Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

sveikos mergaites 4u.gif
nepykit jei pasikartosiu ,bet gal kuri gali pasakyti kur Kaune nusipirkti stai tokiu aciu 4u.gif
Atsakyti
aš ir pasikartosiu (klausiau šito AN temoj), bet labai nekantrauju išgirst ats 4u.gif ketinu darytis pirmąjį kremuką, būtų gerai, kd kas patyręs šioje srityje, pakomentuotų sudėtį 4u.gif mano oda sakyčiau mišri, žiemą mėgsta pasausėt, o vasarą blizga kai reikalas. iššoka ir koks vienas kitas spuogas, per pms mėgsta smakrą kokį išbert. tai va norėčiau reguliuojančio sebumo gamybą, bet kartu drėkinančio, nesunkaus kremo. aj, dar kad poras biški sutrauktų, nėra jos kažkokios labai didelės, bet truputį sutraukt būtų neblogai, tai ingridietus pasirinkau tokius:
verbenų hidrolatas (neapsisprendžiu ar tik jį dėt ar dar plius levandų hidr)
jojobos aliejus (dabar grynu tepu, visai patinka)
sezamų aliejus

ir aišku aktyvūs ingrd, emulsikliai ir t.t. kokį dar aliejuką būtų naudinga įdėt? turiu: argano, makadamijos, kokosų, kakavos, sviestmedžio, dygminų. ir kokių EA? jų tai turiu daug įvairių
dabar pamasčiau, kad geriau padrėkintų tikrai gal kokio argano ar makadamijų įdėt dar?
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2011 01 19, 10:17)
aš ir pasikartosiu (klausiau šito AN temoj), bet labai nekantrauju išgirst ats 4u.gif  ketinu darytis pirmąjį kremuką, būtų gerai, kd kas  patyręs šioje srityje, pakomentuotų sudėtį 

Pasinagrinėk Palominos su AHA kremo sudėtį, ji gyrėsi, jog labai labai pavyko, aš žadu irgi pagal jį gamintis smile.gif
Be jojobos tinka lazdyno riešutų aliejus. Mano panaši į tavo odą, bet esu dar ieškojimuose, tačiau esmė, jog vandeninės dalies turi būti tikrai daugiau nei aliejinės, jog nesigautų per riebus kremas. na ir bičių vaškas jau nelabai tinka.
bet jeigu gaminsiesi pirmą kremuką, tai pirma pasibandyk paprastą pasidaryti, tarkim rankoms ar kūnui teptis, kad matytum kaip jungiasi ir jeigu nepavyktų nereiktų brangių dalykėlių išmesti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 19 sausio 2011 - 10:21
Laba,

Palomina, reikia tavo pagalbos blush2.gif pasidariau puiku kremuka mano odai jis super tinka thumbup.gif tik man jis skystokas, noreciau tirstesnio. Ka man pakeisti kas jis butu tirstesnis? Jei mazinsiu vandenines dalies tai jis bus riebesnis g.gif gal daugiau ksantano deti? g.gif Dariau is 30proc. aliejines dalies, su emulsiniu vasku ir ksnatanu 4u.gif Labai laukiu tavo komentaro 4u.gif

Beje del to kremo nuo kurio niezejo man veida, issiaiskinau kad taip buvo nuo alavijo gelio blink.gif atrodo jis kaip tik tinka jautriai odai, ramina ja, nuima niezejima po ikandimu, nudegimo sauleje ir pan. g.gif ar gali buti, kad as jam alergiska.. siaip as isvis nesu niekam jautri, nepastebejus jokiu alerginiu reakciju.. ar gal koki prasta geli galejau nusipirkti mastau.gif
Atsakyti
Tikrai puikiai tinka lazdyno riešutų aliejus, o va sviestai nelabai mišriai odai, T zonai gali nepatikti... Kiek draugėms dariau mišriai odai, tai kuo lengvesnius smile.gif Emulsiklis geriau emulsinis vaškas. Aliejų kokį 30 %, bet tada kremas skystesnis gaunasi. Jie nori tirštesnio, tai hidrolatą galima patirštinti ksantanu ir tada kaitinti. Arba... Gali daryti su BTMS emulsikliu smile.gif


QUOTE(M_A @ 2011 01 19, 10:17)
aš ir pasikartosiu (klausiau šito AN temoj), bet labai nekantrauju išgirst ats 4u.gif  ketinu darytis pirmąjį kremuką, būtų gerai, kd kas  patyręs šioje srityje, pakomentuotų sudėtį  4u.gif  mano oda sakyčiau mišri, žiemą mėgsta  pasausėt, o vasarą blizga kai reikalas. iššoka ir koks vienas kitas spuogas, per pms mėgsta smakrą kokį išbert. tai va norėčiau reguliuojančio sebumo gamybą, bet kartu drėkinančio, nesunkaus kremo. aj, dar kad poras biški sutrauktų, nėra jos kažkokios labai didelės, bet truputį sutraukt būtų neblogai, tai ingridietus pasirinkau tokius:
verbenų hidrolatas (neapsisprendžiu ar tik jį dėt ar dar plius levandų hidr)
jojobos aliejus (dabar grynu tepu, visai patinka)
sezamų aliejus

ir aišku aktyvūs ingrd, emulsikliai ir t.t. kokį dar aliejuką būtų naudinga įdėt? turiu: argano, makadamijos, kokosų, kakavos, sviestmedžio, dygminų. ir kokių EA? jų tai turiu daug įvairių
dabar pamasčiau, kad geriau padrėkintų tikrai gal kokio argano ar makadamijų įdėt dar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 19 sausio 2011 - 13:02
QUOTE(suprara @ 2011 01 19, 13:58)
Laba,

Palomina, reikia tavo pagalbos blush2.gif  pasidariau puiku kremuka mano odai jis super tinka thumbup.gif tik man jis skystokas, noreciau tirstesnio. Ka man pakeisti kas jis butu tirstesnis? Jei mazinsiu vandenines dalies tai jis bus riebesnis g.gif gal daugiau ksantano deti? g.gif Dariau is 30proc. aliejines dalies, su emulsiniu vasku ir ksnatanu 4u.gif  Labai laukiu tavo komentaro 4u.gif

Beje del to kremo nuo kurio niezejo man veida, issiaiskinau kad taip buvo nuo alavijo gelio blink.gif atrodo jis kaip tik tinka jautriai odai, ramina ja, nuima niezejima po ikandimu, nudegimo sauleje ir pan. g.gif  ar gali buti, kad as jam alergiska.. siaip as isvis nesu niekam jautri, nepastebejus jokiu alerginiu reakciju.. ar gal koki prasta geli galejau nusipirkti mastau.gif

tai arba ksantano siek tiek daugiau dek, arba emulsinio (cia jau kai kita karta darysi krema).. vandenine ir aliejine dali palik tokia kokia ir darei.. jei matai kad tinka, tai liuks.. kita karta tik tirstesni pasidarysi..

taip, gali netikti alavijas.. as va veidui negaliu nieko su ramunelem naudoti biggrin.gif
Atsakyti
Pasiskaitinejau Palominos bloga - fantastika, likau suzaveta... Neapsakomas grozis ir kiek informacijos 4u.gif Aciu kad ja daliniesi mirksiukas.gif

Bet va kiek cia pasiskaitinejau, supratau kad gal mano oda nera misri... nors visada taip galvojau. Siaip turiu linkusias kimstis ir dideles poras, pasispuoguoja oda dazniausiai pries menstruacijas, va kol laukiausi ir maitinau - oda buvo ideali, tai matyt cia hormonai. Bet kosmetines priemones man tinka ivairiausios. Ziema man tinka ir su poriebiais aliejais pasitepti, bet ir skystesnis kremukas nesausina... Tarkim molio prausikliai su aliejum man nepatiko, man geriau tik vandenukas ir molis, dar kokio EA. Ir apskritai juodaji afrikini muila labai pamegau veidui prausti. Idomu ar kas bandet is jo pasidaryti koki prausikli? Gal ji kazkaip galima tirpinti vandenyje, ar pasildyti? Nesu muilais domejusis, tai nezinau kame jie tirpsta... lyg ir turetu vandeny? Pirkau ir Skysto pavidalo juodaji moli, bet brangokai sakyciau...
Atsakyti
Aš juodojo muilo nedidelį gabaliuką ištirpinusi truputyje hidrolato ir vandenyje, įlašinus kelis lašus EA. Tokį grynai skystaliuką padariau, gerokai skystesnis nei skystas muilas ia ir įsipyliau į tokio tipo putas padarantį flakoną. Putos gaunasi labai tirštos, naudoju tiek veidui, tiek kūnui, tiek rankoms plaut smile.gif kokio 60 ml ilgai pakako, labai jau skalsiai naudojasi, dabar vėl naują partiją reikės pasidaryti. Tai tiek ir težaidžiu su tais muilais. Didesnio kiekio neapsimoka iš karto darytis, nes yra galimybė, jog surūgs doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 19, 16:15)
įsipyliau į tokio tipo putas padarantį flakoną.

Kur radot pirkt tokių flakonėlių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 19, 13:18)
tai arba ksantano siek tiek daugiau dek, arba emulsinio (cia jau kai kita karta darysi krema).. vandenine ir aliejine dali palik tokia kokia ir darei.. jei matai kad tinka, tai liuks.. kita karta tik tirstesni pasidarysi..

o jei desiu emulsinio vasko daugiau nebus ant odos blizgesio g.gif ar tik biciu vaskas ji palieka?

QUOTE(laumi @ 2011 01 19, 14:00)
Pasiskaitinejau Palominos bloga - fantastika, likau suzaveta... Neapsakomas grozis ir kiek informacijos 4u.gif  Aciu kad ja daliniesi mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 01 19, 17:17)
Kur radot pirkt tokių flakonėlių? smile.gif

Išploviau jį nuo kažkada turėtų plaukų formavimo putų, bet užsienio saituose tikrai esu mačius pirkti. Tik nežinau kur, nes nebuvo aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 19, 16:55)
Išploviau jį nuo kažkada turėtų plaukų formavimo putų, bet užsienio saituose tikrai esu mačius pirkti. Tik nežinau kur, nes nebuvo aktualu smile.gif

A-Z yra smile.gif
Atsakyti