Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Jur&ta @ 2011 01 17, 22:53)
O kaip atrodo tokiems dalykams skirti maiikliai?

as tai laukiu sio:
user posted image
is AZ, psl. cia
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 17, 23:21)
ksantanas + emulsinis v. = super kremas  biggrin.gif 


sita fraze prisiminsiu ir panaudosiu sekanciam gaminiui smile.gif bo pasirodo visiem patinka mano makalioses, o va as kolkas nieko neatrandu.. o ir gaminti vien su vasku jau NEIDOMU biggrin.gif
QUOTE(Etama @ 2011 01 17, 23:39)
l. laukiu savo maisiklio bigsmile.gif  taip atsibodo malti su tuo sauksteliu doh.gif

sakiau parasysiu kai bus reikalas- o jis jau atsirado.. mano plakiklis laukia remonto, tiksliau ta sluotele, kur kaip baltymams plakti. Vienas geleziukas isleke lauk, reiks pirkt kliju.. unsure.gif bet pati bisk per grubiai suciupinejau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 17, 23:41)
sakiau parasysiu kai bus reikalas- o jis jau atsirado.. mano plakiklis laukia remonto, tiksliau ta sluotele, kur kaip baltymams plakti. Vienas geleziukas isleke lauk, reiks pirkt kliju..  unsure.gif bet pati bisk per grubiai suciupinejau cool.gif

doh.gif as kadangi esu moteris-tankas, tikiuos bent baterijas speti isideti i ji, iki sulauzymo. svelniai elgiantis gal imanoma issaugoti biggrin.gif
Palomina, koki tu maisikli turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 18, 00:45)
doh.gif as kadangi esu moteris-tankas, tikiuos bent baterijas speti isideti i ji, iki sulauzymo. svelniai elgiantis gal imanoma issaugoti biggrin.gif
Palomina, koki tu maisikli turi? mirksiukas.gif


is AZ zadu imt rinkini viena (nes perpus pigiau iseina nei perkantis atskirus ingridientus) ten bus rankinis plaktuvelis-atsargai biggrin.gif

tiksliau ketinau imti, NES reikia stipriai sekti kainas, kai preke patenka i krepseli daznai kaina pasikeicia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 18 sausio 2011 - 00:18
dar daugiau maišiklių įdėkit, tai ims ir mano rankos pačios be mano žinios nusipirks doh.gif jau kelis kartus kai tik pasisuko kalba apie maišiklius save buvau nuraminus, kad man jo NEREIKIA... dabar vėl.. blink.gif
jau geriau kokią stebuklingą sudedamąją dalį nusipirkt..
na ir tuo pačiu papasakosiu apie naują išbandytą derinuką, kurį jo savininkė visai pagyrė. Jau (atleiskit nebepamenu kurios) minėtą kaip tinkamą sausai odai ksantanu sutirštintą ir skystu emulsikliu. Gelį padariau jau tokį tirštoką, tada pyliau aliejų dalį ir įlašinau po truputi skysto KN emulsiklio. Na ir žinoma visokie pegerinimai, konservantas. Ankstesni mano kremai po kurio laiko mamai panaudojus būdavo išbrokinti, nes vis kas neįtikdavo. Apie šį pasakė: "žinai, tas geltonas kremas visai patiko biggrin.gif " O man neprigijo gaminiai su skystu emulsikliu. Gal kūnui kažką reikės pasidaryt.
Konsistencija maždaug tokia gavosi user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 17 sausio 2011 - 23:59
QUOTE(Flos @ 2011 01 18, 00:49)
dar daugiau maišiklių įdėkit, tai ims ir mano rankos pačios be mano žinios nusipirks  doh.gif  jau kelis kartus kai tik pasisuko kalba apie maišiklius save buvau nuraminus, kad man jo NEREIKIA... dabar vėl..  blink.gif
jau geriau kokią stebuklingą sudedamąją dalį nusipirkt..

ipilsiu zibalo i ugni.. bet tai koks malonumas su juo darbuotis ir rezulttas saldesnis rolleyes.gif
Papildyta:
o del tu stebuklingesniu sudedamuju daliu glicerina ir hialurona galima kartu vienoj priemonej naudoti? kad ir mazesniais kiekiais nei rekomenduojama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 18, 00:57)
ipilsiu zibalo i ugni.. bet tai koks malonumas su juo darbuotis ir rezulttas saldesnis  rolleyes.gif
Papildyta:
o del tu stebuklingesniu sudedamuju daliu glicerina ir hialurona galima kartu vienoj priemonej naudoti? kad ir mazesniais kiekiais nei rekomenduojama?  g.gif

Aš manau, jog gausis jau sviestas sviestuotas :/ kam tas glicerinas, kai hialiuronas toks gėris smile.gif
O va plaktuvėlį turiu tokį kur pieno putą plakti, mačiau ir AZ tokius siūlo, bet,kad batarkės nenusiperku doh.gif būna, ir kad sėdžiu namie tamsoj, nes pamirštu perdegus lemputėms naujų nusipirkt..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 18, 01:02)
Aš manau, jog gausis jau sviestas sviestuotas :/ kam tas glicerinas, kai hialiuronas toks gėris smile.gif
O va plaktuvėlį turiu tokį kur pieno putą plakti, mačiau ir AZ tokius siūlo, bet,kad batarkės nenusiperku  doh.gif būna, ir kad sėdžiu namie tamsoj, nes pamirštu perdegus lemputėms naujų nusipirkt..

aj cia tada rimta, jei mes galim ikalbet, kad naujas plaktuvelis reikalingesnis, nei batareikes senajam biggrin.gif 4u.gif beja tas kur etama ikele ir be batareiku pardavinejamas.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 01 18, 01:08)
biggrin.gif  4u.gif beja tas kur etama ikele ir be batareiku pardavinejamas..  hihihi.gif

kas blogiausia, aš jo net nesu išbandžiusi, o batarkes užtektu pas tėvus būnant prisimint pasiimt smile.gif
Čia biški link temos: kas esat išbandę AN šaltalankių aliejų, ar jis irgi labai kokybiškas lyginant su KN?
Atsakyti
Sveiki, gal galite ideti kokia nuoroda - ko reikia norint pasigaminti sampuna riebiems plaukams - gal kas esate gaminesi?
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Aš čia biški ne i temą. Gal kas galetu mane pakonsultuoti dėl apmokėjimo AZ.
Susidėjau viska i krepšelį, viskas kaip ir ok, gavau i el paštą duomenis banko, ties tuom ir pasimeciau. Ar darant pavedima nepaskaiciuos kaip tarptautinio. Bučiau dėkinga jei kas padėtu ir paaiškintu 4u.gif
Radus sia temute taip uzsinorejau ir as visko ismokti smile.gif
Atsakyti
O aš neatsidžiaugiu savo paskutiniuoju kremu wub.gif Veidukui labai tinka. O vieną iš anksčiau darytų tepu rankoms ir irgi labai tinka. Tik riebus, tai rankos tokios riebios, ale nakčiai labai labai mielas thumbup.gif
Atsakyti