Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

o ka merginos pasiulytumete daryti su silko peptidais. galvoju nusipirkti, o sioje srityje esu dar naujoke smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, reikia patarimo.
Noriu pasigaminti purškiamą dezodorantą. Naudosiu alūno miltelius ir hidrolatą (turiu arbatmedžio ir levandų). Kaip manot kuris labiau tiktų? ir ar naudoti gryną hidrolatą ar vertėtų dar pvz praskiesti distiliuotu vandeniu?

dėkui atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Senokai buvau neskaitinejusi, tia oi kiek uztrukau kol perskaiciau visa tema, bet dabar jau kazkiek atsakymu turiu pati i savo klausima, nors vistiek iki galo neaisku ka dariau netaip...

Zodziu problema eiline - darant krema su emulsiniu atsiskyre vanduo. Dariau toki:

35 ml ylan ylang hidrolato
10 ml simondsiju aliejaus
10 ml migdolu aliejaus
4 ml roziu fitolio migdolu aliejuje
5 ml nubrauktas saukstelis emulsinio vasko (pagal Monikos pastabas AN psl tiek dejau)
0,8 ml hialiurono rugsties (raudonas AN saukstelis nubrauktas, kazkaip man atrodo kad ten +- 1ml telpa, tai kiek maziau dejau...)
0,8 ml kofermento Q10
Kokie 5-6 lasai AHA
0,5 ml GSE
0,5 ml vitamino E
1 l jazminaiciu absoliuto
4 l paciuliu EA
7 l Ylang Ylang EA

Zodziu kai supyliau aliejus su vasku ir vandenuka i viena, maisant lyg ir atrode kad tirsteja viskas, bet kai pradejau deti visus tuos aktyvius komponentus ir kt, viskas gavosi kaip pienelis, ir po nakties vandenukas atsiskyre. Gal galejo taip nutikti, kad kai sudejau aktyvius komponentus, tieisog padaugejo mililitru ir jau tas vasko kiekis buvo per mazas? Bandziau viska pasildyti ir ismaisyti, bet vistiek atsiskyre vanduo. Aisku kai supurtau, viskas susimaiso, gaunasi toks net ne pienelis, o visai pienas, pasitepus malonus, bet norisi ismokt vistik:) O gal GSE kazkaip suveike? Kai visus tuos priedus dejau, kremas pakankami dar siltas buvo, temperaturos nematavau...

Zodziu labai laukiu patarimu...

Ir dar, cia jau kelis komentarus skaiciau, kad kokosu aliejus netinkamas (nelabai tinkamas) veidui, o kodel? As ji tarpais panaudoju, man labai patinka... nors labiausiai tinka migdolu sakyciau...
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 01 17, 22:21)
Kunigunda buvo rašiusi, kad sviestmedį galima išsukti su vandenine dalim be emulsiklio - vand. dalis iki 20 proc. Dariau taip sau, labai neblogai gavosi, žiemai kūnui sueis smile.gif
darvina - parašykit, ar neatsiskirs vanduo vėliau 4u.gif


Vanduo nuo aliejines bazes "neatsoko" , kremas lengvas gavosi toks, bet, kaip rasiau, reeebus doh.gif Bet , girdejau, salcius pranesa, tai tiks mano draugei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 01 18, 16:44)
...

Kokie 5-6 lasai AHA
0,5 ml GSE
.....

Zodziu labai laukiu patarimu...

Ir dar, cia jau kelis komentarus skaiciau, kad kokosu aliejus netinkamas (nelabai tinkamas) veidui, o kodel? As ji tarpais panaudoju, man labai patinka... nors labiausiai tinka migdolu sakyciau...


Man kažkodėl AHA ir GSE kliūna g.gif Pati GSE nenaudoju (naudoju ekokonservanta, rozmarinu CO2), bet vis atkreipiu dėmesį į besiskundžiančias gamintojas, kad GSE skystina gaminius, ir AHA gaėjo parūgštinti..

Man kokosas veidui irgi nieko, ypač čampakų pomada paakiams smile.gif . Aišku, yra ir naudingesnių aliejų būtent veidui.
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 01 18, 16:44)
O gal GSE kazkaip suveike? Kai visus tuos priedus dejau, kremas pakankami dar siltas buvo, temperaturos nematavau...

Ir dar, cia jau kelis komentarus skaiciau, kad kokosu aliejus netinkamas (nelabai tinkamas) veidui, o kodel? As ji tarpais panaudoju, man labai patinka... nors labiausiai tinka migdolu sakyciau...

GSE galejo paskystinti krema, bet vanduo del to neturejo atsiskirti. Vis gi manau buvo nevienodos temperaturos, o tai daug itakos padaro kremui 4u.gif

kokosu alieju laiko labai poras kemsanciu. Bet jei tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal žinote ar norint kremą pakvepinti aromatiniu ekstraktu, reikia prieš tai įdėti kvapo naikintojo? ar tas aromatinis ekstraktas užgoš visus kvapus? dariau kremą su morku hidrolatu, tas kvapas pakankamai stiprus ir man nelabai patinka.
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 18, 18:37)
Vanduo nuo aliejines bazes "neatsoko" , kremas lengvas gavosi  toks, bet, kaip rasiau, reeebus doh.gif Bet , girdejau, salcius pranesa, tai tiks mano draugei  bigsmile.gif

Ačiū, bandysiu ir aš vandeninę dalį padidinti sekantį kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 18, 22:10)
GSE galejo paskystinti krema, bet vanduo del to neturejo atsiskirti. Vis gi manau buvo nevienodos temperaturos, o tai daug itakos padaro kremui  4u.gif

kokosu alieju laiko labai poras kemsanciu. Bet jei tinka ir patinka  smile.gif

Dekui uz atsakymus, kita syki reikes vel bandyt, kazka kitaip gal. O tarkim jei dabar pasildyciau ir ideciau kiek daugiau vasko, nepataisytu reikalo? Ar labiau pagadintu, vistik produktai savybes praranda kaitinami g.gif Naudot man visai nieko ta piena, susiplaku ir tepu... Labiausiai tai svaigstu nuo ylangu. Man jie su paciulem labai dera wub.gif

Del kokosu ir poru kimsimo, net nesusimasciau... Siaip pas mane poros gerokai pakimstos, bet niekad nesuvedziau su kokosu... Siaip dabar labai patenkinta rezultatais, kai veida prausiu is pradziu gabaleliu juodojo afrikinio muilo, ir ant virsaus pasimasazuoju molio sveitikliu (pastaraji syki dariau is vandens, montranamino (ar kaip ten, sunkus labai pavadinimas ax.gif ), braskiu milteliu ir rozmarino pabaigai uzmarinavau, tai visos braskes dingo lotuliukas.gif ). Bet labai graziai pravalo veida.

O kitas mano atradimas - vaikams (gal cia tik man atradimas, vistik neturiu dar daug patirties sitoj srity) - kuno sviestas is mango, sviestmedzio ir migdolu alieju (apie 60% mango su sviestmedziu, ir like migdolu). Toks minkstas, kremines konsistencijos gavosi, taip mielai tepesi (labai ilgai sukau). Ir svarbiausiai padejo isgydyt serpetojimus, kazkoks netai alerginis, netai nuo sauso oro odeles serpetojimas buvo atsirades. Labai dziaugiuosi kad issigydem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 01 18, 22:01)
O kitas mano atradimas - vaikams (gal cia tik man atradimas, vistik neturiu dar daug patirties sitoj srity) - kuno sviestas is mango, sviestmedzio ir migdolu alieju (apie 60% mango su sviestmedziu, ir like migdolu). Toks minkstas, kremines konsistencijos gavosi, taip mielai tepesi (labai ilgai sukau). Ir svarbiausiai padejo isgydyt serpetojimus, kazkoks netai alerginis, netai nuo sauso oro odeles serpetojimas buvo atsirades. Labai dziaugiuosi kad issigydem thumbup.gif


bigsmile.gif Reikės išbandyti gal ir mums padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2011 01 18, 14:41)
galima naudoti ir kitus naturalius drekiklius, pelargoniju hidrolata, marulu alieju. Jie turi savybe pritraukti dregme ir sulaikyti ja ant odos


o kokia gera info ! aciuks.gif
ryt gaminsiu krema, o kaip tik situs du turiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 01 18, 22:01)
Dekui uz atsakymus, kita syki reikes vel bandyt, kazka kitaip gal. O tarkim jei dabar pasildyciau ir ideciau kiek daugiau vasko, nepataisytu reikalo? Ar labiau pagadintu, vistik produktai savybes praranda kaitinami g.gif

Del kokosu ir poru kimsimo, net nesusimasciau...

O kitas mano atradimas - vaikams (gal cia tik man atradimas, vistik neturiu dar daug patirties sitoj srity) - kuno sviestas is mango, sviestmedzio ir migdolu alieju

nera uz ka, kazkas yra bandes is naujo pridet vaska, bet as taip nebedaryciau, nes manau kenkia produkto gerosioms savybems. Geriausia yra is kart gaminant pasildyti iki vienodu temperaturu ir su emulsiniu vasku tikrai turi viskas iseiti

kaukes tikrai padeda poru valymui blush2.gif

vaikui is vis naudoju tik nilini sviestmedi, dingsta visi issausejimai. Bet toks misinukas puikus bigsmile.gif ko vaiku odelems nereikia, tai sudetingu kremu su vaskais ir eteriniais aliejais

QUOTE(bituteba @ 2011 01 18, 23:15)
o kokia gera info !  aciuks.gif
ryt gaminsiu krema, o kaip tik situs du turiu  bigsmile.gif

lauksim pasirodant 4u.gif
Atsakyti