Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(godė @ 2011 01 21, 23:14)
sveikutes visos, perskaičiau beveik visas temas ir pasiklydau...vienur rašo tiek emusinio vaško,-kitur tiek, o aš labai labai noriu susisukti pirmaji savo kremuką. parašykite jei kuri galite prašau pati paprasčiausia rezeptuką normalai mišriai veido odai.

Iš anksto jums dekinga...... 000189.gif

taip yra todel, kad emulsiniu vasku ne vienos rusies buna.. vienu reikia daugiau, kitu maziau.. taip pat dar ir nuo kremo recepto priklauso kiek jo deti, nes pvz misriai/riebiai odai geriau maziau deti, o sausai galima ir daugiau.. nors as tai nematau prasmes vasku daug prideti.. taip, suteikia vaskas odai siokio tokio pojucio - pvz minkstumo ar svelnumo ispudi, bet kam tais vaskais apsiklijuoti oda? schmoll.gif ju funkcija yra tik sujungti vandenine ir aliejine dalis, daugiau is ju naudos nelabai yra.. na, galima sakyti, kad apsaugine dar funkcija atlieka, bet ta galima ir kitais budais pasiekti, t.y. i sudeti itraukti koki nors sviesta, kad ir ta pati sviestmedi.. daug geriau odai bus.. geriau jau kremo formule susikurti tokia, kuri tenkintu visus poreikius, o vasko ideti kaip galima maziau..
pavyzdys palyginimui: dviejuose vienodos sudeties kremuose yra tarkim po 35 proc aliejines fazes ir 65 proc vandenines.. skirtumas yra vasko kiekyje.. vienam kreme daugiau, kitam maziau.. vienas is paziuros atrodys riebus, kitas liesesnis.. nors ju sudetys vienodos (isskyrus vasko kieki).. speju, kad sausesne oda turincios rinktusi ta su daugiau vasko, nes joms atrodytu, kad tai geriau tiktu ju odai (mat kremas atrodo riebesnis).. bet is tikruju po to gali skustis, kad kremas nors ir labai riebus, bet oda sauseja vistiek..
juk is paziuros riebu krema galima pagaminti ir tik su 10 proc aliejaus ir 90 proc vandens.. atrodys gi irgi riebiai biggrin.gif tik ar tikrai jau toks geras tas kremas odai bus..

as sakyciau, norint pasidaryti tikrai gera krema, t.y. kuris kazka darytu odai ir t.t., reikia daryti ne tik is alieju ir vandenines dalies, bet deti ir priedu (pvz., alavijo ekstrakto ar gelio, hialurono ar glicerino, visokiu milteliu (pagal poreiki), rugsciu (nebutinai), eteriniu alieju (deti ne del kvapo, o del poveikio) ir t.t.)..

aisku, cia tik mano mintys.. galima ju ir nepaisyti biggrin.gif bet is patirties tai tik tai galiu pasakyti..
Atsakyti
Pilnai sutinku su Palominos nuomone drinks_cheers.gif ir tokia išvadėlė išeina, jog norint pasigaminti gerą kremą reikia susipirkti nemažai gėrybių, ir jų namuose kaupiasi vis daugiau ir daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 22, 13:20)
Pilnai sutinku su Palominos nuomone  drinks_cheers.gif  ir tokia išvadėlė išeina, jog norint pasigaminti gerą kremą reikia susipirkti nemažai gėrybių, ir jų namuose kaupiasi vis daugiau ir daugiau smile.gif

tai jau tikrai biggrin.gif bet jei jau pasiriztama naudoti savos gamybos priemones, tai verta siek tiek investuoti (zinoma, geriau po truputi, o ne is karto viska susipirkti)..

dar prie savo to ilgojo posto pridursiu, kad reikia zinot ko nori is kremo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 22 sausio 2011 - 12:24
Sveikos merginos 4u.gif Kaip ir daugelis as ir susirgau sia liga smile.gif Tik deja galimybiu isigyti norimu ingredientu pvz kremukui pasigaminti nera galimybes!Gal kas apsiimtu pagaminti kremuku,lupu blizgiu ,sampunu...Aisku uz sutartine kaina drinks_cheers.gif Rasykit i AZ 4u.gif Labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2011 01 11, 22:21)
Sveika, su pigmentinėm dėmėm man padėjo kovoti pagal Baudoux pagamintas mišinukas:

bazilikų ae1 ml
salierų ae 2 ml
morkų ae1 ml
erškėtuogių al. 20ml.
nakvišų al 10ml
simodsijų al 50ml.
Rezultatai pasimatė po kokiu trijų savaičių. Sekmes kovojant su tom zarazom smile.gif

Sveikos, esu naujokė kremų gamyboje. smile.gif Kur nurodytus ingredientus galima įsigyti? Ką reiškia ae? smile.gif mirksiukas.gif Būčiau dėkinga už inf.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

pagaliau susiprkau didziaja dali alieju,gavau savo vaskus,konservantus,tad galesiu makaluotis biggrin.gif nepaskaiciau iki galo,kad didziaja dali aliejines dalies,turi sudaryti lengvesnis aliejus,kuris geriau isigeria i oda.tai patobulinau savo viena kremuka imaisius didesne dali abrikosu kauliuku kremo ir tikrai stebuklas ivyko,kad kremas geriau susigeria,ir dbr jau palieka minkstumo ir svelnumo jausma wub.gif

bet dabar mane istiko kita BEDA doh.gif per savo neapdairuma ir tas kruvas lieju,nusipirkau RAFINUOTA vynuogiu kauliuku alieju.Ar jis labai didelis blogis ir negalima naudoti kaip pagrindinio aliejaus kreme?ar tik maistui man ji suvartoti?turiu nemaza kieki ir bijau naudoti,nes prisiskaiciau internete,kad naudojant rafinuotus aliejus,tai sendini oda smile.gif ir supanikavau baisiai,kad teks ispilti ta alieju... unsure.gif o gal netycia kuri zino daugiau ka nors apie vynuogiu kauliuku alieju?buciau labai dekinga,jei pakomentuotumete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 22, 15:57)
Sveikos, esu naujokė kremų gamyboje. smile.gif Kur nurodytus ingredientus galima įsigyti? Ką reiškia ae? smile.gif  mirksiukas.gif Būčiau dėkinga už inf.

Dauguma merginų perka Kvapų namuose (KN), jie turi dvi parduotuves Vilniuje - Šeimyniškių ir Čiurlionio gatvėse, dalimi jų produkcijos prekiauja ir kitos parduotuvės. Plačiau pasiskaityti gali čia čia
Taip pat populiari aromantural internetinė parduotuvė (AN), joje kainos mažesnėsnei KN, tačiau produktai taip pat labai kokybiški. Plačiau pasiskaityti gali čia
Perkam kai ką iš KN, kai ką iš AN, kai ką siunčiamės iš užsienio, priklausomai nuo norų ir poreikių mirksiukas.gif

O ten blogai parašyta - turi būti ne ae, o EA. Tai žodžių eterinis aliejus trumpinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 22, 13:57)
Sveikos, esu naujokė kremų gamyboje. smile.gif Kur nurodytus ingredientus galima įsigyti? Ką reiškia ae? smile.gif  mirksiukas.gif Būčiau dėkinga už inf.
Cia turetu buti EA-eterinis aliejus.

QUOTE(SECREAT @ 2011 01 22, 13:58)
o gal netycia kuri zino daugiau ka nors apie vynuogiu kauliuku alieju?buciau labai dekinga,jei pakomentuotumete  4u.gif

Veidui tai jau nenaudok is toli, maisto kepime gali sunaudoti.
Atsakyti
Labai dekoju,ETAMA 4u.gif salotom tiks.bile nereikes ispilti biggrin.gif
Atsakyti
Dariausi makiažo valiklį (pienelį, pagal Etamos receptą) ir gal kuri galės padėti išsiaiškinti, kodėl jis „susivarškėjo“(liko aliejus ir plaukioja tokie lyg vaško su vandeniu grūdeliai)? Temperatūras matavau, buvo vienodos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 22 sausio 2011 - 16:18
Aš irgi pasidariau pirmą kremą - kadangi įdėjau per daug tamanų aliejaus ir apelsinų ea, naudosiu jį rankoms, nes veidui per stiprus. Šiaip čia buvo šiokia tokia improvizacija pagal KN receptą lygu-lygu. proporcijų reiktų daugmaž laikytis ten pateiktų , tik mano manymu sausai odai galima dėti kiek daugiau sviestmrdžio. Dėjau nilinio sviestmedžio, tamanų aliejaus, avokado aliejaus, simondsijos aliejaus, kokosų aliejaus ir raudonųjų apelsinų ea.Simondsijų aliejus labai svarbus, nes aprūpina odą vaškais, kadangi šiame kreme nenaudojamas nei emulsinis, nei paprastas vaškas. Originaliame lygu - lygu recepte vietoje avokado aliejaus dedama nakvišų, kokoso nededama visai , ir naudojamas kitas eterinis aliejus. Išplakus išėjo labai malonaus apelsinų kvapo purus kremas. Jį daryti labai paprasta, nes nereikia nieko šildyti, maišyti aliejinės ir vandeninės fazės ir jaudintis, kad jos atsisikirs. Be to, šito kremo galiojimas ilgas, jo nereikia laikyti šaldytuve - jis turbūt galioja iki trumpiausiai galiojančio ingrdiento galiojimo pabaigos, tik reikia tepti hidrolatu sudrėkintą veidą- vienu žodžiu pirmu bandymu esu be galo patenkinta. Veidui tokį kremą darysiu šiek tiek kitomis proporcijomis- turbūt visai nedėsiu tamanų , vietoje jo naudosiu makadamijų aliejų ir dėsiu mažiau ea, ir turbūt nedėsiu kokoso. Visus produktus naudojau iš KN, tik kokosų aliejų iš SP. Tai visiems pradedantiesiems tikrai rekomenduoju ką nors panašaus - nereikia temperetūros matuoti termometru, nes viskas daroma šaltu būdu , nereikia rūpintis visais ekokonservantais ir fazių susijungimu, be to nebūtina mililitru tikslumu matuoti aliejų - sviesmedis priduoda purumo, simondsijų al vaškingumo , o visa kita pagal odos poreikius thumbup.gif Aišku, tokiom profesionalėm kaip Palomina ar Kunigunda toks džiaugsmas gal ir juokingas, bet kai pasidaria pirmą daiktą ir jis puikiausiai pavyksta, tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 22 sausio 2011 - 16:45
QUOTE(Palomina @ 2011 01 22, 12:49)
taip yra todel, kad emulsiniu vasku ne vienos rusies buna.. vienu reikia daugiau, kitu maziau.. taip pat dar ir nuo kremo recepto priklauso kiek jo deti, nes pvz misriai/riebiai odai geriau maziau deti, o sausai galima ir daugiau.. nors as tai nematau prasmes vasku daug prideti.. taip, suteikia vaskas odai siokio tokio pojucio - pvz minkstumo ar svelnumo ispudi, bet kam tais vaskais apsiklijuoti oda?  schmoll.gif ju funkcija yra tik sujungti vandenine ir aliejine dalis, daugiau is ju naudos nelabai yra.. na, galima sakyti, kad apsaugine dar funkcija atlieka, bet ta galima ir kitais budais pasiekti, t.y. i sudeti itraukti koki nors sviesta, kad ir ta pati sviestmedi.. daug geriau odai bus.. geriau jau kremo formule susikurti tokia, kuri tenkintu visus poreikius, o vasko ideti kaip galima maziau..
pavyzdys palyginimui: dviejuose vienodos sudeties kremuose yra tarkim po 35 proc aliejines fazes ir 65 proc vandenines.. skirtumas yra vasko kiekyje.. vienam kreme daugiau, kitam maziau.. vienas is paziuros atrodys riebus, kitas liesesnis.. nors ju sudetys vienodos (isskyrus vasko kieki).. speju, kad sausesne oda turincios rinktusi ta su daugiau vasko, nes joms atrodytu, kad tai geriau tiktu ju odai (mat kremas atrodo riebesnis).. bet is tikruju po to gali skustis, kad kremas nors ir labai riebus, bet oda sauseja vistiek..
juk is paziuros riebu krema galima pagaminti ir tik su 10 proc aliejaus ir 90 proc vandens.. atrodys gi irgi riebiai  biggrin.gif  tik ar tikrai jau toks geras tas kremas odai bus..

as sakyciau, norint pasidaryti tikrai gera krema, t.y. kuris kazka darytu odai ir t.t., reikia daryti ne tik is alieju ir vandenines dalies, bet deti ir priedu (pvz., alavijo ekstrakto ar gelio, hialurono ar glicerino, visokiu milteliu (pagal poreiki), rugsciu (nebutinai), eteriniu alieju (deti ne del kvapo, o del poveikio) ir t.t.)..

aisku, cia tik mano mintys.. galima ju ir nepaisyti  biggrin.gif  bet is patirties tai tik tai galiu pasakyti..

ačiū Tau už gudrias mintis....aš taip noriu išmokti makalioti kremukus bet kolkas esu tik naujokė schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(SECREAT @ 2011 01 22, 14:58)
Sveikos smile.gif

pagaliau susiprkau didziaja dali alieju,gavau savo vaskus,konservantus,tad galesiu makaluotis biggrin.gif nepaskaiciau iki galo,kad didziaja dali aliejines dalies,turi sudaryti lengvesnis aliejus,kuris geriau isigeria i oda.tai patobulinau savo viena kremuka imaisius didesne dali abrikosu kauliuku kremo ir tikrai stebuklas ivyko,kad kremas geriau susigeria,ir dbr jau palieka minkstumo ir svelnumo jausma  wub.gif

bet dabar mane istiko kita BEDA  doh.gif  per savo neapdairuma ir tas kruvas lieju,nusipirkau RAFINUOTA vynuogiu kauliuku alieju.Ar jis labai didelis blogis ir negalima naudoti kaip pagrindinio aliejaus kreme?ar tik maistui man ji suvartoti?turiu nemaza kieki ir bijau naudoti,nes prisiskaiciau internete,kad naudojant rafinuotus aliejus,tai sendini oda smile.gif ir supanikavau baisiai,kad teks ispilti ta alieju...  unsure.gif  o gal netycia kuri zino daugiau ka nors apie vynuogiu kauliuku alieju?buciau labai dekinga,jei pakomentuotumete  4u.gif

sveikutė iš kur pirkai eco koncervantą ir kokį?
Atsakyti