bergamociu ea, man jis su sviestmedzio kvapu visai dera ax.gif

apie ricina supratau, sunaudosiu is vidaus biggrin.gif biggrin.gif

aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suprara: 08 sausio 2011 - 09:23
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 07, 23:05)
Sveikos merginos smile.gif
Aš su prašymu - gal kuri galėtumėt sumakaluoti tokį miksiuką plaukam tepti:
kokosu aliejus - 1.5 arbatinio sauksto
taukmedzio aliejus - 1.5 arbatinio sauksto
alyvuogiu aliejus - 10 ml
migdolu aliejus - 10 ml
vaskas - 1 arbatinis saukstas
Ylang ylang - 14 lasiuku
???
Būtų gerai Klaipėdoje, bet tiktų su siuntimu  ax.gif
Lauksiu AŽ


čia ant išplautų plaukų tepti? galiukus? ar kaip kaukę prieš plovimą? g.gif
kokio vaško reikia - bičių ar BTMS? o vandeninės dalies nereikia?

daug klausimų, nieks čia man neaišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 01 08, 18:53)
čia ant išplautų plaukų tepti? galiukus? ar kaip kaukę prieš plovimą? g.gif
kokio vaško reikia - bičių ar BTMS? o vandeninės dalies nereikia?

daug klausimų, nieks čia man neaišku biggrin.gif

katik dariausi panasu dalykeli.. dejau ne biciu vaska, o btms.. tai laukiu kol sustings biggrin.gif
sia priemone reikia naudot sausiems plaukams, labiau galiukams..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 sausio 2011 - 18:01
Na ka, gaminau pirma savo krema doh.gif pirmas blynas kaip ir turetu buti isejo prisviles lotuliukas.gif , jungesi gana normaliai bet veliau pradejo atsiskirti vanduo doh.gif jauciu vasko mazokai dejau.. dariau su biciu vasku, bijojau jo padauginti doh.gif jauciu reikia pirktis emulsinio vasko ir ksantano, bus lengviau ir kremas gal ne toks riebus bus..
Atsakyti
Sveikos,merginos smile.gif

as ir tyliai paskaitineju jusu temele vis,po truputi perkuosi priemones ax.gif maciau kazkur kazkas klause,ar vaistinese parduodamas greipfruktu seklu ekstraktas netinkamas kaip konservantas?kazi kuo skiriasi spec parduotuvese parduodamas ir vaistinese parduodamas?buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi vis dar domina tas klausimas apie konservantą iš vaistiniu ir dar klausimas, gal ne vietoj ax.gif , per kiek laiko ateina siuntiniai iš AKAMUTI ?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 08, 18:00)
katik dariausi panasu dalykeli.. dejau ne biciu vaska, o btms.. tai laukiu kol sustings  biggrin.gif 
sia priemone reikia naudot sausiems plaukams, labiau galiukams..


tai visai be jokios vandeninės dalies? unsure.gif nes apie BMTS kiek rašo, galima gamint be aliejinės fazės arba su (iki 10 proc. aliejaus), o čia vien aliejai...

labai įdomūs atsiliepimai panaudojus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Placebo.: 09 sausio 2011 - 13:32