Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Sveikutės. Skaičiau skaičiau aš jūsų postus, rinkausi receptus, prisirašiau... Ir pasigaminau pirmuosius kremukus, nors man aliejų -sviestų mixai su ea irgi labai patiko (sakyčiau netgi labiau). Bet kad visos kremukus gaminate, tai ir man magėjo pabandyti.
Ėmiau: argano al. 5 ml,simondsijų al. 5ml, erškėtrožių al 5 ml, sviestmedžio( nilinio) 5 ml, bičių vaško ( dar emulsinio neturiu),rožių vandens apie 30 %, santalo ea 5l, rožių absoliuto 2 l, palmarozų ea 3l. gavosi malonus veidui, tik kiek riebokas, veidas blizga. Bet po kiek laiko pasausinu servetėle ir gerai. Tik vandeninė fazė šiek tiek atsiskyrė kitą dieną. Bet nieko nedariau , tik kažkiek nupyliau ir tepu ax.gif .
Kitą pasigaminau rankoms: bičių vaško( nuo akies smile.gif ), nilinio sviestmedžio, kakavos sviesto, kokosų aliejaus, alyvuogių aliejaus, rožių hidroliato ( apie 30 % ) , bergamočių ea 5 l, levandų ea 5l ,neroli ea 5l, manukos ea 4l . Aliejus dėjau nuo akies.
Šaldytuve sustingo gerai. Rankoms malonus, gerai įsigeria, tik su eteriniais perlenkiau, labai kvapnus gavosi lotuliukas.gif Bet rankoms labai patinka.
Noriu paklausti ar kaip konservantai netinka ea, turintys antivirusinį, antibakterinį poveikį( levandos, kėnių, manukos, gvazdikėlių ...) ?
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 01 19, 19:35)
jei kartojuos, nepykit, tiesiog visas temas skaičiau ir gilinausi tik kaip kremą daryt su emulsiniu vašku, viską apie ksantaną praleisdavau nesigilindama blush2.gif  o dabar žiūriu, kad gal reiktų su ksantanu, nes norisi normalios kremo konsistencijos. taigi, jei daryčiau tarkim 60ml kremo, 30proc aliejų, kiek dėti emulsinio vaško ir kiek ksantano į hidrolatus? kai be ksantano, viskas aišku, kad 3g, o db...  doh.gif  ir ar tada reikia kaitint sutirštintą hidrolatą ar ne? Palomina nekaitina (kiek bloge skaičiau) ax.gif

emulsinio gali sumazinti net per puse.. pvz 1.5 g deti tokiam kiekiui kremo.. o ksantano tai jau nepasakysim kiek tiksliai ideti.. reik ziuret darant, bet nepadauginti reikia, nes paskui bus per tirstas gelis ir jausis lipnumas ant veido..
Atsakyti
belieka sulaukt visų priemonių ir teks bandyt thumbup.gif dabar gailiuosi, kad nesigilinau į postus apie gelių darymą doh.gif maniau, kad gelio tai jau tikrai nedarysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 19, 19:08)
emulsinio gali sumazinti net per puse.. pvz 1.5 g deti tokiam kiekiui kremo.. o ksantano tai jau nepasakysim kiek tiksliai ideti.. reik ziuret darant, bet nepadauginti reikia, nes paskui bus per tirstas gelis ir jausis lipnumas ant veido..


o tai vis tik ta geli reikia kaitinti ar ne ? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
pasigirsiu:
siandien pasigaminau savo treciaji krema bigsmile.gif labai dziaugiuosi, nes gavosi puikiai, o be to labai patinka.
tik noriu pasitikslinti: dedu nemazai pagerinimu, gal but nelabai gerai toki mixa daryti ? g.gif
krema dariau is galvos, svarbiausiai laikiausi 40:60 alieju ir vandens santykio. vasko 5 proc, 65 ml kremo.
dejau emulsinio ir truputi arabiniu jazminaiciu vasko.
alieju dejau nakvisu , moringu, lazdynu, morku fitolio alyvuogiu al, lasiukas saltalankio, mangu sviesto ir murumuru sviesto truputi.
vandens faze: ylnag ylang ir pelargoniju
pagerinimai: q10, zaliosios arbatos hidrogrl ekstraktas, pseudokalogenas.
planuoju ideti ir pepha tight stangrinamaji, hialiuronu rugst.., gal pantenolio
o dar ir ea noreciau ideti, turiu visokiu.
tik ar ne per didele bomba cia pas mane ?
ar vis tik galima taip laisvai interpretuoti bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 01 19, 23:54)
o tai vis tik ta geli reikia kaitinti ar ne  ?  blush2.gif  blush2.gif

as nekaitinu gelio..
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2011 01 20, 00:09)
tik ar ne per didele bomba cia pas mane ?
ar vis tik galima taip laisvai interpretuoti  bigsmile.gif  ax.gif

na tikrai visko daug biggrin.gif po to nezinosi nuo ko isbere jei isbers ar siaip kas negerai bus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 19, 16:15)
Aš juodojo muilo nedidelį gabaliuką ištirpinusi truputyje hidrolato ir vandenyje, įlašinus kelis lašus EA. Tokį grynai skystaliuką padariau, gerokai skystesnis nei skystas muilas ia ir įsipyliau į tokio tipo putas padarantį flakoną. Putos gaunasi labai tirštos, naudoju tiek veidui, tiek kūnui, tiek rankoms plaut smile.gif kokio 60 ml ilgai pakako, labai jau skalsiai naudojasi, dabar vėl naują partiją reikės pasidaryti. Tai tiek ir težaidžiu su tais muilais. Didesnio kiekio neapsimoka iš karto darytis, nes yra galimybė, jog surūgs  doh.gif
user posted image


va geras bigsmile.gif pabezdzioniausiu ir as taip bigsmile.gif
o istirpsta paprastai, paplakus tik , ane ? ar reikia gal vos pasildyti ?
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 01 19, 23:16)
as nekaitinu gelio..
Papildyta:

supratau

na tikrai visko daug  biggrin.gif  po to nezinosi nuo ko isbere jei isbers ar siaip kas negerai bus..  g.gif

nu manes kol kas nebere ir kiti du pries taigaminti. irgi buvo bombiniai lotuliukas.gif
nu tikiuosi nebers, nes kiekviena alieju esu isbandziusi atskirai ant odos. ir ne viena karteli, o visa vasara.
vienintele mano didele beda - smakras blink.gif bet cia jau hormonai arba kt bedos, nes tik vienoj vietoj. o gydyt sako gali nuo moterisku organu arba problemos su skrandziu/virskinimu.
Atsakyti
Aš pirma tryniau su šaukštuku ir vandeniu, kad suskystėtų, o po to jau flakone įpyliau dar vandens ir kračiau. Ir ištirpo biggrin.gif

mano tai žandikaulio sritis pati problematiškiausia. Dabar jau apnyko, užtad tragiškos raudonos dėmės liko doh.gif labai laukiu AHA, bandysiu su jų pagalba kovoti. Beje, kelis kartus pabandžiau patepti vos vos pelargonijų ea ant augančio blogiečio ir prabudau, o jo nė žymės nelikę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 20 sausio 2011 - 00:07
Sveikos

QUOTE(Palomina @ 2011 01 19, 17:05)
neturetu blizgeti veidas.. aisku ziurint kiek to vasko pridesi.. but gerai jei parasytum kiek ir ko dejai kai darei, tai as tada pasakyciau kiek mazdaug galetum prideti..

aciu uz pagalba wub.gif rasau recepteli..

Sezamu al. - 4g
Kokosu al. - 7g
Saltalankiu al. - 5las.
Roziu ziedlapiu fitolis - 25las.
AHA rugsciu - 0.5ml
Distil.vandens 25ml
Emulsinio vasko apie 0.8g
Ksantano - is akies.
Saldziuju apelsinu ea - 4las.
vit.E - 2las.
GSE - 5las.
4u.gif

tiesa, dar norejau paklausti vieno dalyko.. dauguma patyrusiu kremu gamintoju (musu SM) kiek pastebejau savo receptuose nenaudoja kokosu al. g.gif Kuo jis prastas, kad jo nesirenkat? juk apie ji labai gerai raso.. ar cia tik as klaidingai toki vaizda susikuriau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suprara: 20 sausio 2011 - 09:23
QUOTE(suprara @ 2011 01 20, 10:17)
Sveikos
aciu uz pagalba wub.gif rasau recepteli..

Sezamu al. - 4g
Kokosu al. - 7g
Saltalankiu al. - 5las.
Roziu ziedlapiu fitolis - 25las.
AHA rugsciu - 0.5ml
Distil.vandens 25ml
Emulsinio vasko apie 0.8g
Ksantano -  is akies.
Saldziuju apelsinu ea - 4las.
vit.E - 2las.
GSE - 5las.
4u.gif

tiesa, dar norejau paklausti vieno dalyko.. dauguma patyrusiu kremu gamintoju (musu SM) kiek pastebejau savo receptuose nenaudoja kokosu al. g.gif Kuo jis prastas, kad jo nesirenkat? juk apie ji labai gerai raso.. ar cia tik as klaidingai toki vaizda susikuriau g.gif

atrodo, kad emulsinio vasko tai pakankamai.. na gali iki 1 g prideti g.gif arba tiesiog siek tiek tirstesni geli daryti.. Jei oda mirsi i riebuma, tai geriau neapkrauti odos tokiais dalykais siaip ir naudoti siek tiek skystesni krema-geli.. na, cia mano nuomone ir patirtis..

o kas del kokosu.. as juos naudoju kuno kremus darydama.. veidui tai tikrai yra geresniu.. be to daug kam sako kemsa poras kokosas..
Atsakyti
prireikė dar vienos konsultacijos, kuriu kremą savo MB, kurio oda labai jautri, po skutimo mėgsta išbert, oda linkusi į sausumą, taip pat spalva nelygi odos, raudonų dėmelių yra. taigi ingridientus pasirinkau tokius: medetku fitolis, erškėtrožių aliejus, sezamų aliejus, jojobos aliejus, levandų hidrolatas, proporcijas tai apsiskaičiuosi, būtų gerai, kad ingridientus pakomentuotumėt. hidrolatų dar turiu verbenų ir rugiagėlių, o aliejų makadamijos (gal reiktų kurį pasirinktą kremui aliejų pakeisti šitu?), kamelijų, argano. gal bus kokių patarimų naudojant mano turimą turtą? blush2.gif ir kokie EA geriausiai tiktų? kad nesujautrintų odos
Papildyta:
p.s. o kai tarkim į kremą dedant tik vieną hidrolatą, kaip egriau daryt, ar tik jį ir dėt (gaunasi nemaža jo dalis kreme) ar geriau skiest su distiliuotu/mineraliniu vandeniu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 01 20, 12:07)
1. prireikė dar vienos konsultacijos, kuriu kremą savo MB, kurio oda labai jautri, po skutimo mėgsta išbert, oda linkusi į sausumą, taip pat spalva nelygi odos, raudonų dėmelių yra. taigi ingridientus pasirinkau tokius: medetku fitolis, erškėtrožių aliejus, sezamų aliejus, jojobos aliejus, levandų hidrolatas, proporcijas tai apsiskaičiuosi, būtų gerai, kad ingridientus pakomentuotumėt. hidrolatų dar turiu verbenų ir rugiagėlių, o aliejų makadamijos (gal reiktų kurį pasirinktą kremui aliejų pakeisti šitu?), kamelijų, argano. gal bus kokių patarimų naudojant mano turimą turtą? blush2.gif  ir kokie EA geriausiai tiktų? kad nesujautrintų odos
Papildyta:
2.p.s. o kai tarkim į kremą dedant tik vieną hidrolatą, kaip egriau daryt, ar tik jį ir dėt (gaunasi nemaža jo dalis kreme) ar geriau skiest su distiliuotu/mineraliniu vandeniu? 4u.gif

1. medetku fitolio daug nedek, nes megsta sausinti oda.. kiti aliejai tinka.. levandu hidrolatas gerai labai.. o is EA tai irgi dek levandas ar levandinus.. ramina jos oda..
2. na, geriau deti vien tik hidrolata siaip ax.gif

3. siaip tokiai odai, tai tinka dar morkos (fitolis, EA, hidrolatas), saltalankiai.. pati megstu jas naudoti, nes mano oda irgi su kaprizais.. ir tikrai duoda gera efekta odai.. dar labai gerai nakvisu aliejus (ramina oda)..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 20 sausio 2011 - 11:26