Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Salciai, gaila, baigesi , nes mano tokie riebus kremai butu pats tas biggrin.gif As cia dar del hidrolato ( gal ir ne i tema) noriu paklausti . Mano oda jautri, kuperozine , vietoj toniko pradejau naudoti rugegeliu ir ramuneliu hidrolatus, tai kazkaip "traukia" veida ...... Gal koki kita pabandyti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 17, 21:36)
Salciai, gaila,  baigesi , nes mano tokie riebus kremai butu pats tas  biggrin.gif As cia dar del hidrolato ( gal ir ne i tema) noriu paklausti . Mano oda jautri, kuperozine , vietoj toniko pradejau naudoti rugegeliu ir ramuneliu hidrolatus, tai kazkaip "traukia" veida ...... Gal koki kita pabandyti ? g.gif

rugiageliu neturetu traukti, man bent jau labai malonus ant veido buvo g.gif ramuneliu-pilnai tikiu kad traukia, pasausina jis. nelabai man patiko. slamucio hidrolata ismegink, kvapas kiekvienai skirtingai, kai kurios labai peikia, as, ziuriu jau pripratau. labai patinka pojutis po jo smile.gif mano oda irgi vietomis pazeista kuperozes
Papildyta:
as tai jau prisidirbau biggrin.gif sedziu pusiau tamsoje, nes sergu, akys l. bijo sviesos. ksantano per daug i hidrolatus priberiau netycia, snargliai gavosi. darau krema, tai vistiek bandysiu jungti su siek tiek vasko. turetu buti normaliai bendram rezultate.
viskas is neturejimo ka veikt, dar su temperatura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 17, 23:08)
as tai jau prisidirbau biggrin.gif sedziu pusiau tamsoje, nes sergu, akys l. bijo sviesos. ksantano per daug i hidrolatus priberiau netycia, snargliai gavosi. darau krema, tai vistiek bandysiu jungti su siek tiek vasko. turetu buti normaliai bendram rezultate.
viskas is neturejimo ka veikt, dar su temperatura doh.gif

ksantanas + emulsinis v. = super kremas biggrin.gif mano paskutinis kremas nerealus gavosi.. savaitgali dariau, tai proporcijas atitaikiau pagaliau tokias, kur mano odai jau nei per riebu, nei per lengva, nei per tirsta, nei per skysta.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 17, 22:21)
ksantanas + emulsinis v. = super kremas  biggrin.gif  mano paskutinis kremas nerealus gavosi.. savaitgali dariau, tai proporcijas atitaikiau pagaliau tokias, kur mano odai jau nei per riebu, nei per lengva, nei per tirsta, nei per skysta..  thumbup.gif

dariau jau ir as su ksantanu, tik vasko jauciu per daug vistiek idejau anasyk, tai dabar desiu ~2% vasko. kadangi gelis gavosi kaip rimtas kisielius... biggrin.gif tikiuosi viskas atsisvers tarpusavy.
gavau dovanu is tokios geros tetos flirt.gif ekokonservanto, tai dabar jau zaisiu cool.gif iki siol GSE naudojau. i ~23ml. produkto, kiek lasu detum? kadangi ilgokai juo naudojiesi, jau turetum buti atkalus ranka 4u.gif su svirkstu nepritrauksiu 0.2ml. biggrin.gif o daugiau nezinau kaip mazdaug isivaizduoti panasu kieki g.gif
dejau ir milteliu, tai but gerai apie 1% konserv. deti manau, apsidraudimui.
Tiesa, kaip su kaitinimu tokio kremuko? pvz. mano emulsiklis pagal AZ rekomendacijas emulsionuoja prie 70 laipsniu tik kazkur doh.gif o ksantano gelio negalima kaitinti daugaiu nei 40l., tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 17, 23:31)
dariau jau ir as su ksantanu, tik vasko jauciu per daug vistiek idejau anasyk, tai dabar desiu ~2% vasko. kadangi gelis gavosi kaip rimtas kisielius... biggrin.gif tikiuosi viskas atsisvers tarpusavy.
gavau dovanu is tokios geros tetos flirt.gif ekokonservanto, tai dabar jau zaisiu  cool.gif iki siol GSE naudojau. i ~23ml. produkto, kiek lasu detum? kadangi ilgokai juo naudojiesi, jau turetum buti atkalus ranka 4u.gif su svirkstu nepritrauksiu 0.2ml. biggrin.gif o daugiau nezinau kaip mazdaug isivaizduoti panasu kieki g.gif
dejau ir milteliu, tai but gerai apie 1% konserv. deti manau, apsidraudimui.
Tiesa, kaip su kaitinimu tokio kremuko? pvz. mano emulsiklis pagal AZ rekomendacijas emulsionuoja prie 70 laipsniu tik kazkur doh.gif o ksantano gelio negalima kaitinti daugaiu nei 40l., tiesa?

dek 5 lasus ekokonservanto..
nekaitinu as vandenines fazes kai su ksantanu darau.. aliejus su emulsiniu vasku islydau, siek tiek palaukiu kol praves (neilgai), tada geli dedu i aliejine faze ir su elektriniu maisikliu maisau..viskas labai gerai susijungia.. maniskis emulsinis is AN..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 17 sausio 2011 - 22:36
QUOTE(Palomina @ 2011 01 17, 22:36)
dek 5 lasus ekokonservanto..
nekaitinu as vandenines fazes kai su ksantanu darau.. aliejus su emulsiniu vasku islydau, siek tiek palaukiu kol praves (neilgai), tada geli dedu i aliejine faze ir su elektriniu maisikliu maisau..viskas labai gerai susijungia.. maniskis emulsinis is AN..

ok drinks_cheers.gif
o maniskis AZ nr. 1 pagal INCI, jis kiek kitoks pagal savybes g.gif ryt ryte ziuresiu, siandien jau nebevirsiu, tik susimakalavau viska. jauciu pirmas toks sakar makar kremas biggrin.gif
l. laukiu savo maisiklio bigsmile.gif taip atsibodo malti su tuo sauksteliu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

dariausi kremuka:
7g biciu vasko,15g kokosu al.,15g sviestmedzio al,25ml migdolu al,8ml avokadu al.,5ml argano al,20ml roziu ir levandu hidrolato,8lasai benzoino dervos absoliuto.
rankom kremukas labai patiko,o va veida pasitepus ryte,o vakare ziuriu kad oda atsilupineja vienoje vietoje.pas mane atopinis dermatitas,tai galvojau kremukas su vasku,galbut bus siokia tokia apsauga darbo metu,kai kontaktuoju su chemikalais ir dulkemis.pries pradedant naudoti aliejukus,tai oda siaubingai luposi,su aliejukais susitvarke.pirmas mano pasigamintas kremukas tiko,patiko.jis toks lengvesnis truputi.o va po sio,tai vel oda pradejo luptis.galvoju kas cia galetu netikti g.gif kai labai didelio skirtumo nera tarp anu kremu.tik tuo kad i viena biciu vaskas ieina,o i kita emulsinis vaskas... unsure.gif negi galetu buti del to? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 17, 20:39)
ok drinks_cheers.gif
o maniskis AZ nr. 1 pagal INCI, jis kiek kitoks pagal savybes g.gif ryt ryte ziuresiu, siandien jau nebevirsiu, tik susimakalavau viska. jauciu pirmas toks sakar makar kremas biggrin.gif
l. laukiu savo maisiklio bigsmile.gif  taip atsibodo malti su tuo sauksteliu doh.gif

O kaip atrodo tokiems dalykams skirti maiikliai?
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 01 17, 23:51)
Sveikutes  4u.gif

dariausi kremuka:
7g biciu vasko,15g kokosu al.,15g sviestmedzio al,25ml migdolu al,8ml avokadu al.,5ml argano al,20ml roziu ir levandu hidrolato,8lasai benzoino dervos absoliuto.
rankom kremukas labai patiko,o va veida pasitepus ryte,o vakare ziuriu kad oda atsilupineja vienoje vietoje.pas mane atopinis dermatitas,tai galvojau kremukas su vasku,galbut bus siokia tokia apsauga darbo metu,kai kontaktuoju su chemikalais ir dulkemis.pries pradedant naudoti aliejukus,tai oda siaubingai luposi,su aliejukais susitvarke.pirmas mano pasigamintas kremukas tiko,patiko.jis toks lengvesnis truputi.o va po sio,tai vel oda pradejo luptis.galvoju kas cia galetu netikti  g.gif  kai labai didelio skirtumo nera tarp anu kremu.tik tuo kad i viena biciu vaskas ieina,o i kita emulsinis vaskas...  unsure.gif negi galetu buti del to?  g.gif

tai negi ankstesni krema kai darei lygiai tokios pat proporcijos buvo? dabar kaip suskaiciuoju tai 70 ml aliejaus + 20 ml vandens + 7 g biciu vasko.. beje, as deciau vasko maziau.. kai dariau tokiu santykiu, tai vasko dejau tik 4 gramus.. kam ta oda apkrauti vaskais..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 17, 22:56)
tai negi ankstesni krema kai darei lygiai tokios pat proporcijos buvo? dabar kaip suskaiciuoju tai 70 ml aliejaus + 20 ml vandens + 7 g biciu vasko.. beje, as deciau vasko maziau.. kai dariau tokiu santykiu, tai vasko dejau tik 4 gramus.. kam ta oda apkrauti vaskais..

anam kremuky,vis tik vandenines fazes daugiau,dbr kaip paziurejau.proporcijos buvo truputi mazesnes,bet galvojau i tris indukus reikia kremuko padaryti,tai padidinau siek tiek visko.aisku su vasku jauciu persistengiau doh.gif per drasiai matyt pasielgiau as tiksliai neapskaiciavus visu proporciju...sakiau reikes meginti dbr tik is keliu alieju ir hidrolatu darytis kremukus ir stebeti kas tinka,o kas netinka mano odai.kad geriau drekintu,gal reikejo vis tik i ta mano biciu vasko kremuka hidrolatu daugiau ipilti?
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 01 18, 00:06)
anam kremuky,vis tik vandenines fazes daugiau,dbr kaip paziurejau.proporcijos buvo truputi mazesnes,bet galvojau i tris indukus reikia kremuko padaryti,tai padidinau siek tiek visko.aisku su vasku jauciu persistengiau  doh.gif per drasiai matyt pasielgiau as tiksliai neapskaiciavus visu proporciju...sakiau reikes meginti dbr tik is keliu alieju ir hidrolatu darytis kremukus ir stebeti kas tinka,o kas netinka mano odai.kad geriau drekintu,gal reikejo vis tik i ta mano biciu vasko kremuka hidrolatu daugiau ipilti?

na matai, pirmam kreme buvo vandens daugiau, tai ir drekino geriau.. sis kremas yra labiau maitinantis..
su biciu vasku tai gali ir daugiau vandens pilti, bet ne daugiau nei 40 proc.. bet jau vasko kieki tai is akies negerai deti biggrin.gif per mazai idesi, nesusijungs nieks, per daug idesi, tai bus "kietas" kremas, be to tik aplipinsi oda vasku ir tiek.. as tai nemegstu vasko jausmo ant veido biggrin.gif todel vis stengiuosi kuo maziau, kad vasku butu..
si krema darei rankoms, tai ir naudok joms, arba kunui sutepk, o veidui tai jau ka nors geriau susimaisyk, nes matai, kad nelabai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 17, 23:12)
na matai, pirmam kreme buvo vandens daugiau, tai ir drekino geriau.. sis kremas yra labiau maitinantis..
su biciu vasku tai gali ir daugiau vandens pilti, bet ne daugiau nei 40 proc.. bet jau vasko kieki tai is akies negerai deti  biggrin.gif  per mazai idesi, nesusijungs nieks, per daug idesi, tai bus "kietas" kremas, be to tik aplipinsi oda vasku ir tiek.. as tai nemegstu vasko jausmo ant veido  biggrin.gif  todel vis stengiuosi kuo maziau, kad vasku butu..
si krema darei rankoms, tai ir naudok joms, arba kunui sutepk, o veidui tai jau ka nors geriau susimaisyk, nes matai, kad nelabai tinka  mirksiukas.gif

dekoju,pasizymesiu 4u.gif matai,norejau apsaugos geresnes nuo tu visu chemikalu.prisiskaiciau,kad biciu vaskas plevele palieka,tai galvojau bus gerai,o gavosi snipstas biggrin.gif
Atsakyti