Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 20, 23:40)
Etama, gal planuoji pirktis is aroma zone?


Aš taip pat norėčiau prie ko nors prisijungti pirkimui iš Aroma-zone 4u.gif
Atsakyti
Taskuotas_vabalas, o kaip ir su kuo makalavai? turiu pilna bonkute to sviesti, bet kadangi labai kietas, tai pagrinde naudoju tik i arbatas nuo kosulio smile.gif
as makalavau dabar kokosu, abrikosu, alyvuogiu sviesto misinuka - krema kunui, tai riebus, mano sausai odai ziemos metu super wub.gif tik pastebejau, kad nesijaucia kokosu kvapas, kai pastovejo savaite - dvi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 20, 16:49)
su cinku gausi baltas lūpas  biggrin.gif
turi omeny tokią spalvą -
user posted image?
čia maišyta user posted image ir user posted image
Su rožine - blyškumo ne, bet ir ryškumo tai juolabiau, nebent blizgį darytum ir daug jo užvarytum - tada gal.
gal ir yra LT, bet kaina tai bus kelis kartus didesnė  ax.gif , o ir sudėtis gali būti ne tokia graži


Fantastika, kaip gražu... Kur būtų galima rasti tokio blizgio receptą? Matau, kad ši liga ( kuria dar ne taip seniai susirgau) įgaus chronišką eigą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 21, 00:51)
Ateinu paspalvint temos  cool.gif Sumakalavau dideli puoda kuno kremo, su kakavos sviestais, tai ojjj, vos atsilaikiau neparagavus! kvapas toks svelnus, skanus, kaip kakavos su riebia grietinele  essen.gif kojytes kolkas patenkintos smile.gif atrodo gavosi labai riebus, o susigeria puikiai!
user posted image


Gal receptėlį nebūtų sunku įmesti ax.gif ? Mano irgi sausa oda.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 20, 22:19)
Ne jums asmeniskai sitas klausimas buvo taikytas 4u.gif

Ups ne taip suprtau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 21, 10:04)
Taskuotas_vabalas, o kaip ir su kuo makalavai? turiu pilna bonkute to sviesti, bet kadangi labai kietas, tai pagrinde naudoju tik i arbatas nuo kosulio smile.gif

QUOTE(nikofija @ 2011 01 21, 11:09)
Fantastika, kaip gražu... Kur būtų galima rasti tokio blizgio receptą? Matau, kad ši liga ( kuria dar ne taip seniai susirgau) įgaus chronišką eigą   biggrin.gif
Papildyta:
Gal receptėlį nebūtų sunku įmesti  ax.gif ? Mano irgi sausa oda.

tokio blizgesio receptas yra AZ, vienas ar du puslapiai atgal buvo rasyta wink.gif

O mano receptas tai bele ir visiskai is lempos "nusikabintas" ir perdaug negalvotas, bijau, kad dabar pasakius ji garsiai sulauksiu parskrendacio pomidoro cool.gif darytas man ir mamai, delto kiekiai dideli smile.gif dejau 10 nefiltruoto, 15 filtruoto kakavos sviesto, 20 ml. alieju misinio normaliai odai is KN (ten saulegrazu, dygimonu, sezamo ir graikiniu riesutu misinys) ir dar siaip 5 sezamo dapyliau (nzn kodel ne avokado pvz.) 100 vandens, 14 AZ Nr.3 emulsinio, GSE ir Vit. E po 18 lasu viskas. su vasku tai gera istorija gavosi fool.gif nes is pradziu dejau 7 gramus ziuriu gavosi labai skystai, tai pakaitinau ir sliukstelejau dar 7 smile.gif siaip jis labiau skirtas pieneliams kaip supratau, bet tai visiskai ekspermento vedama dariau su juo, kad pamatyt kas per kurijozai gali gautis smile.gif bet ko visiskai nesitikejau, kad kremas patinka mano veido odai, nors tas vaskas lyg ir jauciasi, bet netempia ir nepleiskanoja, bent kolkas:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 21 sausio 2011 - 13:14
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 20, 23:40)
Etama, gal planuoji pirktis is aroma zone?

QUOTE(Stiprioji @ 2011 01 21, 08:38)
Aš taip pat norėčiau prie ko nors prisijungti pirkimui iš Aroma-zone  4u.gif

i blogą tuo klausimu

QUOTE(nikofija @ 2011 01 21, 10:09)
Gal receptėlį nebūtų sunku įmesti  ax.gif ? Mano irgi sausa oda.

http://www.aroma-zon...ma/recettes.asp -ten žemiau jie yra, pagrindas lanolinas arba miroir de sucre, bet man pastarasis nepatinka, nes kartus, su lanolinu, sakė, faini. gal savaitgalį pavandsiu su lanolinu pasidaryti g.gif
Atsakyti
charisma2121, Stiprioji->
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 21, 13:23)
i blogą tuo klausimu

blog'as drinks_cheers.gif

QUOTE(bella272 @ 2011 01 20, 23:51)
Ant pakucio parasyta "emulsinis vaskas" augalines kilmes. Lasinau vitamino E ir GSE. 
Kazi ar tas kremukas kad ir nevykes tinkamas naudoti, pvz kad ir kojom tepti, nes veidukui tai jau nedrysciau.
Tai gali buti kaltas GSE, man su juo taip pat galop preadejo atsiskyrineti aliejai doh.gif
Mano nuomone, nieko cia baisaus. ne vieno gaminio nesu ismetusi-pamaisius tam kartui susijungia, pasitepi ar pan. svarbu, kad nebutu kokiu erzinanciu ingredientu kruvoj, vienoj vietoj, uztat visad pamaisau atsiskyrusi krema, jei EA prideta ar pan. o siaip tai tepkis be galvos sukimo smile.gif
Atsakyti
Kunigunda, nugąsdinai su cinku ir jo duodamu baltumu, nes tolimuose vasaros planuose kaip tik yra lengvas veido kremas su šiek tiek cinko oksido ir titano dioksido apsaugai nuo saulės.
Atsakyti
sveikutes visos, perskaičiau beveik visas temas ir pasiklydau...vienur rašo tiek emusinio vaško,-kitur tiek, o aš labai labai noriu susisukti pirmaji savo kremuką. parašykite jei kuri galite prašau pati paprasčiausia rezeptuką normalai mišriai veido odai.

Iš anksto jums dekinga...... 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 01 21, 22:14)
sveikutes visos, perskaičiau beveik visas temas ir pasiklydau...vienur rašo tiek emusinio vaško,-kitur tiek,

vaško dedu pagal AN rekomendacijas: 3g vaško į 65ml. kremo
AN
paprasčiausias kremas-vanduo (hidrolatas), aliejus ir emulsinis vaškas. aliejų ir hidrolatą pasirink pagal turimus ar norimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 21 sausio 2011 - 22:20
QUOTE(Etama @ 2011 01 21, 23:19)
vaško dedu pagal AN rekomendacijas: 3g vaško į 65ml. kremo
AN
paprasčiausias kremas-vanduo (hidrolatas), aliejus ir emulsinis vaškas. aliejų ir hidrolatą pasirink pagal turimus ar norimus




ačiu dabar aišku, tik niekur nerandu greifruktų sėklų extakto, kur perkate?
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 01 21, 23:44)
ačiu dabar aišku, tik niekur nerandu greifruktų sėklų extakto, kur perkate?

Kai pirkau saviškį, tai pirkau iš AN, bet pakeičiau jį ekokonservantu, nes įtariu, kad dėl GSE kaltės pradėjo aliejinė dalis atsiskirinėti kremuose smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Stiprioji @ 2011 01 21, 08:38)
Aš taip pat norėčiau prie ko nors prisijungti pirkimui iš Aroma-zone  4u.gif

eikit į blogą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 21 sausio 2011 - 23:57