Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

o as turiu sena polaroida biggrin.gif tik tu nuotraukeliu kur isideda neturiu ir nezinau kur gaut
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 05 16, 03:43)
O ten ant polaroid'o galima kazkaip pa'photoshopinti? ar tiesiog ka nupyskinai ta jau ir gamini, zinoma tik istrint gali...

Ne...polaroidu photoshopinti negali (nebent nori skenuoti gatava nuotrauka ir paversti i skaitmena). Paspaudi mygtuka ir tau iskrenta gatava nuotraukele. Tame ir sarmas bent man ...kaip Zmogiuke apibudino, ir man didziausias (+) patinka toks lygtais atsainus poziuris, kad nebutina tureti idealu kadra, kad sugauti ispudi, jausma. Kad pats momento uzfiksavimas yra gerai. Man patinka polaroidu toks labiau fotozurnalistinis poziuris, kur "grynas" momentas iamzintas, o ne 'pagrazintas' (kaip dabar labai populiaru pavyz. isbalinti juodai/baltas nuotraukas kad tik bruozu fragmentai lieka).
QUOTE
o as turiu sena polaroida  tik tu nuotraukeliu kur isideda neturiu ir nezinau kur gaut
eBay imanoma rasti mirksiukas.gif As netgi radau juostele savo antikvarui - c1920m. 'Royal Portable' spausdinimo masinelei.
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia ne skelbimų lenta ir bet kokios komercinio/reklaminio pobūdžio žinutės ar "parduodu-nebereikia..." , "noriu pirkti..." ir pan. yra griežtai draudžiamos. Pakartotinai radus panašaus pobūdžio žinutes, jos bus pašalintos be atskiro įspėjimo, o dalyviams skirtos atitinkamos nuobaudos.
Atsakyti
user posted image

Gal kas pasakys kaip tokius ziedlapinius rasalus naudoti?
Jie kaip po viena issiima?
Jei ne, kaip tada uztepti ju ant stampo?

dekui wink.gif

Beje, ar butent sitieji geri?
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 06 02, 21:52)
user posted image

Gal kas pasakys kaip tokius ziedlapinius rasalus naudoti?
Jie kaip po viena issiima?
Jei ne, kaip tada uztepti ju ant stampo?

dekui wink.gif

Beje, ar butent sitieji geri?

Aš turiu tris rinkinius skirtingus žiedlapių (Colorbox firmos). Kiekviena spalva išsiima atskirai, tad galima ir štampukus padažyt, ir kraštelius paspalvint su kempinėle. Man tik minusas, kad visos metalizuotos spalvos labai greit uždžiūvo sad.gif O kitos spalvelės veikia neblogai jau trečius metus. Dar minusas, kad kol vieną spalvą naudoji, tai ją nėr kur padėt, nes aš likusią dėžutę uždarau, kad kitos spalvos nedžiūtų - tai reikia jau pasidėt kokį lapą, kad neištept nieko. Ir dar kai būna dėžutėj spalvos, tai beimant ir bededant kartais viena spalva ištepa kitą. Tai trumpai tiek. Šie rašalai buvo pirmi, kuriuos įsigijau, bet po to pirkai tik po vieną spalvą, nes taip man patogiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 02 birželio 2011 - 22:17
lotta23: Justess puikiai apibudino siuos rasaliukus. Man dar vienas (-) kad kada sudedi tuos ziedlapius i gelyte, krastai lieciasi ir jie 'dalinasi' rasalu, t.y murzina vienas kita. Siaip (+) labai tinka sendinti popieriaus krastus su tokiais, kadangi jie minksti ir lengvai uzsitepa.
O mano megiamiausi dabar, tai tie individualiai pakuoti 'Cat's Eye', sie:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 03 birželio 2011 - 16:26
Dekui uz atsakymą. As ir taip suteplioju savo rasalus man tik idomu buvo žinot ar jie kaip issiima ar kažką. aš noriu kokiu vintage ar retro spalvų rast. Beje mane stampai erzina siaip tokia truputi teplione su jais nors rezultatai man patinka.

Cha dar toks atsitikimas įvyko, gavau siuntinuka su keletu popieriuku ir toks sutapimas toks pats popierius kaip tavo paskutinis skrebukas. Ilgai jis ėjo tai net pamiršau ką aš ten ir uzsakinejau. Beje sveikinu ta paveikslėli laimėjus ot tai staigmena! Sorry už nerisluma is telefono rasau.

Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 06 03, 11:50)
Dekui uz atsakymą. As ir taip suteplioju savo rasalus man tik idomu buvo žinot ar jie kaip issiima ar kažką. aš noriu kokiu vintage ar retro spalvų rast. Beje mane stampai erzina siaip tokia truputi teplione su jais nors rezultatai man patinka.

Cha dar toks atsitikimas įvyko, gavau siuntinuka su keletu popieriuku ir toks sutapimas toks pats popierius kaip tavo paskutinis skrebukas. Ilgai jis ėjo tai net pamiršau ką aš ten ir uzsakinejau.          Beje sveikinu ta paveikslėli laimėjus ot tai staigmena! Sorry už nerisluma is telefono rasau.

O kaip tu ten teplioji savo rasalus...gal kaip Tim Hiltzas niekad nenuvalai anstpauduku? biggrin.gif
Sie 'cat's eye' individualiai issiema ir prisisega vienas prie kito mirksiukas.gif

Man visad labai idomu pamatyti skrebukus su tokiu paciu popieriuku ir kaip kiti ta pati panaudoja...lauksiu 4u.gif

O paveikslo prizas, tai pati negaliu patiketi savo laime...man kzkp sekasi su pavadinimais ir vardais ax.gif
Atsakyti
Kartais nuvalau kartais ne, buna gi skubi... Nors gailiuosi nes keletas spalvų pagadintos. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 06 05, 19:59)
Kartais nuvalau kartais ne, buna gi skubi... Nors gailiuosi nes keletas spalvų pagadintos. wink.gif

ant mano darbastalio visad salia laikau 'baby wipes'- serveteles siam reikalui mirksiukas.gif . Ir siaip tai tinka jei milteliu kokiu paberiu, teptuka nuvalau, stala....viskam tinka smile.gif
Atsakyti
norejau paklaust kokio mazdaug storio (g/m2) popieriu naudojat atviruku pagrindams? ax.gif
Atsakyti
as naudoju ne maziau nei 180 g., geriausiai man 200-220 g. storesni popieriu jau sunkiau ikanda skylamusiai jei noriu padekoruot krastus. ir dar ziuriu kad nebutu labai daug sluoksniu, kad lenkimo linij nesupleisetu. smile.gif
Atsakyti