Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimo Priemonės #4

O aš tai esu "Kaupikė" biggrin.gif Nu niekaip negalėčiau atsisakyt kažkurių popierių...atrodo, o gal panaudosiu kažkur kažkada doh.gif Kaip šią priklausomybę išsigydit??? lotuliukas.gif

Galima ir swap'ą daryt, kai sudedi siuntinuką (pvz. 20 lapų) ir paleidi pagal sąrašiuką, kol galiausiai jis grįžta pas tave visai pasikeitęs (t.y. su naujais lapais). Tik tokiam žaidimui reikia dalyvių sąžinės, kad keistų į tokio pat lygio popieriuką, kokį pasiimą... jei ima storą dvipusį, tai tokį ir įdeda ir pan. Nežinau, gal tarp senai bendraujančių galima tokį žaidimą padaryt...aš tikrai sudalyvaučiau wink.gif Nu rasčiau, ką skaudančia širdim atiduot lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat sutinku sudalyvaut, nesvarbu ar tai būtų swapas ar mainai ar dar kas smile.gif tieisog būtų įdomu.. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi už thumbup.gif
Atsakyti
Žmogiuke superinė idėja smile.gif Aš taip pat sudalyvaučiau smile.gif
Atsakyti
niu labai smagu, kad yra norinciu!!! bigsmile.gif
Atsakyti
ir as noriu ir as noriu, dalyvaut! super ideja! ech, kodel as taip toli....
Atsakyti
lotta tai kadtu ten esi yra tik privalumas biggrin.gif as su malonumu mainyciau ka nors i websterius biggrin.gif kuriu cia gaut be sansu.
Atsakyti
Ir as, ir as prisijunkciau!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 03 26, 01:00)
ir as noriu ir as noriu, dalyvaut! super ideja! ech, kodel as taip toli....

nematau problemos, pastu siusti neregistruotu iki 0.5 kg tik 5.20 lt. Pasveriau 20 coredination storu lapu tai svere 460 g. jei lengva pakuote tai ir telpam i 500 g.
Manau vardan zaidimo 5 lt nepagailetu nei viena kad tau issiusti wink.gif
Man tai swap patiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 26, 09:25)
nematau problemos, pastu siusti neregistruotu iki 0.5 kg tik 5.20 lt. Pasveriau 20 coredination storu lapu tai svere 460 g. jei lengva pakuote tai ir telpam i 500 g.
Manau vardan zaidimo 5 lt nepagailetu nei viena kad tau issiusti wink.gif
Man tai swap patiktu  ax.gif


O galba eina apie 12x12 lapus? As irgi noreciau sudalyvaut, jei kas siustu man i JAV smile.gif Bet bijau, kad vokas nemazas ir ne kokiam stovi atgal griztu... Bet jei Jus ten apskaiciavots viska ir tikrai 5-7 lt kainuotu, as noreciau sudalyvaut 4u.gif
Atsakyti
ir as noriu! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
o tai kaip mes visa tai darysim. sudarysim sarasa ir trauksim burtus ir siusim viena kitai. ar parodysim ka galim pasiulyt ir rinksimes kas su kuo keisimes g.gif
ar pasiulysim savo ir pasakysim ko norim mainais.?
Atsakyti