Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

o kiek dedi rugsties pvz i 100 ml krema ?
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2011 01 15, 20:36)
o kiek dedi rugsties pvz i 100 ml krema ?

dejau 1/4 tabletes.. bet as tada kai dariau neturejau su kuo pamatuoti rugstingumo, tai nezinau ar pakankamai, ar per daug, ar per mazai..
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2011 01 15, 20:06)
Tepu vakare ir tiktai tas vietas kur jos matomos. Pakankamai didele koncentracija Visa informacija iš to pusl.

Dėkui smile.gif aš kaip tik beveik tokį patį receptą radau AZ, bet ten tik be bazilikų, o bazilikų kaip tik turėsiu. dabar salierų reiks pirkti ir kažkuo pakeisti nakvišas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos 4u.gif

Narsiau narsiau jusu temeles,po truputi viska susipirkinejau.Siandien pagaliau gavau emulsinio ir biciu vasko.Pasigaminau pirmaji kremuka ir lupu balzama.Labai smagus gaminimo procesas,labai patiko pasigamintos priemones.Su jokiais kremais ir balzamais,tokios minkstos ir svelnios odos nesu turejusi wub.gif Dar ir vyriskis mano tapo bandomuoju triusiu,tai irgi tiko ir patiko abi priemones, tad as apsidziaugsminus iki negalejimo biggrin.gif Tik va dar klausimas man jums del tu konservantu..pastebejau kad deficitas situ dalyku...gal kas zinote kur Kaune jo dar galima butu isigyti?Buciau labai dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
As ir Kaune, ir darau kremukus be konservanto. Laikau saldytuve. Kol kas per menesi laiko kremukas nepasikeite, nei spalva, nei kvapas. Aisku, biski bijau, kad nebutu taip, kad naudoju sugedusi, bet gal taip nenutiks, juk pasikeistu kazkas jame ax.gif g.gif
Is tiesu cia merginos daug pataria ir padeda thumbup.gif Pati neatsidziaugiu savo oda nuo visu pasigamintu kremuku. Biski sauseja zandai, bet as tada juos pasitepu riebesniu kremuku ir viskas ok mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 01 15, 22:09)
Sveikos,merginos  4u.gif

Narsiau narsiau jusu temeles,po truputi viska susipirkinejau.Siandien pagaliau gavau emulsinio ir biciu vasko.Pasigaminau pirmaji kremuka ir lupu balzama.Labai smagus gaminimo procesas,labai patiko pasigamintos priemones.Su jokiais kremais ir balzamais,tokios minkstos ir svelnios odos nesu turejusi  wub.gif  Dar ir vyriskis mano tapo bandomuoju triusiu,tai irgi tiko ir patiko abi priemones, tad as apsidziaugsminus iki negalejimo biggrin.gif Tik va dar klausimas man jums del tu konservantu..pastebejau kad deficitas situ dalyku...gal kas zinote kur Kaune jo dar galima butu isigyti?Buciau labai dekinga uz informacija  4u.gif

Siandien buvau naturalis parduotuveje ( Kaunas, Savanoriai, prie Topo centro), tai is konservantu tebuvo tik greipfrutu seklu ekstraktas. Vitamino E jau nebuvo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 15, 22:25)
Siandien buvau naturalis parduotuveje ( Kaunas, Savanoriai, prie  Topo centro), tai is konservantu tebuvo tik greipfrutu seklu ekstraktas. Vitamino E jau nebuvo. schmoll.gif

tai merginos rase, kad E nera konservantas, o greipfuktai super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri turit koki gera recepta brandziai odai?
Atsakyti
Pagaliau Aroma Naturals atsirado konservantu thumbup.gif skubu pirktis vel visko.vyras mane ismes is namu... doh.gif
Atsakyti
Bandžiau gamintis tokį kremą, tačiau nors vandens ir aliejinės fazės susijungė į vientisą, tačiau kremas netirštėja. Ar gali būti, kad įtakojo kiek į per karštą mišinį įpilti konservantai ir EA? Ar tai neturi įtakos. O gal aliejų derinys netinkamas? O gal negalima hidrolato maišyti su dist. vandeniu. Ar blogos mano proporcijos?
Būčiau labai dėkinga už jūsų nuomonę. beje pirmą kartą naudojau greipfrutų ekstraktą, gal jis pagadino reikalą?
ir ar galima dar kremą kažkaip "gelbėti" ar jau geriau nebegadinti ir naudoti tokį skystą?
Toks buvo receptas:
12 ml jojobos aliejus Akoma
4 ml argano aliejus Akoma
4 ml avokado aliejus Akoma
7 g emulsinio vaško iš Aroma Zone - cire emulsifiante Nr. 2
35 ml ditiliuoto vandens, pirktas Universiteto vaistinėje, skirtas vaistų gamybai.
35 ml damsako rožių hidrolatas
3 g glicerino Akoma
Damasko rožių absoliutas lašiukas
Bergamotės EA 5 lašai
0,5 ml vitaminas E
0,6 ml greipfrutų sėklų konservantas


Atsakyti
o as pasigaminau trecia kremuka bigsmile.gif susirgau kremlige biggrin.gif blush2.gif gavosi nerealus wub.gif dejau mango sviestuka, migdolu alieju, makadamijos riesutu alieju, avokado alieju, abrikosu kauliuku alieju, argano alieju, lavandu hidrolata, ylang ylang hidrolata, hialurona, ylang ylang ae, emulsini vaska ir vitamina E. Gavosi nerealus wub.gif wub.gif wub.gif ir susijunge super ir toks mielas pats , net paragaut norisi bigsmile.gif
yahoo.gif sokiai.gif
Sedziu issitepliojusi, visa patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominyyka: 15 sausio 2011 - 23:12
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 16, 01:10)
net paragaut norisi  bigsmile.gif
yahoo.gif  sokiai.gif
Sedziu issitepliojusi, visa patenkinta  thumbup.gif

Būna, būna ir man taip biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti