Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(kristinkag @ 2011 01 20, 20:01)
Aciu, bet is ten niekada nesisiunciau

Parasiau asm. zin.

Taip pasigendu senuju AN 50ml. purkstuku hidrolatui, purksdavo stambiai, prisitvirtindavo gerai. dabartiniai, universalus purkstukai nepatinka schmoll.gif
gal zinote, kur dar yra tokiu seno modelio, placiai purskianciu purkstuku? ar is AZ bandete? nesvarbu, 100 ar 200ml., kad tik purkstu platesniu spektru (plauku saknims ypac reikia, taip zymiai patogiau)
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 20, 21:32)
Parasiau asm. zin.

Taip pasigendu senuju AN 50ml. purkstuku hidrolatui, purksdavo stambiai, prisitvirtindavo gerai. dabartiniai, universalus purkstukai nepatinka schmoll.gif
gal zinote, kur dar yra tokiu seno modelio, placiai purskianciu purkstuku? ar is AZ bandete? nesvarbu, 100 ar 200ml., kad tik purkstu platesniu spektru (plauku saknims ypac reikia, taip zymiai patogiau)

Aciu uz informacija bandysiu kada tartis. Nezinau, nes tik antras men. uzsisakineju, tai as zalia dar sioj srity
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 01 20, 21:04)
Aciu uz informacija bandysiu kada tartis. Nezinau, nes tik antras men. uzsisakineju, tai as zalia dar sioj srity

Ne jums asmeniskai sitas klausimas buvo taikytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 01 20, 15:59)
wow wub.gif  koks grozis wub.gif kaip graziai blizga wub.gif  kas cia? lupu blizgesys? jei nepaslaptis kokia jo sudetis?? butu smagu paciai pasigaminti lupu blizgi, nes dazant lupas visdar naudoju chemija, o taip nesinori doh.gif

http://www.aroma-zon...ma/recettes.asp ten zemiau yra ju receptai visokie

QUOTE(Etama @ 2011 01 20, 16:45)
T.y. sviesios, blyskios. perlamutrinis blizgejimas ir rudi/auksiniai atspalviai visiskai netinka/nepatinka schmoll.gif kogero cinko oks. telieka. nesitikiu, aisku, kaip foto tokio efekto isgauti, bet gal nors kiek pasviesins. tik idomu kaip tas pasviesinimas atrodys biggrin.gif dar turiu nemazai lupu balzamo, nera poreikio darytis. nebent pasibandymui maza kieki, kai mikseriuka gausiu smile.gif

dariau krema nuo saules su cinko oksidu -tai galiu pasakyti, kad fui - jis duoda ne matiskuma, o baltuma, negalejau prisiversti jo ant kuno teptis, nes baisus vaizdas.
Paskui ziemop man kilo mintis i ji pudros ideti ir gavosi labai grazios konsistencijos krem-pudra. mano sesuo labai sekmingai ja naudoja, o man nepatinka.tad sakyciau be Zc oksido reiktu ir kokio rusvo pigmento -kitaip, nu tikrai, tas baltumas negrazu schmoll.gif , jokio nude efekto doh.gif tiktu karameles milteliai, nes juos naudoja pudroms gaminti g.gif
Atsakyti
Reikia patarimo ka darau netaip 4u.gif pirmas blynas man gaunasi kazkoks prisviles.
Alieju emiau bendroj sumoj 18ml, hodroliato 25ml, emulsinio vasko 6g, pakatinau ingriedientus kaip reikia, supyliau i aliejine dali su emulsiniu vasku hodroliata. Maisesi graziai, gavosi grazi konsistencija, tik kiek veliau eme kaip cia pasakius tarsi i varske virsti, atsiskyre aliejus. Gal kas galetu pasakyti kur mano klaidos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 01 20, 23:02)
Reikia patarimo ka darau netaip 4u.gif

Koki vaska naudojai? (INCI)
Labai daug idejai pagal mane jo.
Konservantu nelasinai?
Atsakyti
jau radau info smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 20 sausio 2011 - 23:39
kunigunda78,
krema veidui ir as su Zn dariausi, kaip Geisa buvau, o dar kol atsiplove biggrin.gif
matau karameles milt. dar pigesni, reikia imti, makaluosiu su cink. 4u.gif smalsumas uzejo
Atsakyti
Etama, gal planuoji pirktis is aroma zone?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 21, 00:23)
Koki vaska naudojai? (INCI)
Labai daug idejai pagal mane jo.
Konservantu nelasinai?

Ant pakucio parasyta "emulsinis vaskas" augalines kilmes. Lasinau vitamino E ir GSE. Pasirinkau atrodo toki paprasta receptuka, ir dar pagal youtube pateikta bioakademijos pamokele, dariau tiksliai tokiom proporcijom kaip ir ten. Eh kad jau pirmas blynas nepavyko, tai jei jau gadinti tai iki galo smile.gif , dejau ta nepavykusi kremuka i vonele, vel sildziau kol gavosi vientisa grazi mase, o tada ipylaiu dar 25ml irgi voneleje sildyto distiliuoto vandens, ismaisiau lyg ir geresnis vaizdas, bet dar ne tas. Kazi ar tas kremukas kad ir nevykes tinkamas naudoti, pvz kad ir kojom tepti, nes veidukui tai jau nedrysciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bella272: 20 sausio 2011 - 23:53
Ateinu paspalvint temos cool.gif Sumakalavau dideli puoda kuno kremo, su kakavos sviestais, tai ojjj, vos atsilaikiau neparagavus! kvapas toks svelnus, skanus, kaip kakavos su riebia grietinele essen.gif kojytes kolkas patenkintos smile.gif atrodo gavosi labai riebus, o susigeria puikiai!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 21 sausio 2011 - 00:17
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 21, 00:51)
google chrom narsykle, arba googlio vertejas daro nestebuklingus, bet stebuklus wink.gif tikrai nevisos prancuzakalbes.. smile.gif



aham, kaip tik taip ir pasidariau mirksiukas.gif bet vis tiek aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti