Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Etama @ 2011 01 19, 16:56)

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Gal galite priminti kokią medžiagą reikia dėti, jog gautųsi putos? Tarkim kūnui tepti, o ne praustis. Na, kad ir įdegio putas pasigaminti.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 19, 17:00)
Gal galite priminti kokią medžiagą reikia dėti, jog gautųsi putos? Tarkim kūnui tepti, o ne praustis. Na, kad ir įdegio putas pasigaminti.

Del idegio putu kai rasiau, praguglinau nemazai. konkretaus recepto nebuvo, bet siaip, kai dariau makiazo valikli, dejau ksantano. ir i alieju, ne i vandeni berods g.gif tai buvo suputoje, bet sumaisius fazes putu neliko.
panaudojus putas daranti buteliuka, matyt taip ir gautusi, nes prie recepto (valiklio) buvo putu teksturos foto.
tam tikslui ir pirksiu ta buteliuka, bandysiu gamintis makiazo valikli tokiu principu ir savaiminio idegio putas smile.gif

va ir recepta atkapsciau: valiklis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 sausio 2011 - 17:07
QUOTE(laumi @ 2011 01 19, 15:00)
Pasiskaitinejau Palominos bloga - fantastika, likau suzaveta... Neapsakomas grozis ir kiek informacijos 4u.gif  Aciu kad ja daliniesi mirksiukas.gif

faina, kad kas nors skaito biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(suprara @ 2011 01 19, 17:20)
o jei desiu emulsinio vasko daugiau nebus ant odos blizgesio g.gif ar tik biciu vaskas ji palieka?

neturetu blizgeti veidas.. aisku ziurint kiek to vasko pridesi.. but gerai jei parasytum kiek ir ko dejai kai darei, tai as tada pasakyciau kiek mazdaug galetum prideti..

QUOTE(Flos @ 2011 01 19, 18:00)
Gal galite priminti kokią medžiagą reikia dėti, jog gautųsi putos? Tarkim kūnui tepti, o ne praustis. Na, kad ir įdegio putas pasigaminti.

ruosesi Etama tokiu principu savaiminio idegio putas darytis, tik nezinau ar rado ka nors ar ne.. as tai kol kas neisivaizduoju kaip taip padaryti..
Atsakyti
Dėkui, Etama, žinau tą tavo makiažo valiklį, pagal jį esu gaminusis, bet gavosi toks tirštas, tai labai patiko naudoti kaip rankų kremą biggrin.gif išgydė visus nusausėjimus.
Tai su tom putom teliks ekperimentuoti smile.gif

Juste, o tu kokia duombazę turi ar priėjimą prie visų Visatos paslapčių, kad jau guglas taip blogai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 19 sausio 2011 - 17:12
QUOTE(Flos @ 2011 01 19, 17:09)
Dėkui, Etama, žinau tą tavo makiažo valiklį, pagal jį esu gaminusis, bet gavosi toks tirštas, tai labai patiko naudoti kaip rankų kremą biggrin.gif išgydė visus nusausėjimus.
Tai su tom putom teliks ekperimentuoti smile.gif

kaip idomiai, mano tai tokia konsistencija buvo g.gif
user posted image
siaip kiek dariau po to, didinu vandenine dali, kad kuo skystesnis butu. laukiu jau plakiklio griztancio, dabar dar taros uzsisakysiu, tai kai viska turesiu, apsireiksiu ir temoje. paeksperimentuot reiks:)
jei busi pirmesne, irgi bus idomus atsiliepimai, kas ir kaip gavosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 19, 18:14)

Etama, o kaip tau kremas kur vakar (atrodo vakar g.gif ) su ksantanu ir emulsiniu dareisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 sausio 2011 - 17:25
QUOTE(Palomina @ 2011 01 19, 17:25)
Etama, o kaip tau kremas kur vakar (atrodo vakar  g.gif ) su ksantanu ir emulsiniu dareisi?

Didinau vandenine dali, bet vistiek nesigavo labai jau suskystinti geli. siaip fainas atrodo, tik uztepus vos jauciasi lipnumas. bus man prie rusio apsvietimo ksantana berti biggrin.gif
Sutepsiu ir si, pridejau visko, gaila taip numesti. sekanti karta atsargesne busiu, siaip man tas var. visai patinka. tik jau kelinta karta pasimokau, kad ksantano reikia laaaaabai mazai deti. jauciu ji, kaip kad tu vaska biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 sausio 2011 - 17:30
QUOTE(Etama @ 2011 01 19, 18:28)
Didinau vandenine dali, bet vistiek nesigavo labai jau suskystinti geli. siaip fainas atrodo, tik uztepus vos jauciasi lipnumas. bus man prie rusio apsvietimo ksantana berti biggrin.gif
Sutepsiu ir si, pridejau visko, gaila taip numesti. sekanti karta atsargesne busiu, siaip man tas var. visai patinka. tik jau kelinta karta pasimokau, kad ksantano reikia laaaaabai mazai deti. jauciu ji, kaip kad tu vaska biggrin.gif

jo, ksantano tikrai nedaug reikia.. geriausia tai iberti kelis grudelius, palaukti kol isbrinks, tada ziuret ar dar reikia, jei matosi kad reikia, tai vel iberti kelis.. aisku uzima laiko.. bet geriau taip pazaisti..
paskutini kur dariausi krema, tai nejauciu nei lipnumo, nei vasku.. sakyciau tobulas isejo krema-gelis.. kaip tik odai linkusiai i riebuma
Atsakyti
Palomina,
na, dar reikes pasibandyti iv. var. vakaryksti kremuka pabaigus, gal pasidarysiu isvada, kad man geliai veidui visai nepatinka g.gif arba kad padauginu taip atrodo. kazkas ne taip, man su vasku zymiai geriau jauciasi oda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 sausio 2011 - 17:52
QUOTE(laumi @ 2011 01 18, 23:01)
O kitas mano atradimas - vaikams (gal cia tik man atradimas, vistik neturiu dar daug patirties sitoj srity) - kuno sviestas is mango, sviestmedzio ir migdolu alieju (apie 60% mango su sviestmedziu, ir like migdolu). Toks minkstas, kremines konsistencijos gavosi, taip mielai tepesi (labai ilgai sukau). Ir svarbiausiai padejo isgydyt serpetojimus, kazkoks netai alerginis, netai nuo sauso oro odeles serpetojimas buvo atsirades. Labai dziaugiuosi kad issigydem thumbup.gif

AŠ migdolų neturėjau aliejaus, tai simondsijų įpyliau, kažin nebus blogiau g.gif sukau puse valandos. irgi fainas gavosi. bandysim gydyt egzemą cool.gif
mano veidas taip įsialergizavo, nuo natūralių kremukų, kad nebegaliu net sintetinių kremų tepti, o oda taip išsausėjo doh.gif nebegaliu. kuom ją švelniai nuraminti ir sudrėkinti ? g.gif gal kokio jogurto užsitepti ar kefyro ? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2011 01 19, 13:59)
Tikrai puikiai tinka lazdyno riešutų aliejus, o va sviestai nelabai mišriai odai, T zonai gali nepatikti... Kiek draugėms dariau mišriai odai, tai kuo lengvesnius smile.gif Emulsiklis geriau emulsinis vaškas. Aliejų kokį 30 %, bet tada kremas skystesnis gaunasi. Jie nori tirštesnio, tai hidrolatą galima patirštinti ksantanu ir tada kaitinti. Arba... Gali daryti su BTMS emulsikliu smile.gif

jei kartojuos, nepykit, tiesiog visas temas skaičiau ir gilinausi tik kaip kremą daryt su emulsiniu vašku, viską apie ksantaną praleisdavau nesigilindama blush2.gif o dabar žiūriu, kad gal reiktų su ksantanu, nes norisi normalios kremo konsistencijos. taigi, jei daryčiau tarkim 60ml kremo, 30proc aliejų, kiek dėti emulsinio vaško ir kiek ksantano į hidrolatus? kai be ksantano, viskas aišku, kad 3g, o db... doh.gif ir ar tada reikia kaitint sutirštintą hidrolatą ar ne? Palomina nekaitina (kiek bloge skaičiau) ax.gif
Atsakyti