Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Placebo. @ 2011 01 15, 13:09)
Ačiū 4u.gif  jau įkišau nosį į blogą bigsmile.gif
Kaip patinka plaukų pomada ilgiau panaudojus? kasdien tepi ar tik ant išplautų plaukų?
Reik ir man kažką panašaus plaukams pasigamint, aišku, kiek pakoregavus receptą...

ne kasdien naudoju.. naudoju tada kai nenaudoju plauku balzamo.. O pomada tai visai patinka.. kai naudoju tai tepu ant sausu plauku.. ant slapiu nebandziau..
Atsakyti
Oxidem o jūs kaip naudojote tą mišinį nuo pigmentinių dėmių? ryte, ar vakare tepėte, visą veidą ar tik pačias dėmes? Ir įdomu ar be nakvišų aliejaus būtų jis veiksmingas? g.gif
Atsakyti
Vakar gaminau Palominos rekomenduotą Lengvą kremą kūno odai (tą su rože smile.gif ), tiesa su kai kuriais pakeitimais sudėty (pačių sudėtinių dalių, proporcijos tos pačios visos). Jau galvojau, kad nepavykęs liks, nes maišiau, maišiau, pradėjo gražiai tirštėti, sulašinau EA, ekokonservantą, vit. E, dar maišiau ir tada staiga atskiskyrė dalis vandens, buvo toks gražus, gražus ir staiga drebučiai! doh.gif biggrin.gif Taip pagailo man to kremo biggrin.gif Teko imtis gelbėjimo operacijos biggrin.gif Pagal rekomendacijas nupyliau tą atskiskyrusią dalį vandens, nors atskiskyrė nedaug, o ir visos nepavyko nupilt, vis tiek pačiame kreme liko kažkokia dalis, t.y. tuose drebučiuose, pašildžiau, išmaišiau, vaško daugiau nebedėjau, ir viskas tvarkoj thumbup.gif Kremas iš tiesų labai lengvas, labai greit įsigeria, fainesnis nei tas riebesnis kūno sviestas su bičiu vašku, kurį pirmą gaminau.

Galvoju, jei labai nedaug to vandens atskiskiria, tai gal galima tiesiog įstatatyt induką su kremu į vandens vonelę ir pašildyti, o tada išmaišyt, juk nėra turbūt skirtumo? Kam tą vandens fazę nupilt reikia į atskirą indą? (nes pamenu, jog visada būdavo rekomenduojama taip daryti, jei atsiskyria). O gali būti, kad atsiskyrė vanduo dėl to, jog po visų pagerinimų įlašinimo per ilgai maišiau kremą?
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 01 15, 16:44)
Vakar gaminau Palominos rekomenduotą Lengvą kremą kūno odai (tą su rože  smile.gif ), ...
Galvoju, jei labai nedaug to vandens atskiskiria, tai gal galima tiesiog įstatatyt induką su kremu į vandens vonelę ir pašildyti, o tada išmaišyt, juk nėra turbūt skirtumo? Kam tą vandens fazę nupilt reikia į atskirą indą? (nes pamenu, jog visada būdavo rekomenduojama taip daryti, jei atsiskyria). O gali būti, kad atsiskyrė vanduo dėl to, jog po visų pagerinimų įlašinimo per ilgai maišiau kremą?

man tik viena karta atsiskyre vanduo (butent gaminant si krema), bet as kaltinu emulsini vaska, nes kazkoks nesusipratimas o ne vaskas biggrin.gif pirktas is KN..
as nenupilinejau vandens.. palikau ir tiek.. kai naudodavau, tai ismaisydavau gerai ir tepdavausi.. sugest nieks nesugedo, nes pakankamai greitai sunaudojau (per 2-3 sav. man atrodo)..
Nemanau, kad del maisymo atsiskirtu vanduo.. Esme vaske ir jo kiekyje.. gal per mazai vasko g.gif bet dejau tai atrodo pakankamai..
o tu koki emulsini naudojai?
Atsakyti
AN. Tik vat dėl kiekio, ar tikrai toks, koks turėjo būti, nesu visiškai tikra, nes svarstyklės nors ir matuoja 1 g tikslumu atseit ir viskas buvo gerai nustatyta, bet pusę pakelio vaško ant jų padėjus rodė gal porą gramų tik, todėl matavau galų gale su 5 ml šaukšteliu.
Atsakyti
Aš irgi plnuoju daryti plaukų pomadą pagal Palominą biggrin.gif laukiu ateinančių gėrybių, prisižadėjau ir sesę plepinti ir draugei gelbėti sausus plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 01 15, 17:20)
AN. Tik vat dėl kiekio, ar tikrai toks, koks turėjo būti, nesu visiškai tikra, nes svarstyklės nors ir matuoja 1 g tikslumu atseit ir viskas buvo gerai nustatyta, bet pusę pakelio vaško ant jų padėjus rodė gal porą gramų tik, todėl matavau galų gale su 5 ml šaukšteliu.

pagal AN 3 g = 5 ml emulsinio, tai tada idejai pakankamai tikrai.. ir AN vaskas manes niekad nebuvo nuvyles g.gif tai tada neisivaizduoju kur cia esme g.gif

QUOTE(Flos @ 2011 01 15, 17:22)
Aš irgi plnuoju daryti plaukų pomadą pagal Palominą biggrin.gif laukiu ateinančių gėrybių, prisižadėjau ir sesę plepinti ir draugei gelbėti sausus plaukus smile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
labai aciu uz patarimus...sakausi naujas prekes dabar ..galvoju ka cia uzsisakius smile.gif darausi kremukus po biski mokaus...ekperimentuoju...labai sauni tema...sugalvojau netgi dali pasikonspektuot i worda...saunios jus kad taip dalinates patarimais thumbup.gif
Papildyta:
noriu gamintis krema su DHA ..labai jau smirda tie parduotuviniai...sudeti makaluosiu pati galvoju is turimu alieju ..bet man neaisku vienas dalykas

"Produkto pH turi būti mažesnis nei 5,5 Kad sumažintume pH, galima pridėti pieno rūgšties, citrinų rūgšties arba askorbo rūgštis.

pieno rugsciai as alergiska..tai reiktu deti citrinos rugsties...kas tai yra? ar ta maistine ? ar citrinu ea g.gif ar kokia AN pirkti yra speciali

dar noriu paklaust..as labai megstu alyvuogiu alieju plaukam ir i kremus..perku pati brangiausia is parduotuves..bet ar jis pakankamai geras..nes AN jo nematau..kur galima gauti jo tikrai ekologisko gal zinot merginos ?
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2011 01 15, 19:15)
dar noriu paklaust..as labai megstu alyvuogiu alieju plaukam ir i kremus..perku pati brangiausia is parduotuves..bet ar jis pakankamai geras..nes AN jo nematau..kur galima gauti jo tikrai ekologisko gal zinot merginos ?


KN turi ekologiško alyvuogių aliejaus 50ml - 14 Lt, 100ml - 25 Lt
čia
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2011 01 15, 18:15)
noriu gamintis krema su DHA ..labai jau smirda tie parduotuviniai...sudeti makaluosiu pati galvoju is turimu alieju ..bet man neaisku vienas dalykas

"Produkto pH turi būti mažesnis nei 5,5 Kad sumažintume pH, galima pridėti pieno rūgšties, citrinų rūgšties arba askorbo rūgštis.

pieno rugsciai as alergiska..tai reiktu deti citrinos rugsties...kas tai yra? ar ta maistine ? ar citrinu ea  g.gif ar kokia AN pirkti yra speciali

as naudoju askorbo rugsti (is vaistines).. o citrinu rustis is maisto parduotuves tinka..
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 01 15, 12:09)
Kaip gražuuu... 4u.gif

Aš turiu, įprasto sviestmedžio kvapo tai nepanaikina.

aciu 4u.gif

nepatinka kvapas? nilinio visai kitoks nei paprasto, nors man abu patinka.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 15, 13:22)
Oxidem o jūs kaip naudojote tą mišinį nuo pigmentinių dėmių? ryte, ar vakare tepėte, visą veidą ar tik pačias dėmes? Ir įdomu ar be nakvišų aliejaus būtų jis veiksmingas? g.gif


Tepu vakare ir tiktai tas vietas kur jos matomos. Pakankamai didele koncentracija eterinių aliejų ( mano paskaičiavimais gavosi į 10ml. bazinio aliejaus dedasi 14 lašų eterinių) gali įšsausinti ir suerzinti odą tai nerizikavau tepti viso veido.
Kiek skaičiau nakvišos kažkiek reguliuoja odos pigmantaciją ir mažiną melanino gamybą. Nakvišų al. gilite pakeisti: kamelijų, sezamų, mango sviestu. Pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir nakvišų al.
Visa informacija iš to pusl.
Atsakyti